Příběh Pierra Woodmana (TV film)

• Maďarsko

A Pierre Woodman-sztori

The Pierre Woodman story

Dokumentární

Maďarsko, 2009, 59 min

Norbert Köbli

Pierre Woodman

Príbeh najznámejšieho obkecávača v porne. Pierre vyzerá byť dopohody típek a mohol povedať oveľa viac či už o sebe, alebo hlavne o porne, pretože zažil zlatú éru európskeho porna (Private), na pár rokov zakúsil aj USA (Hustler), aby nakoniec skončil pri nízkorozpočtových hotel-castingoch vďaka ktorým ho (paradoxne) pozná najviac ľudí. Škoda, keby sa produkcie a réžie zhostili iní, tak to mohol byť celkom slušný dokument o pornografovi. Takto je to len medajlónik na úrovni reportáží z Reflexu. PS.: vo verzii pre HBO nie sú titulky, takže neviete kto je kto.(18.3.2019)

Je to náš (samozrejme myslím nás mužov) veľký vzor ? Alebo prisluhovač samotného Satana ? :-) Asi žiaden chlap neodmietne "príležitosť" akokoľvek by bol morálny. Áno to je smutný fakt dámy. :-) Zvlášť v dnešnej dobe. Čo ma ale nikdy neprestane fascinovať je to, ako mladé naivné (?) dievčatá, ktoré nemusia byť nutne poznačené zneuživaním, okamžite odhadzujú posledné zvyšky zábran len pre vidinu tzv. lepšieho života. --- Čo vytiahlo moje hodnotenie tohto dielka tak vysoko, je pokus o psychologický profil "osobností" živiacich sa predajom svojej dôstojnosti. Inak je to skôr memento o tom, že spejeme iba ku konzumným cieľom ohraničeným ponukou a dopytom. Sú morálne hodnoty naozaj už prežitkom ? A aby som bol aj mierne vulgárny a rozhorčený, tak PIERRE WOODMAN je hovädo. Alebo žeby zo mňa hovorila závisť ? :-) (22.4.2010)(22.4.2010)

Poznejte novodobého krále porna. Toho, ke kterému se mi muži modlíme a kterému každým dnem závidíme. Realistický dokument nám odpoví na otázky kdo vlastně Pierre Woodman je, stejně tak jako kdo jsou ty mladé holčičky, které přicházejí do jeho ateliéru.(13.7.2010)

• Wbcko

Dost amatérsky natočený dokument, ze kterého jsem se nedozvěděl nic moc.(6.1.2017)

• WANDRWALL

Ovlivnil životy mnoha dívek a žen, které se místo těžké práce dávají na tu lehkou. Proč ji dělá právě on, tenhle běžný, olezlý chlápek, o tom ve filmu nemluví.(28.9.2010)