• 5150
    ***

    Závěrečná část trilogie se již zcela nese na vlně romantické série 60. let o Angelice. Caroline se v příběhu již neukáže, zato sledujeme úžasné dobrodružství jejího krásného syna Juana (Jean-Claude Pascal). Jedna ženská náruč střídá druhou, polibky, objetí a to všechno...(30.12.2005)

  • Pohrobek
    ****

    Další romantické dobrodružství - tak sympatické tím, jak jsme si již v této sérii navykli, že tu vlast, láska i čest znamenají všechno a vlastně nic zároveň. Člověk může převlékat kabáty, aniž by se cokoliv dělo, vlastně ještě dává zadost svému svědomí a cti. Ještě lepší to je ale s láskami, které se skutečně střídají ze dne na den - a každá je pochopitelně tou největší, za níž stojí prolít krev. Jedinou nevýhodu tohoto třetího dílu vidím v tom, že byla hrdinka nahrazena hrdinou, a tak celým filmem prostupující ironie pněkud ustoupila do pozadí - stále je jí však dost. No, a abych nezapomněl - Brigitte Bardot jako nezkušené ptáčátko Pilar d'Aranda - hned vím, za co přidat čtvrtou hvězdičku.(24.7.2005)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace