Doktorka a archeoložka Claudie (Linda Blair) nalezne starou a šiframi posetou desku. Údajně z ní lze vyčíst cesta k bájnému pokladu. Desky se násilím zmocní banda zlosynů vedená špičkovým bojovníkem Bladeem (Ron Hall). Claudie však nalezne spojence - úřadujícího mistra světa v kickboxu Grega (Dale Cook) a jeho dvě děti, kteří padouchům připraví na cestě za pokladem nejedno překvapení... (Lateef)

Lateef

Tento akční snímek běžel kdysi v televizi a shodou náhod se mi jej podařilo nahrát na video(bohužel jsem jej taky omylem smazal). Je to samozřejmě naprosté béčko, ale rozhodně mě pobavilo. Příběh dvou dětí, jejichž otec je šampión v kickboxu, kteří se dostanou na stopu k ohromnému pokladu a cestou k němu se vypořádávají s bandou tupých protivníků. Scéna v Místnosti hraček je kouzelná a ve chvíli, kdy se jeden z nepřátel škrábe po žebříku, kterému se podlamují příčky, jsem se málem uřehtal. Vždycky mě lákaly filmy, kde jsou hledači pokladů vystaveni nástrahám a léčkám. Hora, ve které je bájný poklad skryt, je napěchovaná záludnými a důmyslnými pastmi a tehdy mě to naprosto vtáhlo do děje. Snímek obsahuje četné choreograficky perfektně zmáknuté souboje a především ten závěrečný(Dale Cook vs Ron Hall) je dělový. Celkově je to velmi slušné béčko, na které bych se znovu rád podíval. ()

SeBig odpad!

Sračka s malejma frackama a naprosto tupejma záporákama. Humor pro tříletý kido, kterýmu se to stejně už pod ruku naštěstí v týhle době nedostane. Zakopaný dost hluboko pohřbený a zapomenutý díky bohu. ()

skipercak

Neuveritelne naivny film urceny pre deti. Jednu hviezdu si zasluzia suboje, ktore bohuzial nici rodinne ladenie filmu. Ach jo. Stary dobry Americky ninja 5. ()