poster

Ach, ti dospělí!

 • Francie

  Les grandes personnes

 • Švédsko

  Les grandes personnes - De vuxna

 • anglický

  Grown Ups

Komedie

Francie / Švédsko, 2008, 80 min

Režie:

Anne Novion

Hudba:

Pascal Bideau

Producenti:

Christie Molia

Střih:

Anne Souriau

Kostýmy:

Fabio Perrone
(další profese)
 • Enšpígl
  *****

  Nádhera. Naprosto přirozený film, plynoucí jak život osobně. Nejsou v něm nějak ultra zábavné momenty a přesto jsem se občas pousmál. Nejsou v něm nějak vyhrocené dramatické chvíle a přesto se mě příběh velmi dotýkal. Nejsou v něm ani žádné samoúčelné citové dialogy a přesto jsem ani na chvíli nepochyboval, že všechny postavy si prožívají svoje trápení i svoje radosti. Co je však ve filmu určitě: přirozenost, civilnost a realičnost. Ach ti dospělí, je film, který si nenápadně přijde na vaší obrazovku, tam ve vší skromnosti chvíli existuje, pak tiše odejde a vy si přejete, aby se zase co nejdřív vrátil, protože byl hrozně příjemný společník.(15.2.2010)

 • jhrasko
  **

  Dokonale vykradnutá Stealing Beauty, pričom dokonale v tomto prípade = bez dusna, bez duše, bez atmosféry. Well, Bernardo Bertolucci je proste len jeden. Mimochodom malé p.s. smerom k scenáristom: na čo nám bola scéna v nemocnici s informáciou, že miestny páter sa zamiloval do jednej zo zboristiek ?! Pointless !!!(5.10.2010)

 • patrikus
  ***

  Krásná švédská příroda, krásná švédská herečka, krásný, křehký a obyčejný film s velice civilním Darrousinem...(15.4.2012)

 • Pevek2
  *****

  Mohlo to byt klidne o deset minut delsi ve smyslu doznivani pribehu. Me nejvic oslnila uplna beznost a zaroven zajimavost zapletky, divci sneni a jeho naraz na realitu. A taky rytmus a hudba filmu. Ale nejvetsim skvostem je tu Annais Demoustier, ktera cely film tahne, ne poprve, takze si myslim, ze o ni jeste uslysime...(31.5.2012)

 • Elisson
  ****

  pri sledovaní tohto filmu som si spomenula na 32A, aj keď ten film je trošku o inom..... žiadny strašne prepracovaný efektný dej....skrátka život, ten tiež nie je podaný v dokonalom šate bežného filmu....(29.10.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace