Penguins of Madagascar - Operation: DVD Premiere, The

všechny plakáty

Obľúbení tučniaci z Madagascaru sú späť s novými dobrodružstvami. Dvojhodinové dvd je zložené z niekoľkých epizód seriálu a úplne nových, doteraz nevidených príbehov.
Skipper, Rico, Kowalski a Private musia opäť vymýšľať nové operačné akcie a riešiť zapeklité situácie, do ktorých sa dostanú oni sami alebo ich spoluobyvatelia zo zoo. A ako to bolo i v seriáli, aj tentoraz im bude život komplikovať kráľ Julien so svojimi poskokmi Mauricom a Mortom. (DoubleJo)

ecceHOMMO

Sklamaný som! Slabučké príbehy, bez jemnovtipu a ľahkosti....akokeby vytvorené, len aby naplnili niečiu kasu. Len dúfam, že aspoň detičky to ocenia...lebo ja to oceniť nedokážem.... ()

Maki89

vo filme boli skveli, v seriali velmi dobri a teraz? vyber casti serialu + par novych - zasa raz som sa vyborne bavil, jedina skoda ze cele DVD nebolo zlozene z novych casti.... kazdopadne tucniaci roxx :P 8/10 ()

Paity

Nejsem příznivcem tučňáků, tedy ne těch animovaných, naopak ti živí se mi hodně líbí. Zpátky ale k animákům. Občas pobaví nějaký gag, ale ve výsledku slabota, která se prostě nemůže měřit s nejlepšími animáky. ()

aR3Zz

DVD plné více či méně (a ještě méně) povedených a zábavných příběhů známých tučňáků z filmu Madagascar. Vtip zůstal, oblíbené postavičky také, ale nápady chybí. Některé epizody proto budou značně nudit a těch lepších tam zas tolik není. Zklamání. 30% ()

DoubleJo

Moji oblubeni tucniaci v dalsich epizodach spojenych do 2h filmu.Niektore su menej vtipne niektore zase megavtipne no ja som sa pri nich bavil vyborne.A ti co maju radi Skippera a spol. sa budu tiez. ()

blondboss

Mix jednotlivých dielov z prvej a druhej série tohto animáku bol celkom fajn, ale keď ste už videli seriál, tak toto je už v podstate zbytočnosť. Je to skôr pre tých, ktorí na seriál čas nemajú, takto si to zhrnú v dvoch hodinách. Sú tu totiž tie najzaujímavejšie epizódy. Priemer. 50 % ()