Reklama

Reklama

Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles Forever

(TV film)
Animovaný / Akční / Komedie
USA, 2009, 90 min

Obsahy(1)

ŽELVY NAVĚKY na nás útočí ku příležitosti oslavy pětadvacátého výročí jejich vzniku. Zápletka se točí okolo cestování paralelními vesmíry, kde Leonardo, Michelangelo, Donatello a Raphael z animované série roku 2003 spojí síly se svými dvojníky z oblíbené verze seriálu roku 1987, aby porazili Trhače a překazily jeho plán, který by mohl vést až ke zničení celého vesmíru... (3DD!3)

(více)

Recenze (32)

GodComplex 

všechny recenze uživatele

Zelvicky jsou nejlepsi, obzvlast jejich 80's verze na ktere jsem vyrustal. Jsou stale stejne vtipne a zabavne, tady navic poradaji pizza party s dalsima verzema zelv z alternativnich realit, neboli jejich dalsima verzema chronologicky rozdelenych podle doby vzniku, takze jak novodobi o hlavu vetsi suchari z r. 2003, tak oldschool cernobila verze. Ve vysledku tedy mame mega bitvu, ktere se ucastni hned 12 ninja zelv! "We are the Teenage Mutant Ninja Turtles. We strike hard, and fade away into the night." 7/10 ()

KatanaCZ 

všechny recenze uživatele

I po tolika letech mě to prostě baví. Pamatuji si jak jsem sedával před televizní obrazovkou jako malé dítě, hltal každičkou vteřinu želváků, tehdy ještě v provedení secam, ale ani hrozný obraz a zvuk mi podívanou nerušil. Technika sice pokročila, ale želváci jsou prostě pořád "in", tento snímek je klasa. ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Konceptem rozhodně skvělé, zábavou i vším okolo hrozně průměrná. Je škoda, že ta komiksová/animovaná myšlenka, propojit styly napříč lety a všechny vesmíry spojit do jednoho filmu není dovedena do úplného konce. I tak je skvělé vidět želvy ninja milované v cca pěti letech, znovu viděné před třemi lety a těmi, které jsem ani neviděl (ale těžce připomínají batmana:)). Jako divák jsem rád, že jsem tohle neviděl jako dítě, protože ten chaos bych občas domýšlet nechtěl, stejně jako občasné nelogické kousky. Nejen propojení světů a stylů, ale také vtisknutí dobové potřeby idolů (kulaté 80. jsou nad věcí a házejí proti robotům odpadky, nové hranaté želvy jsou zase hloupý suchaři...). Nostalgie u mě však nepřevládla. ()

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Tohle je pomník všem ŽELVÁM NINJA co kdy vznikly. Já osobně jsem vyrůstal na 80's verzi a z těch novodobých jsem viděl možná dva díly, ale to nevadí. Oni jsou to pořád stejní sympaťáci a liší se jenom v detailech. O tom vlastně tenhle multivesmírný crossover je. Navíc dostáváme to nejlepší co ty světy nabízí, máme tu Technodrom, Trhače, Kranga, Rockyho, Bebopa, kluzák i dodávku a zápletku s paralelními vesmíry, kterou si v každém seriálu nebo filmu užívám. A ti noiroví drsňáci co potkáme ve finále... paráda. Těch pět je možná moc, ale to ze mě mluví ten malý kluk, který u televize hltal pizzu a hodiny a hodiny sjížděl příběhy o želvácích na VHSce. Želvy navěky! ()

Slasher 

všechny recenze uživatele

Osm želv versus dva Trhačové! Drsný moderní nindžy navštíví stará teenage čtveřice pizzožravců (80's verze, kterou pravděpodobně všichni dobře znáte) z jiné dimenze. A znovuzrozený zlý nový 'Utrom Shredder' bude chtít vymazat všechni želví verze ze všech dimenzí. / Tak zápletka je docela slušně zmotaná, ale současně celkem zajímavá. Osobně jsem rád, že tomu tak je, protože si tady užiju starých známých, no a navíc se seznámím i se světem nových. A upřímně mi ty nový tolik nesednou.. Na závěr se ještě přidá jakási temná černobílá 'classic' verze, to už jsem byl úplně vedle:) Ale jo, celkově slušná porce zábavy a nostalgie, ať žijou Želvy Ninja! ()

Zajímavosti (2)

  • Když se původní komix vyvinul z černobílé do barvy, měli všichni čtyři želví hrdinové červenou pásku přes oči. (Brutkoll)
  • Film byl vytvořen k výročí 25 let existence želv ninja. (Brutkoll)

Reklama

Reklama