Příběh Pierra Woodmana

(TV film)
  • Maďarsko A Pierre Woodman-sztori (více)

Kdo je Pierre Woodman? Tuto a řadu dalších otázek zodpoví dokument HBO o francouzském králi porna, který je považován za druhého Larryho Flynta. Proslavil se totiž tím, že při castingu do svých porno filmů uchazečky předem osobně „testuje“ před kamerou.  Kdo je Pierre Woodman? Král porna, režisér, producent a herec, objevitel a učitel Silvie Saint, Monique Covét, Dory Venter i celé řady maďarských, českých, slovenských a ruských porno hereček. Druhý Larry Flynt, popová ikona a klevetník. Dokumentární film z produkce HBO zodpoví všechny otázky o opovážlivém impresáriovi, který se narodil ve Francii a proslavil se svým castingem pornohereček, během něhož kandidátky osobně „testuje“. Monsieur Woodmanovi je pětačtyřicet a doposud měl sexuální styky se třemi tisícovkami žen. Zatím o něm a o jeho dívkách nebyl natočen souhrnný dokument, i když celý region střední a východní Evropy zajímá otázka: kdo je tento muž a jak to dělá? A kdo jsou Pierrovy osmnácti až dvacetileté slečny? Odkud přicházejí a co si myslí? Co očekávají od takového castingu? Čím je dokáže přesvědčit, že mají s tímto nepříliš šarmantním bývalým policistou a módním fotografem sex před kamerou? Tento dokument odhaluje čistou pravdu. Maďarský štáb sledoval Woodmana několik měsíců na cestě z Paříže přes Budapešť do Prahy, vyptával se ho na jeho minulost, lásky a naděje, zatímco on se setkával a hovořil s maďarskými děvčaty, které se poprvé v životě ocitly ve světlech reflektorů po osobním castingu. Tento sexy a ostře realistický dokument, který měl na HBO v Maďarsku premiéru v prosinci 2009, nyní uvidíme i u nás. (HBO Europe)

WANDRWALL

Ovlivnil životy mnoha dívek a žen, které se místo těžké práce dávají na tu lehkou. Proč ji dělá právě on, tenhle běžný, olezlý chlápek, o tom ve filmu nemluví. ()

Chrustyn

Každý, kdo někdy na internetu googlil cokoliv se slovem porn, zná Pierra Woodmana. Legenda francouzského porna, který si sám při castingu "testoval" své uchazečky. Dokument přiblíží zákulisí porna i Pierrův život. Ale toho hodnýho strejdu, který nikoho do ničeho netlačí, jsem mu nějak nevěřil. ()

Marze

"Koukne se na zenu a vi jestli je na kluky nebo na holky a v kolika prisla o panenstvi" rika spolupracovnik Woodmana. Sam Wodman rika "je to jako v tenise, kdyz chcete vyhrat, zjistite jake ma souper slabiny a na tu stranu pak tlacite". A hned se pta zeny "jake mas rada kluky, drsny nebo hodny?". "Drsny" odpovi slecna. Pro muze rozdava rady "je tezkr, aby na sebe nechala holka sahnout. Ale pak maji dotyky radi s mnoha erotickymi misty, az se rozbreci". Myslim si, ze kdyby bylo na svete vic lidi jako Larry Flint nebo Pierre Woodman, nebyly by nabozenske valky. Clovek, ktery si v supliku prohlizi pornasky, nema chut jit do valky vrazdit za nejake ideje a ismy. Take jsem vyrustal ne za zdmi kolem sebe, ve velnem prostoru. ()

anderson

Je to náš (samozrejme myslím nás mužov) veľký vzor ? Alebo prisluhovač samotného Satana ? :-) Asi žiaden chlap neodmietne "príležitosť" akokoľvek by bol morálny. Áno to je smutný fakt dámy. :-) Zvlášť v dnešnej dobe. Čo ma ale nikdy neprestane fascinovať je to, ako mladé naivné (?) dievčatá, ktoré nemusia byť nutne poznačené zneuživaním, okamžite odhadzujú posledné zvyšky zábran len pre vidinu tzv. lepšieho života. --- Čo vytiahlo moje hodnotenie tohto dielka tak vysoko, je pokus o psychologický profil "osobností" živiacich sa predajom svojej dôstojnosti. Inak je to skôr memento o tom, že spejeme iba ku konzumným cieľom ohraničeným ponukou a dopytom. Sú morálne hodnoty naozaj už prežitkom ? A aby som bol aj mierne vulgárny a rozhorčený, tak PIERRE WOODMAN je hovädo. Alebo žeby zo mňa hovorila závisť ? :-) (22.4.2010) ()

klukluka odpad!

Pierre Woodman je kaňour, mistr svého oboru- to mu nelze upřít. Tisíce holek ojel a minimálně (!) desítkám z nich úspěšně dojebal celej život. To tady explicitně řečeno nebylo, najdete to maximálně mezi řádky. I proto dávám téhle oslavné náborové PR hrůze po zralé úvaze odpad!. ()

Olík

Poznejte novodobého krále porna. Toho, ke kterému se mi muži modlíme a kterému každým dnem závidíme. Realistický dokument nám odpoví na otázky kdo vlastně Pierre Woodman je, stejně tak jako kdo jsou ty mladé holčičky, které přicházejí do jeho ateliéru. ()

Theker

Príbeh najznámejšieho obkecávača v porne. Pierre vyzerá byť dopohody típek a mohol povedať oveľa viac či už o sebe, alebo hlavne o porne, pretože zažil zlatú éru európskeho porna (Private), na pár rokov zakúsil aj USA (Hustler), aby nakoniec skončil pri nízkorozpočtových hotel-castingoch vďaka ktorým ho (paradoxne) pozná najviac ľudí. Škoda, keby sa produkcie a réžie zhostili iní, tak to mohol byť celkom slušný dokument o pornografovi. Takto je to len medajlónik na úrovni reportáží z Reflexu. PS.: vo verzii pre HBO nie sú titulky, takže neviete kto je kto. ()

scharkan

Zoufale nezajímavé, s minimem informací, žádný velký insight se nekoná. Navíc hrozně ošklivě natočeno. Hrozně sestříháno - prostřihy z pornofilmů jsou tak náhodné a nesouvisející s tím, co se zrovna řeší v dokumentu, že je to až rušivé. Asi proto, že to, co Pierre většinou plká, vůbec nesouvisí s pornem. ()

DonBraso

Král análů. To je Pierre Woodman. Dokument takový zlatý průměr. Rozhodně jeho postavu těžko posoudit, zde se dozvíte spíš o tom, že se chtěl zabít a že jeho táta postavil dům za 10 let. Trochu něco málo o holkách a společnostech, kde dělal. Chybí třeba popisky k postavám, což dokumenty tedy mývají. Jinak na to, že to bylo z roku 2009 a Pierre říkal, že toho brzo nechá, tak jestli se nemýlil jeho stránky a nový videa jsou stále. Tak buď ztroskotal vztah nebo toho ještě není málo. Pravda je, že asi povolil už dávno, některý holky určitě u něj nejsou poprvé a už něco dávno mají za sebou odmrdáno. Rocco Siffredi my přišel vždycky lepší a asi to tak zůstane :) ()