Reklama

Reklama

Velký třesk

  • Česko Hledání zmizelých (více)
Trailer

Intenzivní pátrání po pohřešovaném končí... na počátku. Jedné pozdní noci v Los Angeles, zavítá návštěva ke dveřím soukromého očka Neda Cruze (Antonio Banderas). Ruský boxer nedávno propuštěný z vězení přichází s lukrativní nabídkou práce. Úkol zní najít jeho ztracenou sestru Lexie a její skrýš diamantů v hodnotě 30 milionů dolarů. Cruz však brzy zjistí, že zdánlivě běžný případ pohřešované osoby může zavinit konec světa, jaký známe dnes. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (112)

POMO 

všechny recenze uživatele

Halucinogénny thrillerový patvar silne béčkového razenia. A tým razením nemyslím iba svietenie ako z televízneho Hustler filmu z 80. rokov či prvoplánovo krkolomné kamerové uhly, ale tiež výber niektorých hercov a vykreslenie ich postáv. Nebyť zopár Banderasovych hlášok a šialeného vývinu deja v poslednej tretine, ktorá podnieti divákovu zvedavosť ako film dopadne, bola by to fakt tragédia. Ono stavať takto lacne vyzerajúci film na sofistikovanom flashbackovom rozprávaní príbehu plného otázok je už samo o sebe hara-kiri. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Já už nevím, kdy jsem Tondu Banderase viděl naposled v nějakým dobrým vostrým filmu, kde se jako správnej proutek s ničím a nikým nesere. Buď dabuje kocoura v botách, dělá otroka dvěma zasraně votravnejm špionskejm harantům a nebo se objevuj v absolutně nevýrazných rolích, které staré dobré Desperado nepřipomínají ani z procenta. Tenhle film měl náznak něčeho dobrého, ale zabila to děsně nudná atmosféra, u který jsem myslel, že umřu smutkem. Antonio se tam chová jak mrtvola, chodí z jednoho záběru do druhého a snaží se tvořit alespoň nějaké hodnoty. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Proč se ty největší sračky vždycky lepí na tvoje boty?" Protože Ned je soukromé očko a ty to mají tak nějak v popisu práce. Mně byl tedy hodně sympatický boxer Anton, zmatená Lexie a zejména suché "mazanofilipové" hlášky hlavního hrdiny, ale o to tady asi tak úplně nejde. Tady jde o paprsky, protony, kvarky, rychlost světla, occamovu břitvu či planckovu konstantu a já hrdě přiznávám, že jsem učebnici fyziky naposledy otevřel hluboko v minulém tisíciletí, takže mi to úplně nedávalo smysl. Ale rozhodně mě to zaujalo a to až do chvíle, kdy se ukázalo, kdo za koho a proti komu kope, protože pak už to byla jen rutina k odzívnutí. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

Hledá někoho (údajně živýho) a koho nikdo neviděl, někdo ho sleduje a přemejšlí, proč si striptérka (aktérka mokrých snů většiny chlapů) vybrala největší Darvinovu můru..... Film MÁ MÍT speciální, záhadnou atmosféru. Soukromé očko Banderas vypráví příběh a já se snažím podlehnout atmosféře stejně jako u Angel Heart, či třeba (a hlavně) nalézt v příběhu energii jako u Sin City. Jo, připomíná (vykrádá) to hodně filmů, ale podlehnout ????... nato jsem už starej kořen! Film, z něhož na konci nemám žádnej dojem. Prázdno. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Uvidím, v jakejch sračkách má Nova prsty. 2.) Chystám se experimentovat s viagrou a amfetaminem. 3.) Potřebuji vysvětlit pojem ,,božská částice“. 4.) Často doma mluvíme o tom, že realita je jen matematický nástroj. PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Banderasovic Toníček konečně zavadil o roli, v níž nemusí dělat trapné křoví nějakým otylým Špiónovic fakanům a náramně si to užívá! Vymazlená Chandlerovka, ve které i femme fekale Sienna Guilroy nevypadá jako reklama na zvracení jídla a kde moc nevadí, že se ani po sto letech v Americe Antonín stále nezbavil přízvuku cigoše z Malagy. ()

Galerie (28)

Zajímavosti (4)

  • Filmovanie snímky prebiehalo v okolí mesta Spokane, ktoré sa nachádza na severozápade USA v štáte Washington. (MikaelSVK)
  • Ed Limato, slavný filmový agent, který pracoval například s Richardem Gerem nebo Melem Gibsonem, se dle vlastního vyjádření do filmového scénáře na první pohled zamiloval. Účast ve filmu nasměroval bezprostředně Antoniu Banderasovi, jemuž se shodou okolností scénář zalíbil stejnou měrou. (Conspi)

Reklama

Reklama