Nebýt kamery, která působí velmi laciným dojmem, dal bych klidně Vampkám plný počet. Rovnou dvě oblíbené herečky v hlavních rolích v krásném, milém a občas vtipném příběhu o dvou kamarádkách, které než aby hodovaly ve fontánkách triskající krve z lidských krků, spokojí se s myšičkami a brčkem zavedeným do jejich tepen. Opravdu kdyby střihy scén byly živější a z více kamer, které by zabraly více úhlů pohledu, byl by to parádní film.(9.2.2014)

• ywo666

Prečo som to pozeral? Vtipné to zas tak nie je. A Alice Silverstone vyzerá nejak divne. A kde vôbec na takú blbosť zohnali také obsadenie. Twilght je proti tomu ešte poriadna drsňárna. Naštesie Krysten Ritter je chutnučká a celé to pôsobí tak roztomilo. Koniec stojí samozrejme úplne za hovno. 40% a dobre si rozmyslím, kým si pozriem niečo romantické. A ako neznášam prznenie upírov!!!(26.10.2012)

„Vamps“ je skutečně především komedie, na hororovou atmosféru se zde nehraje, jde jen o to, že je to komedie s nějakými těmi drsnějšími prvky, které jsou pro horor typické. Ani v tom případě se ale nezachází nijak daleko. Pokud máte rádi filmy, kde se nebudete až tak nudit, budete ovlivněni krásou nostalgie, je tohle něco pro vás. Nejsem nadšený, ale film mě stejně dokázal vtáhnout a bavil mě.(3.6.2014)

Dve pekné upírky si spolunažívajú v New Yorku, zriekli sa vysávania ľudí a snažia sa nájsť si vhodných partnerov. Jedna z nich však začne randiť s Van Helsingovým synom, čo začne ohrozovať ich malé tajomstvo. Nenudil som sa; pohodová upírska komédia, ktorá mi trochu pripomenula podobné kúsky z 80. rokov.(18.10.2012)

Amy Heckerling je ohromná pohodářka. Respektive její filmy, ať už jsou o čemkoli, jsou milé, vtipné, relaxační, nechybí v nich pokora k filmovému médiu a hlavní hrdinky jsou často nenuceně sexy. Od Upírek nelze čekat nic jiného, než jen mile prožitou půldruhou hodinku po boku Alicie Silverstone a Krysten Ritter. Pokud jste fanoušci upířího subžánru, oceníte taky celou řadu fórků a hlava se vám nezavaří.(28.1.2019)

• - Natáčelo se v Detroitu (Michigan, USA) a exteriéry v New Yorku (New York, USA). (Terva)

• - Krysten Ritter a Kristen Johnston se po filmu L!fe Happens (2011) sešly již u druhého projektu. (R´Hell)

• - Natáčení probíhalo 37 dní. (Terva)