Svatební obřad

Scénografie:

Inbal Weinberg

Kostýmy:

Heidi Bivens

Na tenhle snímek jsem koukal hlavně kvůli jménu Umy Thurman ve výčtu herců, protože jsem si řikal, že to zase taková blbost být nemůže a taky nebyla. Neni to jenom komedie, ale taky koukatelné drama o vztazích mezi bývalými partnery. Navečer jsem sháněl něco nenáročného a oddechového a to je přesně Ceremony. SPOILER: Navíc je sympatické, jak je na konci pěkně zbořeno jedno velké žánrové klišé, to jsem opravdu nečekal a velmi mile mě to překvapilo. Holt i takhle to občas (většinou) v životě chodí:) KONEC SPOILERU Je to prostě takový skromný snímek, který si na nic nehraje a člověk se u něj odreaguje. Především za velmi sympatický konec dávám tři hvězdy.(25.7.2011)

• johhny007

ROZPOČET:- ----- VÝDĚLKY: $24,434 zatím film nehodnotím viděl sem jen asi 30 min , ale zdálo se mi to jako totální zbytěčnost a taky nechápu jak Max Winkler mohl dostat do tohoto filmu Umu Thurman ? Být Umou tak se s takovým režísérem nezahazuju jinak film taky nestojí za nic řekl bych jeden z nejhorších počinů Umy Thurman . Po prvních 30 minutách 25 %(4.12.2011)

Nejvíc celé ceremonii škodí nálepka komedie, protože daleko blíž má k oněm příběhům "o smutných lidech, co dělaj smutný věci ". A nutno dodat, že na tomhle poli si (navzdory hodnocení) nevede zas tak špatně. Celkový dojem strhává dolů paradoxně Uma Thurman a její Zoe, do jejichž pohnutek není divákovi dovoleno nahlédnout. Dala bych tři, ale 42% je snad až příliš krutý verdikt.(24.9.2011)

• Lencuccia

Zatím dávám jednu hvězdu. Viděla jsem počáteční půlhoďku a pak jsem to po kouskách proklikala až do konce. Čekala jsem vtipnou komedii, ale tedy neobjevila jsem tam ani jediný džouk. Ještě případně hodnocení přehodnotím, až na to kouknu souvisle, ale dnes bohužel nemám na něco podobného náladu. Přišlo mi to jako strašlivá nuda. Ta jedna hvězda je za konec - za poslední scény. To byl dobrý nápad. Už jsem čekala, že se mi potvrdí neblahá předtucha o naprosto tuctovém zakončení.(25.1.2015)

• BOURQUE

Veľmi slabý snímok jak z režisérskeho tak i z hereckého uhla. Nevýrazné herecké divadlo (keď sa to vôbec dá nazvať takto) a nevypracovaný scenár. Jedine na U. Thurmanovej som videl nejakú snahu zachrániť to, čo sa dalo. Ale teraz ani ona nedokázala nemožné. Osobné hodnotenie: 59% (*) (3.1.2014)