Základom tejto show je hádanie tajomstva neznámeho človeka, pričom nástrojom hráčov sú jednoduché otázky. Proti sebe stoja dva celebritné tímy (ženy vs. muži), ktoré sa snažia odhaliť tajomstvo človeka, ktorý prišiel do štúdia... (oficiální text distributora)

tron

Juraj Mokrý patrí ku kontroverznejším SK moderátorom, ktorých niektorí milujú a iní nenávidia. Ťažko ale niekoho nechajú chladným, dvojnásobne Mokrý, ktorý si našiel záľubu v improvizácii, vďaka ktorej privádza ľudí do podľa mňa väčšinou celkom rozkošných rozpakov. V roku 2010 mu TV Markíza, uveličená jeho (nielen tanečným) výkonom v divácky úspešnom „Let´s Dance 2009“, za odmenu darovala na piatok večer zábavno-súťažnú reláciu „Tomu neuveríš!“, ktorou Juraj nahradil X rokov v kuse vysielanú televíznu trvalku, ponižujúcu sračku „Aj múdry schybí“. To je plus a nástupca dua Vacvalová/Andrásy je v mojich očiach bez debaty lepší... ale nie o veľa. Ten koncept je jednak zbytočne komplikovaný (koľko je vlastne indícií a kto na ne má právo?) a jednak nepochopiteľne neoriginálny (slávni hostia hádajú hosťovo „tajomstvo“, prosto niečo ako Voštinárovo „Inkognito“, ibaže sa nemusí jednať len o povolanie). Osobne je mi to fuk, sú to peniaze Markízy, napriek tomu ma udivilo, že v 21. storočí dala priestor takému zostarnutému formátu, dvojnásobne že sa niečomu takému „za zenitom“ upísal taký originálny moderátor, ako je Mokrý. Nechápem... P.S. DODATOK 30. 3. 2010: tak tu a teraz sa zdá, že relácia končí. Pre nízku sledovanosť sa na piatok večer vrátilo vynovené „Aj múdry schybí“ (stále je to sračka, ale nič iné som už ani nečakal), kým Mokrého šou bola odsunutá na stredu do neskorších večerných hodín, čo je de facto neoficiálne poprava. Šepká sa, že nové časti sa už ani nebudú nakrúcať, len sa „dovysielajú“ už nakrútené. Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/relacie/385-tomu-neuveris-2o- ()

MM_Ramone odpad!

Juraja Mokrého mi je veru aj trocha ľúto. Zabávač, komik, ktorý chcel vyčnievať z radu šedých, priemerných, nevýrazných blbečkov, ktorí si tu u nás hrdo hovoria herci. Tie naše malomestské celebrity. Juraj bol vždy odlišný. To sa tu však nenosí. Slovenský, konzumný, televízny divák nemá pre niečo nové, netradičné pochopenie. V USA by sa Mokrý iste chytil, ale tu dostane tak akurát možnosť krepčiť v tanečnej show, uvádzať predpoveď počasia, prípadne si zahrá vedľajšiu úlohu v nekvalitnom seriály alebo tiež môže moderovať nudnú televíznu súťaž - "Tomu neuveríš". Odpad! ()

Flego

Fakt sa mi nechcelo veriť, že niekto dokáže zmixovať dávno videné relácie a ponúknuť ich za niečo nové. ()

anderson odpad!

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 5.2.2010 - Milý Juraj máš svätú pravdu. Ja tomu naozaj nemôžem uveriť. Do akej kraviny sa pustíš nabudúce, kým navždy opustíš slovenský éter ? (18.2.2010) ()

Marek1991

Juraj Mokrý z toho robil zábavu. Celkový program s tými protéžovanými osobnosťami z televízie však za veľa nestál. ()

corona odpad!

"Líder nekopíruje, lídek kreuje", povedal raz riaditeľ lídra. No ak si myslí, že niekoho zaujíma pár rádoby markízabrít z nemožných seriálov, chrochtajúci Dangl a vyhorený Mokrý, tak sa obávam o jeho pozíciu lídra. Doba, keď divák Markíze zobal z ruky takmer všetko, je už našťastie preč. ()

Martin741 odpad!

Ze nasa herecka elita KOMPLETNE VYMRELA je fakt /2 - 3 zijuce osoby to uz nezachrania ....../. ANo a ked som uvidel tie nase "celebrity" tak ma naplo od hrozy a musel som navstivit najblizsi hajzel, lebo tam skoncil obed. 0 % ()

zolo23 odpad!

Vajda,Kramár,Studenková,Magálová.....herci ktorý boli snáď v každej relácii. To naozaj nemáme zaujímavejšie tváre? ()

Cracker

Mokrý bol podla môjho názoru až prehnane vtipný, celé to malo nesúvislý priebeh. Atmosféra skoro žiadna, iba hostia sa dali počúvať(Vajda s Kramárom) inak ďalší nudný projekt ktorý sa hrá na niečo čím v skutočnosti nieje. Markíza by naozaj potrebovala natočiť niečo schopné(nerátam Partičku), momentálne sa topia v sračkách a neodvrátil to ani Mokrý takže hodnotenie také aké je. ()

Paity odpad!

Česká verze, kdy spolu ale nesoutěží celebrity v týmech je desetkrát lepší. A to neříkám proto, že se jedná o CS pořad. ()

-soch-

Jedna hviezdička za to, že sa na Slovensku nakrúca opäť jedna relácia, ktorá mi pripomína staršie relácie TV Markíza, na ktoré sa už dávno zabudlo. Je to však iba taká zmeska programov Tesne vedľa a Oposite Sex. ()

emdvojka odpad!

absolutne trápne a nezaujímavé...a Pani Máziková ako majsterka afektu...prečo nás takto týraju v piatok večer ()

filip289 odpad!

Mokrý sa už sere fakt všade, dúfam že to čoskoro skončí.. EDIT: Markíza oficiálne potvrdzuje koniec Tomu neuveríš! ..konečne.. ()