WWE Royal Rumble (TV pořad)

Sportovní / Akční

USA, 2010, 161 min

Rumble match jako takový byl poměrně dobrý, překvapením byl Edge, kterého jsem opravdu nečekal a už mi celkem i chyběl. Vyústění storylinu Mickie James bylo spíš trapné (jako celý feud mezi Laycool a Mickie), kde jsou ty časy kdy ring vymetala Trish ,Chyna, Torrie, Lita, Ivory, Stacy a další. Přesto, že mám rád Lucha libre, tak už se mi Rey Mysterio začíná pomalu ale jistě zajídat, protože je opravdu všude pokud není suspendován za doping. :-)(15.7.2010)

Mám strašně rád wrestling , a vždycky když ho na něčem dávají tak se vždycky dívám. Hodně se mi líbí když jsou třeba dva na dva atd. Ale asi nejvíc se mi líbí royal rumble když jsou v ringu hodně wrestlerú. A v tomhle royal rumble se mi strašně moc líbylo že v něm byli dost skvělý wrestleři jako John Cena atd.(7.3.2014)

Celkové hodnotenie Royal Rumble je 4...ako keby v poslednej dobe WWE došľa šťava...niektoré zápasy sú skvelé ako o ECW šampióna..a niektoré sú des - WWE Divas Championship...k Royal Rumbleu..postrádal som niektoré chvíľe nudu..ale prišiel Edge a zaslúžene vyhral..slušne spracovaná šou(2.2.2010)

• - Oficiálními skladbami show jsou písně „Hero“ od Skillet a „Martyr No More“ od Fozzy. (TheSpearCZ)