Mladá žena Carol (Blair) zabije při autonehodě člověka a putuje do ženské věznice, jejíž prohnilé vedení obchoduje s drogami a zneužívá dívky k natáčení porna a k prostituci. Samotné vězeňkyně pak tvoří dva gangy, černý a bílý, které spolu navzájem bojují. Carol si nejdřív projde peklem - je znásilněna a opakovaně zbita, ponižována a sexuálně obtěžována - ale nakonec se jí podaří oba gangy sjednotit a vzbouřit se zkorumpovanému vedení.

Lindin první (nepočítáme-li pasťák v BORN INNOCENT) a zároveň nejznámější a nejlepší výlet do ženské věznice. Snímek proslul zejména legendární sprchovou scénou Lindy s jiným béčkovým sexuálním symbolem 80. let, Sybil Danning a stal se svého druhu klasikou. Bylo to poprvé, co se Linda objevila před kamerou tak, jak ji bůh stvořil a další podobná barvitá dílka měla brzy následovat (SAVAGE STREETS, RED HEAT, SAVAGE ISLAND). (choze)

choze

Když jsem zhlédl své první WIP a sice REFORM SCHOOL GIRLS, rovněž se Sybil Danning, považoval jsem ho za hodně slabé, ale po několika dalších žánrových kouscích (TOUHA PO SVOBODĚ, TEROR V ŽENSKÉ VĚZNICI, VĚZEŇSKÉ PEKLO...) včetně tohoto zjišťuju, že se mi RSG spolu se SPOUTANÝM ŽÁREM aka CAGED HEAT 2 zatím líbily s přehledem nejvíc. CHAINED HEAT se sice může pochlubit hned dvěma béčkovými titánkami - Danning a Blair - a i co do zpracování strčí zmiňované WIP šroty do kapsy, ale stejně jsem se u něj většinu času nudil. ()

Pekisan

Moje druhe WIPko a hned s dvoma hviezdami zanru z nich jedna (Linda Blair) je nie len skareda, ale este aj ma skarede. Naopak Sybil Danning sa pre taketo filmy asi narodila, pretoze nielen ze je velka ale este aj ich ma velke. Film celkom odsypa a obcas sa zda, ze herci aj vedia hrat (riaditel veznice). Nahoty je tu dostatok, obcas nejaka ta bitka, sexik a samozrejme sprchy. Bez sprch to proste nejde. To vsetko vyvrcholi do celkom napinaveho konca. Extra hviezdu pridavam za prdel Monique Gabrielle. ()

EdaS

Kupodivu jsem se vůbec nenudil: je to slizké, hloupé a bere se to smrtelně vážně - zkrátka ukázkový osmdesátkový WIP exploitation jako když vyšije. ()

vitekpe

Kluk, kterej tohle v osmdesatejch nevidel (vetsinou u nejakeho spoluzaka na videu), byl spolecensky odepsanej. Polohoror, polosoftporno, polosexploitation, plus plno legendarnich scen, o kterych se debatovalo "odborne" za skolou v krouzku spoluzaku. Napr. lanko mezi regalama si pamatuju dodneska. :-) P.S.: povinna cetba pro opravdove priznivce kinematografie, a dalsi klasika osmdesatek. P.S.: Stella Stevens jako Captain Taylor. ()