poster

To je fór (TV pořad)

Soutěžní / Hudební / Komedie

Česko, 1996, 30 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

 • Wacoslav1
  ****

  Prijde vozralej na strelnici a povida pujcte mi pusku pujcte mi pusku! a provozovatel rika co chcete strilet? vzdyt jste nalitej jak delo chlap na to ne pujcte mi pusku to neco uvidite! tak mu ji pujci frajer ji vezme udela plesk plesk plesk provozovatel cumi a rika ty jo dve osmicky jedna devitka clovece vzdyt vy jste vyhrál cenu! a dal mu takovou krasnou malou zivou zelvu chlap na to díky za hodinu je zpatky jeste vic nadranej a zase povida pujcte mi pusku pujcte mi pusku! co chcete strilet? jste jeste vic nalitej nez predtim povidam pujcte mi pusku ted bude finale! tak ji vezme udela plesk plesk plesk provozovatel nevericne cumi a povida no nazdar tri desitky clovece vzdyt vy jste vyhral hlavni cenu! no vyberte si co chcete pracku lednicku elektricky kamna... a chlapek na to odpovi ne to je dobry dejte mi zase ty oblozeny chlebicky jako predtim!(9.1.2013)

 • Šakal
  *

  Ota Jirák a "jeho hosté" (soutěžící) o soudek piva a překonávající se ve "vtipech" (ikdyž občas se zadařilo, to nezastírám). Dovolte mi přidat do ranku i jeden (infantilní) vlastní. Leží vedle sebe v posteli postarší pár (slavící 50-ti leté výročí) a žena se ptá manžela. Na co jsi (Karle) tenkrát myslel, když jsme se spolu milovali?.... Že Ti vyšukám mozek z hlavy a vysaju kozy......A na co myslíš dnes?....že sem odvedl (zbytečně) dobrou práci.... značka, poklidné, rozumné, smířené stáří. Takže asi tak.......každý ať si to přebere po svém....(7.10.2011)

 • kingik
  odpad!

  Když na mě začne někdo chrlit vtipy, přitom je blbě vypráví, hádejte, co se asi tak stane. Nemusí se v podstatě stát vůbec nic. V reálu dotyčného vypravěče pošlete po chvíli do piče, ten lepší případ, kdy nikoho nemusíte posílat do vaginálních míst, nastane, až čirou náhodou narazíte na tuhle vykopávku z archívu televizní zábavy stanice Prima. Televizi jednoduše vypnete. Vůbec o nic nepřijdete. Nebo snad chcete vidět průvodce pořadem Otu Jiráka v módních výstřelcích devadesátých let?! Asi ne. No, vlastně přijdete o jeho trpitelský výraz, kterým každou chvíli dává najevo, jak ho pořad nebaví a jak by se nejraději viděl jako "júhelák", neboť prohlásit o tomhle zaniklém pořadu, že byl jakkoliv povedený, opravdu nelze. Nejsem příznivcem vytlačovaného smíchu, ale tady nic jiného nelze podniknout. Hrozně lacině působila scéna, ve které se ten zmetek odehrával, účinkující, mám pocit, že je posbírali v nějakém pokusném ústavu, ve kterém s úspěchem vyvinuli preparát na sklerózu, protože soutěžící sypali vtipy jak z rukávu a netrpěli výpadky paměti a všechno to bylo zabalené do takové podivně hnusné realizace, čímž vznikl solidní režijní šunt. Pokusil jsem se na sobě aplikovat metodu vyvolání smíchu, protože jsem na to vhodným adeptem, neb rozesmát mě, není úplně snadný úkol. Minul jeden díl, skončil druhý díl, doběhly titulky třetího dílu a pořád nic. Pan Smích se nedostavoval. Zůstal někde za dveřmi, na zvonek u dveří nezazvonil a pozvání ke mně nepřijal. V důsledku nezábavnosti je ortel nad pořadem jasný. Jedná se o (nepřiznaného) předchůdce dnešního "Vtipu za stovku". I když oba pořady od sebe dělí bezmála dvacet let, v míře debility si oba pořady můžou směle podat ruce umaštěné od podřadné televizní zábavy. 0%(25.3.2015)

 • duklak2
  *

  Už zapomenutá soutěž. Bylo tam několik soutěžících, kteří vykládali vtipy. A pak se vybral ten, který byl nejlepší. Výhra byla myslím soudek. Ale vůbec vtipné to nebylo. Já vlastně ani nevím proč dávám jednu hvězdu.(5.2.2010)

 • frashmaker
  *

  Vtipy jsou nejlacinější formou lidské zábavy. Pokud je nevypráví Menšík..(31.12.2010)

 • Korbitch
  odpad!

  To je fór?(20.8.2010)

 • Koprska
  **

  Prostě nic extra, za soudek piva žbleptat ohraný vtipy.. ale - osobní důvody - jeden ten pořad vyhrál můj nevlastní děda :) Tudíž někdo o toho Otu Jiráka očividně i stál...(24.10.2011)

 • Psycho.R
  odpad!

  Za našich mladejch let bejval svět jako květ, Bejvávalo, bejvávalo dobře... ale to s tímhle nemá nic společného.(10.10.2012)

 • boombang
  *

  ...ale prdlajs!(7.5.2013)

 • Vault_13
  ***

  Tak kvalita byla kolísavá, podle toho, kdo tam zrovna byl. Jirák dělající si prdel z fiktivního publika. Vtip o tasemnici a tatrance si pamatuju dodnes!(2.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace