Penguins of Madagascar - Operation: DVD Premiere, The

všechny plakáty

Obľúbení tučniaci z Madagascaru sú späť s novými dobrodružstvami. Dvojhodinové dvd je zložené z niekoľkých epizód seriálu a úplne nových, doteraz nevidených príbehov.
Skipper, Rico, Kowalski a Private musia opäť vymýšľať nové operačné akcie a riešiť zapeklité situácie, do ktorých sa dostanú oni sami alebo ich spoluobyvatelia zo zoo. A ako to bolo i v seriáli, aj tentoraz im bude život komplikovať kráľ Julien so svojimi poskokmi Mauricom a Mortom. (DoubleJo)

Maki89

vo filme boli skveli, v seriali velmi dobri a teraz? vyber casti serialu + par novych - zasa raz som sa vyborne bavil, jedina skoda ze cele DVD nebolo zlozene z novych casti.... kazdopadne tucniaci roxx :P 8/10 ()

ecceHOMMO

Sklamaný som! Slabučké príbehy, bez jemnovtipu a ľahkosti....akokeby vytvorené, len aby naplnili niečiu kasu. Len dúfam, že aspoň detičky to ocenia...lebo ja to oceniť nedokážem.... ()

Paity

Nejsem příznivcem tučňáků, tedy ne těch animovaných, naopak ti živí se mi hodně líbí. Zpátky ale k animákům. Občas pobaví nějaký gag, ale ve výsledku slabota, která se prostě nemůže měřit s nejlepšími animáky. ()

aR3Zz

DVD plné více či méně (a ještě méně) povedených a zábavných příběhů známých tučňáků z filmu Madagascar. Vtip zůstal, oblíbené postavičky také, ale nápady chybí. Některé epizody proto budou značně nudit a těch lepších tam zas tolik není. Zklamání. 30% ()

DoubleJo

Moji oblubeni tucniaci v dalsich epizodach spojenych do 2h filmu.Niektore su menej vtipne niektore zase megavtipne no ja som sa pri nich bavil vyborne.A ti co maju radi Skippera a spol. sa budu tiez. ()

blondboss

Mix jednotlivých dielov z prvej a druhej série tohto animáku bol celkom fajn, ale keď ste už videli seriál, tak toto je už v podstate zbytočnosť. Je to skôr pre tých, ktorí na seriál čas nemajú, takto si to zhrnú v dvoch hodinách. Sú tu totiž tie najzaujímavejšie epizódy. Priemer. 50 % ()