Ťažké guilty pleasure.Aj keď je to vlastne blbosť,tento prístup mi sedí.Nie je to pocta osemdesiatym rokom; je to film z nich.Nie vážne; dokonca aj triky sú na tej úrovni.Úplne zlé.Až tak zlé,že verím,že boli tak natočené schválne.Hlavné dve herečky sú sympatické,ústredná myšlienka (dve úplne normálne kamarátky,ktoré sa snažia žiť úplne normálny život,až nato,že sú vlastne úplne normálne upírky) vyťažená ako to len ide a humor (ktorý väčšinou vyplýva práve z nej) vtipný a zábavný.Veľmi príjemná spomienka od režisérky Ridgemont High(26.1.2013)

Tak, ona to sice byla neskutečná (romantická a přeslazená) pitomost, ale mně se na to výborně koukalo (na dvě roztomilé upírky i na Dana), dobře jsem se u toho bavila a ani chviličku se nenudila. Bez zhlédnutí by mi asi nikdy nepřišlo na mysl, že Audrey Hepburn má stejné iniciály jako Adolf Hitler... ;-) A že to není žádný veledílo? Není, ale s tím už jsem do toho šla, tak po téhle stránce mě to nemohlo zklamat a vypnout občas potřebujeme všichni, že... (i já :-)))(8.10.2013)

Dve pekné upírky si spolunažívajú v New Yorku, zriekli sa vysávania ľudí a snažia sa nájsť si vhodných partnerov. Jedna z nich však začne randiť s Van Helsingovým synom, čo začne ohrozovať ich malé tajomstvo. Nenudil som sa; pohodová upírska komédia, ktorá mi trochu pripomenula podobné kúsky z 80. rokov.(18.10.2012)

No ty triky a všechno byly tak laciné a otřesné, až byly vlastně vtipné. Celý film mě znatelně bavil a to pořád. Skvělá Krysten Ritter tu hrála prim a ani ostatní postavy nebyly vůbec špatné. Popravdě musím tomu dát 3*, i když jsem předtím uvažovala o 2*, protože i přestože se jedná zjevně o bečkový film, tak jsem se u něj bavila přímo královsky. Těžko vyjmenovat nejvtipnější scénu - protože takové byly všechny snad až na tu poslední.(1.4.2013)

Docela pěkně udělaný film, který rozhodně nenechá diváka umřít nudou, ale na druhou stranu měl několik slabých momentů, jako například stárnutí, které se projevilo po úmrtí jejich stvořitelky, tenhle film má tak na ty čtyři hvězdičky, sice se mi moc líbil děj, ale konec to trochu zkazil. Film doporučuji, je dobrý na zahnání nudy a i trochu k zamyšlení.(13.11.2014)

• - Krysten Ritter a Kristen Johnston se po filmu L!fe Happens (2011) sešly již u druhého projektu. (R´Hell)

• - Natáčelo se v Detroitu (Michigan, USA) a exteriéry v New Yorku (New York, USA). (Terva)

• - Natáčení probíhalo 37 dní. (Terva)