Ve skladišti

Když se Jimmyho otec stane obětí brutální vraždy, najde zdrcený mladík útočiště u strýce Leonarda - bývalého důstojníka SAS, který má ve městě na starosti podzemní sklady. Jednoho dne narazí v bludišti chodeb na Francise. Jimmy ho začne podezírat, že plechový sud v jeho kóji ukrývá stopy zločinu. Když do ní pak násilím vnikne, jeho podezření se potvrdí: došlo k vraždě. Se svým objevem se svěří strýci. Na policii se podle nich spoléhat nedá, rozhodnou se proto pro přímou konfrontaci a chystají se vloupat do Francisova domu. Jimmy ale brzy zjistí, že se vydal po cestě, ze které není návratu… (oficiální text distributora)

MM_Ramone

Jimmy je mladý muž, ktorý prežil traumatickú udalosť. Priamo pred očami mu ozbrojený lupič zabil otca. Po pohrebe sa ho ujme jeho strýko Leonard. Ten je správcom veľkého mestského skladiska. Živí sa prenájmom skladovacích kóji. Zamestná u seba i svojho synovca. Spoločne zistia, že jeden z ich klientov je zrejme vrah. Obsah jeho kóje a interné video záznamy tomu jasne nasvedčujú. Rozhodnú sa vziať spravodlivosť do vlastných rúk. Vkradnú sa do jeho domu a zabijú ho. Lenže boli ich podozrenia naozaj opodstatnené? Zabili vraha alebo nevinného človeka? ** ()

Hunter2222

Taká práca v skladišti môže byť celkom zaujímavá. To prostredie určite je, hlavne pre thriller. Plno buniek, v ktorých ľudia skrývajú rozličné veci. Svoju minulosť, harampádie na výrobu metamfetamínu, ale aj iné nelegálne veci. Na škodu je pre film hrozne dlhý rozbeh, počas ktorého sa nič významné nedeje. Potom to rýchlo príde, takmer hneď pointa, pár napínavých scén a je koniec. Pre mňa je tento film niečo málo nad priemer, veď tomu zodpovedáajú aj herecké výkony a logickosť konania postáv. ()

BoPo

Dobré. Nič viac, nič menej. No keby to do rúk dostal takový Fincher, hlavné mužské postavy by obsadili Clooney a DiCaprio a ženskú napríklad Kate Beckinsale, tak tu z toho máme veľmi zaujímavý filmový projekt. Nápad z obrovským skladiskom, v ktorom veľmi rôznorodý ľudia uchovávajú svoje cennosti a tajomstvá a jediný kto má ako taký prehľad o tom čo sa tam odohráva je správca. Aj Vám sa v hlave odohráva zaujímavý príbeh. Možno niekto spraví remake podľa mojich predstáv. ()

Fr

Někdy zabijou dobrýho člověka a poldové s tím nemůžou nic dělat..... Kromě toho, že v městském skladišti není signál, chodí tam (nečekaně) dost divných lidí. A protože to má bejt napínavej thriller, bere do rukou spravedlnost jedinec. Debilovina s herci co nemají charisma, vzbudí nejvíce emocí tím, že konečně skončí. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Soudím člověka podle toho co má na sobě a ne ve skladu. 2.) Souhlasím, že každej parchant zasluhuje rozmlátit hlavu kladivem. 3.) Věřím, že hrabat se ve věcech cizích lidí může bejt sranda. 4.) Protože spravedlnost je kurevsky těžká práce. 5.) Předešlá slova jsou ,,hadry“, protože Australané neumí natočit špatnej film. PŘÍBĚH ** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ * ()

Caelos

Nebylo to zase tak špatné, výlet do domu byl docela působivý a i to skladiště je celkem děsivé. Tedy děsivé, prostě špatně osvětlené chodby a spousta dveří, že jo. Původně jsem chtěl dát tři, jenže konec to zabil. Ono, na konci je pár překvapení, resp. film se nedrží zaběhnutých klišé (jak byste to od filmu s podobným hodnocením mohli relativně čekat), ale to je tak vše. Jimmy je těžký nesympaťák, většinu filmu se tváří jako by měl slzy na krajíčku (možná se tak narodil, možná je to mejbelín) a hrozně mě sral. Leonard, ten se mi naopak líbil. Tedy ne tak že bych se na něj vrhnul, začal ho zuřivě líbat a dobýval se mu do džínů, ale byl uvěřitelný a jaho postava byla zvládnutá dobře. Ta holka (fakt nevím jméno, nějak Zil, Vel, Hip hop, Tic tac, co já vím, cool jméno prostě) byla tak trochu tuctová a největší herecký koncert měla při sexu. Takže tak, Skladiště není nijak hrozný film, prostě jeden z těch filmů. co uvidíte, napíšete k němu mimokomentář a po zmáčknutí butónu "odeslat komentář" na něj zapomenete. A nejlepší scéna z filmu? Přece Přání smrti 2 na plátně v kině:) ()