poster

Ďáblova ruka

 • USA

  Salvation Boulevard

Komedie / Thriller

USA, 2011, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • italka63
  ***

  Slušně jsem se bavila, protože Pierce byl absolutně neodolatelný, charizmatický otec nově založené církve, s jejímž vytvořením a vybudováním komunity v novém městečku na kopci si dal velkou práci, kterou pojal zcela marketingově, jenže shodou okolností mu jí naruší jedna bývalá smažka, která se ožení s jednou z jeho oveček.A když večer po diskusním vystoupení v sále s jedním oponentním nevěřícím spisovatelem-jehož malou, ale velmi důležitou roli si Ed Harris evidentně užil- v soukromí při skleničce zcela absurdně a bez zlého úmyslu otec Dan vystřelí a trefí toho chudáka do hlavy, zmatkem narafičí sebevraždu a svědka se snaží přesvědčit o jiné pravdě, pochopíte, že tohle je slušný kalibr, který si utahuje z církve, ale i z běžných pokrytců.....a rozjede se série velmi úsměvných příhod.Takže odpočinkové tři hvězdy.,(21.2.2013)

 • Morholt
  ****

  lehce nadprůměrná komedie o tom, že věřící se v krizových situacích chovají stejně, jako nevěřící. A také o tom, že samotná víra z vás lepšího člověka neudělá. Scénář sice nebyl bůvíjak geniální, ale vzhledem k herecké sestavě to stačilo. Své party zvládli všichni do jednoho na výbornou a nízké hodnocení je v tomto případě zcela nerelevantní. 70%(30.11.2012)

 • O´Neill
  *

  Do čeho ses to, Pierci, zase namočil? ... Naprosto zbytečný film, který od odpadu zachraňuje pouze pár momentů, kdy se člověk lehce zasmál. Nechápu co tady Pierce Brosnan a Ed Harris dělali, jelikož v tomhle filmu nevidím žádné pozitivum. Proti srsti mně jde už samotný námět - celé dvě hodiny posloucháme de fakto vymlývání mozku a cítil jsem se jako bych poslouchal Husův projev. Nuda, trapnost, zbytečnost.(9.5.2013)

 • dr.fish
  ****

  Film by si zasloužil trochu vypilovat scénář, pak by to byla kultovka. Takhle je to jen jednohubka na ukrácení večera. Konec je povedený, ale cesta k němu je dlouhá a místy trošku nudí. Ta parta hvězd, která ve filmu zahrála, ta by dokázala mnohem víc, kdyby měla co. V každém případě docela příjemný relax. 70%(20.5.2016)

 • Fr
  ***

  ,,JE TO V BOŽÍCH RUKÁCH“....... /// Bejvalá (polepšená) smažka Carl byl právě svědkem něčeho neobvyklýho. Zázrak? Ne tak docela. Nedá se to srovnat ani s drogovejma halucinacema. Je vše co se děje dokonalej Boží plán, nebo ..... – není čas rozjímat, armáda Božích bojovníků(?) už rozjela svoji akci! Líbí se mi P.Brosnan jako křivák a vlastně všichni si tu uhrajou v pohodě to svoje. Spíš než o neskutečnou ,,řachandu“ plnou gagů či hlášek, jde o (lehce) úsměvnej příběh s komickou vírou v Boha, ve kterým se to (lehce) bohovsky zkomplikuje a jeden neví, jestli proti Bohu bojuje Ďábel nebo snad ON bojuje sám proti sobě? Prostě důkaz, že cesty Páně jsou nevyzpytatelný. Ámen! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Četl jsem knihu ,,Svět potřebuje náboženství, jako já potřebuju díru v hlavě“. 2.) Chodím neustále ozbrojen. Místo meče však vládnu Duchem svatým. 3.) Zejtra vyrážím na ,,Ples čistoty“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(25.11.2011)

 • - Točilo se od dubnu do června v Michiganu, převážně v Ann Arboru a Dearbornu. (Terva)

 • - Ve scénce, kde otec Dan Day (Pierce Brosnan) přepíná programy na televizi, se zastaví na kanálu, kde běží film Legenda (1985). (Lenny09)

 • - Film byl natočen podle stejnojmenné knihy, kterou napsal Larry Beinhart v roce 2008. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace