poster

Sportovní noviny (TV pořad)

Sportovní / Publicistický

Česko, 1994

 • cheyene
  **

  Miluju, když sportovní zprávy uvádí někdo, kdo si plete Mariána Jelínka s hokejovým trenérem Finska, Tomáše Vokouna s Martinem Pruskem a při představování soupisky týmu vyhrkne jen "první lajna, druhá lajna, třetí lajna, obranné dvojice a v bráně Prusek, přesněji řečeno Vokoun." Kdyby na Nově uvádělo sport hrablo na sníh, vyšlo by to takřka na stejno. Pro televizi Nova 2* za občas exkluzivní rozhovory, které se povedly získat jen jim. Chcete-li přehledné sportovní zpravodajství, pusťte si Branky, body, vteřiny.(29.9.2010)

 • adams89
  odpad!

  Totální výsměch všem fanouškům sportovního dění. Výsledky jsou leckdy nepřesné, reportáže často již několik dní staré, spousta druhů sportů naprosto opomíjena a neznalí moderátoři do kamery přečtou úplně vše, co jim redakce špatně napíše. A Borec na konec? Občas pobaví, jenže to je ale zoufale málo...(21.2.2010)

 • Basketak8
  odpad!

  Opravdu nechutně vytvořené sportovní noviny. Dozvíte se zde celkem 3 věci: výsledky fotbalu, výsledky hokeje a rubriku Borec na konec. Občas zde také padne zmínka o tenise, ale ostatní sporty asi TV Nova zapomněla. Pokud ČR něco vyhraje, tak se zde poté o této události mluví téměř až do konce. Možná ten Borec na konec byl dobrý nápad, ale časem také omrzí… 1/10(1.5.2011)

 • Xmilden
  odpad!

  Otřesná slátanina s borcem nakonec, která mi nikdy nenabídla jediný výsledek, zaběhnutý čas nebo počet bodů. Vždy se jen dozvím, kdo si zlomil nohu, kdo spadl na kole, kdo se rozbil někde v autě nebo ve formuli. Zkrátka a dobře není to pořad o sportu ale o sportovních neštěstích. NOVA je shit a tohle je ultra shit.(11.3.2010)

 • triatlet
  **

  Na rozdíl od BBV jsem zpočátku novácké sportovní zpravodajství ignoroval. Paulíček s Tittelbachem byli maximálně čteči zpráv a ne redaktoři, neřku-li komentátoři. Když v posledních letech přece jen zřídka přepnu na novácký sport, tak dostanu celkem kvalitní zpravodajství s grafikou, která je minimálně srovnatelná s BBV. A poznatek mého šéfa, který trénoval hokej ve Finsku: na Nově prý umí správně vyslovovat finsky - to znamená bez přehlasovaných písmen. Nykänen tedy ne [nikenen ], ale [nikanen]. A borec na konec?, ten si z BBV odskočil krátce do SN:-)(14.2.2010)

 • - Od Mistrovství světa v ledním hokeji v roce 2013 je v každém díle reportáž, ve které zazní klavírní melodie skladby "Someone Like You" od britské zpěvačky Adele. (nopud)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace