Hanasakeru seišónen (TV seriál)

• Japonsko

花咲ける青少年

• Japonsko

Hanasakeru seishōnen

Animovaný / Dobrodružný / Drama / Romantický

Japonsko, 2009, 39x25 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Na začátku jsem si říkala, že to bude prostě a jednoduše příšerná romantika, kde si hlavní hrdinka svou dokonalostí pravděpodobně všechny omotá okolo prstu. Rozhodla jsem se, že se na to budu dívat, když budu chtít z tohoto světa obyčejných smrtelníků nakouknout do světa dokonalého. Tak jsem párkrát udělala. Nezdálo se mi, že se těch 39 dílů přehoupne tak rychle. Ano, bylo to extrémně patetické, ale to je důvod, proč lidi takové věci sledují. Nebudu telenovelu hodnotit špatně jen proto, že je to telenovela, když se na ni koukám, že? :D Navíc se tam k tomu „honu na manžela“ objevilo pár zajímavých „bonusů“ například v podobě odporných charakterů, komplikovaného postoje k životu a dokonce i Božího hlasu!(10.1.2013)

• Subjektiv

Další z řady reverzních harémovek, v nichž překrásná hrdinka svým dobrým srdcem léčí bolístka urostlých, leč citivých bišíků. Šablonovité jsou tu postavičky i děj, úroveň dosahuje latinskoamerických telenovel. Tu jednu hvězdu dávám snad jen za to, že mi tento seriál včas naznačil, že nemá cenu jej dokoukat a ztrácet s ním čas. Viděno 8 dílů.(8.2.2010)

Echm...reverse harem mám naozaj rada, ale jediné, čo sa dalo na tomto anime pozerať boli... echm... tí bishounen. Dala by som 4*, pre každého jednu, ale hlavná hrdinka to tak nejak kazí.(20.2.2010)