poster

Bodyguard

Krimi / Film-Noir / Drama / Mysteriózní

USA, 1948, 62 min (Director's cut: 75 min)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • liquido26
  ****

  Mike Carter je vykopnut od policie pro nedodržování předpisů, zmlátí nadřízeného a jde na baseball, kde ho osloví synovec bohaté paničky a nabídne mu dva tácy, když bude jeho tetičce dělat bodyguarda. Carter nejdříve nechce, ale nakonec se nechá přemluvit a ještě té noci se probudí vedle mrtvoly v autě stojícím na kolejích a zrovna mu jede vlak. ... Sympatická hodinová jednohubka. Béčko, ale docela zábavné (díky Priscille Lane), které hodně svižně odsýpá a nenudí.(27.12.2013)

 • Topco
  ***

  Áno, odsýpa to dobre, ale... fuu, toto nemôžem označiť za dobrú vec. A to teraz fičím na hodinových noirových Bčkach. Tierney ma celý film jeden jediný výraz a Priscille Lane zasa prihlúple repliky, konanie a non-stop tupý výraz. Veľa scén príliš triviálnych, pramálo nápadov, atmoška však fajn (ako vraví Mejla: priemerný noir stále lepší ako priemerný western alebo komédia). Škoda, od Fleischera som čakal inú kávu (The Clay Pigeon, Follow Me Quietly, Narrow Margin). 2,5*(18.4.2019)

 • vitekpe
  ****

  Dalsi hodinova noir pecka s tvrdakem Lawrencem. :) 4-(20.1.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace