Sportovní noviny (TV pořad)

Sportovní / Publicistický

Česko, 1994

• anyonecek

Ve sportovních novinách se vlastně jen podívámé jak Baroš a Rosický jsou stále zranění, jak půlka fotbalistů fauluje a ti kteří jsou faulováni leží na zemí v smrtících křečích a po minutě běhají po penaltě. Dále se dozvíme jak se Jágr stále chce udržet jako profi hokejista i když už je daleko za vodou a jaké hovadiny natáčí pro své fanoušky. Celkově se nedozvíme nic, jen se podíváme na pár zranění, nějakou tu ránu na branku. Jako bonus si přidáme borce na konec. Televizní noviny to peklo začnou, pak se nám předvedou sportovní noviny a počasí, které je vytažené z prdele, protože nikdy nevyjde a po té skoro hodině jsme se nedozvěděli vlastně nic.(20.10.2013)

Miluju fotbal a sport, takže jsem rád, když se cokoliv nového o dění ve světě dozvím. Ale zprávy na nově, to je někdy kořeňíčko:-)) Vašek Tittelbach zarytý sparťan a jeho kecy o blbé spartičce nikoho nezajímají, krom. 4% .... A redakce? Ta taky dokáže pobavit - ukáží reportáž z utkání (které Příbram vyhraje nad Ostravou 1:0. Ukážou i branku..) no a po reportáži hlásí: tady máme další dnešní výsledky Příbram - Ostrava - 0:0 ...... :-))))) nepotřebuje komentář:-)) Nova a sport, to je krok do tramtárie. Trapní moderátoři v čele s Vaškem. Ohraný, leč někdy zajímavý borec na konec a výplody a výmysly, co se nestaly, nebo jsou překrouceny o 180 stupňů.... Jednou se záměrem, jednou o tom ani neví....Na bezkonkurenční branky body vteřiny to nemá ani ve snu a nepřiblíží se jim ani za sto let... S Českou televizí se nova ve sportu srovnávat absolutně nemůže... I tak ale jsou to pořád informace o sportu a na ty se podívám rád vždy (i když je to debilně moderované a provedené..) a díky tomu 3*, jinak by to byla stěží 1*...(17.2.2010)

• Cubinho

"...dnešní první zpráva je ze světa Formule 1 - Fernando Alonoso dnes poobědval španělského ptáčka." "Teď si detailně rozebereme, kterak se gruzínský sáňkář rozbil o betonový sloup. Záznam pustíme alespoň 5x, abyste všichni dostali pořádnou chuť k večeři." "Dnešním borcem nakonec je motokrosař Kuchař, který udělal trojité salto s pěti vruty..." Prostě Vaškova show o všem možném, bohužel ne o sportu...(14.3.2010)

• SOLOM.

Tak moderátoři jsou na Nově opravdu tragičtí. Párkrát mi stačilo, když tam Vašek házel novinama, ani pořádně nevěděl o čem mluví-- no a největší bomba to jejich komentování ligových zápasů a repre. Než stačili podrbat kdo se s kým vychrápal, kolik má milenek atd.. už to bylo 2:0 a ani nevěděli pořádně kdo dal gól.(24.5.2011)

• The Viper

Hokej, tenis, fotbal, lyžování.....žádné jiné sporty pro hledáček ''naší'' televize neexistuje. Především nezapomenout co nejvíce vyzdvihnout naše už tak přeceňované sportovce a pasovat je na nadbohy. Jediné co to zachraňuje pro mne je občasná najmutá NEpornoherečka, která nám tam odříká informace kterým sama nerozumí. I přesto coury z Počasí vedou :)(19.2.2014)

• - Od Mistrovství světa v ledním hokeji v roce 2013 je v každém díle reportáž, ve které zazní klavírní melodie skladby "Someone Like You" od britské zpěvačky Adele. (nopud)