poster

Five Star Stories

 • japonský

  ファイブスター物語

 • anglický

  Five Star Stories, The

Animovaný / Drama / Fantasy / Sci-Fi

Japonsko, 1989, 66 min

Komentáře uživatelů k filmu (2)

 • balone
  ****

  Příběh příjemný, nijak moc velké zvraty, možná až moc předvídatelný. Moje hodnocení se však orientovalo tuto chvíli na hudbu a animaci. Hudba byla harmonická a hodila se do doby, ve které se příběh odehrával. Animace tedy spíše věcí a hlavně kostýmů byla vynikající, tady bylo vidět, že si na tom opravdu někdo vyhrál a dal záležet, protože se tady bylo na co dívat. Animace postav byla spíše staršího rázu, ne jak známe teď, ale na dobu Akiri apod. 70%(8.2.2010)

 • spawnxp
  ***

  Vizuálně i ve scénáři hodně "inspirace" od Star Wars. Nicméně co se týče animace, příjemný překvapení: výtvarná stylizace veliká, ve strojích, architektuře a hlavně interiérech až megalomanská, ale opravdu zajímavá. Meganáklaďáky se pomalu sunou po rozpadlý silnici v poušti, kosmický megalodě zastiňujou celý města, mega mechanoidi, bojový kyborgové v "jedi" pláštích, světelný meče... a hlavní hrdina "spasitel" vypadá jako unisex hippík v sandálech a s báglem... inu Japonsko. Slušný.(24.1.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace