Svatební obřad

Scénografie:

Inbal Weinberg

Kostýmy:

Heidi Bivens

Ne zrovna světoborný film, ale má jedno velké plus a tím je Michael Angarano.(11.8.2013)

Na tenhle snímek jsem koukal hlavně kvůli jménu Umy Thurman ve výčtu herců, protože jsem si řikal, že to zase taková blbost být nemůže a taky nebyla. Neni to jenom komedie, ale taky koukatelné drama o vztazích mezi bývalými partnery. Navečer jsem sháněl něco nenáročného a oddechového a to je přesně Ceremony. SPOILER: Navíc je sympatické, jak je na konci pěkně zbořeno jedno velké žánrové klišé, to jsem opravdu nečekal a velmi mile mě to překvapilo. Holt i takhle to občas (většinou) v životě chodí:) KONEC SPOILERU Je to prostě takový skromný snímek, který si na nic nehraje a člověk se u něj odreaguje. Především za velmi sympatický konec dávám tři hvězdy.(25.7.2011)

Průměrný filmeček na odpoledne. Není to vůbec špatný, vlastně je to docela milý, hlavně ten kamarád hlavního hrdiny. :-) Navíc to má opravdu krásnou atmosféru a prostředí a taky Umu Thurman, které to tu moc sluší.(30.4.2015)

• Tommassi3

"No, určitě lepší než ta létající koala.." ;)(1.5.2015)

• Autogram

Nie som jediný, kto sa nechal zlákať menom Umy. Ale celkom zbytočne, film nestojí za nič.(27.7.2014)