Svatební obřad

Inbal Weinberg

Kostýmy:

Heidi Bivens
  • romanz123

Hlavním problémem tohoto filmu je podle mě scénář, kdy se jednotlivé postavy předhánějí v tom, kdo bude jednat neuvěřitelněji a nepochopitelněji. Navíc je to na komedii žalostně málo vtipné, takže doporučit to lze snad jen nekritickým obdivovatelům Umy Thurman, která zde ale stejně působí poněkud unaveným a sešlým dojmem. Stručně řečeno to není úplný odpad, ale dost slabota.(3.9.2011)

Vážně takový lehký film na odpolední hnusné počasí.Ten film jak byl tak strašně normální,tak byl v tom nejlepší.Prostě film jede svojí notu a občas se možná moc snažil být komediálním,což mu nejvíc podle mě ublížilo,ale na druhou stranu,ono by se tam toho moc nedělo,protože film se snaží držet uhlavní dvojice s dalšíma postavami a snoubenkou Zoe.Hlavní dva herci jsou sympaťáci, ikdyž je to spíchlé horkou jehlou,člověk ví a nechá se jenom unášet do konce,který člověk nečeká a jde proti proudu,což je taky klad filmu.(27.2.2013)

• BOURQUE

Veľmi slabý snímok jak z režisérskeho tak i z hereckého uhla. Nevýrazné herecké divadlo (keď sa to vôbec dá nazvať takto) a nevypracovaný scenár. Jedine na U. Thurmanovej som videl nejakú snahu zachrániť to, čo sa dalo. Ale teraz ani ona nedokázala nemožné. Osobné hodnotenie: 59% (*) (3.1.2014)

• johhny007

ROZPOČET:- ----- VÝDĚLKY: $24,434 zatím film nehodnotím viděl sem jen asi 30 min , ale zdálo se mi to jako totální zbytěčnost a taky nechápu jak Max Winkler mohl dostat do tohoto filmu Umu Thurman ? Být Umou tak se s takovým režísérem nezahazuju jinak film taky nestojí za nic řekl bych jeden z nejhorších počinů Umy Thurman . Po prvních 30 minutách 25 %(4.12.2011)

• Lencuccia

Zatím dávám jednu hvězdu. Viděla jsem počáteční půlhoďku a pak jsem to po kouskách proklikala až do konce. Čekala jsem vtipnou komedii, ale tedy neobjevila jsem tam ani jediný džouk. Ještě případně hodnocení přehodnotím, až na to kouknu souvisle, ale dnes bohužel nemám na něco podobného náladu. Přišlo mi to jako strašlivá nuda. Ta jedna hvězda je za konec - za poslední scény. To byl dobrý nápad. Už jsem čekala, že se mi potvrdí neblahá předtucha o naprosto tuctovém zakončení.(25.1.2015)