Grotesque

Horor

USA, 1988, 78 min

• Shanen29

Nevýrazný a v podstatě nudný horůrek,kdy Linda ani Robert nestačili na odfláklou režisérskou práci.(17.2.2019)

• corpsy

Je veľmi dobre vidieť, ako sa tvorcom vďaka ich "profesionalite" celý film rozpadol medzi rukami. Vo väčšine času ide o nechcene komické dielko plné preháňania a primitívností, zakončené supertrápnymi záverečnými minútami.(3.10.2011)

• ricci.s

Tak to bola teda fakt groteska. Skupina vraždiacich punkerov prepadla rodinku, skoro všetkých vyvraždili, ale dedko zbieral hororové kuriozity, a jedna z nich (trošku živšia) sa rozhodla pomstiť. Takže to vyzeralo fakt bohovsky. Punkeri naháňali poslednú živú po lesoch, zatiaľ čo kreatúra naháňala punkerov a vraždila ich jedného po druhom. Bola to blbosť, a nepomohla tomu ani Linda Blair. Najhoršie to bolo s hercami, ale ani tie masky sa mi nezdali veľmi podarené. Prvú polovicu ako tak zachraňuje hojný počet vrážd, no potom sa do toho zamiešajú policajti a už je to len veľká nuda. Druhý bodík za celkom originálne rozuzlenie.(21.9.2011)