Kybernet

• USA Cybernet
všechny plakáty
Velká Británie / USA, 1995, 20 min

Jeden z prvých magazínov o počítačových hrách pre územie bývalého Československa. Prinášal prehľad najnovších rebríčkov, recenzie na hry a novinky z virtuálneho sveta v pravidelných intervaloch. Svoje pevné miesto mal vo vysielaní bývalej televízie Supermax. (Marek1991)

psy.cho

Jeden z prvých relácii o PC. Kybernet som si nemohol nechat ujsť a to sa muselo natáčať aj na VHS, keď som bol v škole. ()

Davies182

Asi první seriózní pořad o rozkvětu počítačových her na světě. Každý měsíc mě bavilo sledovat několik nových review, žebříčky nejprodávanějších her, a nakonec v každém díle i speciální žebříček (nejlepší obludy, nejextravagantnější postavy, nejlepší zbraně...). Kybernet se svým charismatickým robotem a poznávací znělkou již navždy zůstane v mém srdci. Kam se hrabe GamePage, LEVEL TV a další - tohle je nostalgie!!! ()

Zodd

Hlavně je vidět, že průmyslu opravdu rozumějí. Ne že by mě to nutilo mít každou hru doma, ale musím to uznat. ()

Marek1991

Tento dokumentárny seriál pre deti a mládež, ale v podstate aj dospelých bola paráda. Musím priznať, že som ho mal naozaj rád a získal som tam zaujímavé informácie. Bol to taký predchodca rôznych dnešných relácií. ()

Nix

Haha tohle je velká nostalgie. Můj první pořad o hrách, dycky jsem to pravidelně sledoval. Dokonce poprvé jsem tam viděl hry o wrestlingu, to bejvalo super. ()

DonBraso

Do háje jedný,to byl prostě nejlepší pořad o hrách a stále ho nic nepřekonalo.Jóó Supermax to byl kanál panečku. ()

Boro171

Bez tejto relácie by som si nevedel predstaviť detstvo. To boli časy, keď som sa k hrám ešte len dostával a v každom dieli ma uchvacovali nové hry, novinky, recenzie. Bol to v jediný projekt tohto formátu na CZ/SK scéne, ktorý neskôr nakopol odbobné relácie (Game Page a neskôr Re-play a Indian). Skvelé a nadčasové podávanie informácii zo sveta PC a konzolových hier, ktoré sa ani do dnešnej doby výrazne nezmenilo. ()

Cor-Angar

Tohle mi chybí...Dost mě to bavilo a člověk získal takový všeobecný přehled:) Opravdu rád bych se na to podíval i dnes, myslím že to bylo opravdu zajímavě a poutavě udělaný. Na rozdíl od např. Game Page, který mě až tolik nezaujalo...Kybernet byl prostě úplně někde jinde. ()