The Traveler

• Kanada The Traveler (více)

Detektiv Black před časem tragicky přišel o svou malou dcerku, která se stala obětí únosu. O několik měsíců později se na policejní stanici, kde Black slouží, objeví neznámý muž, který tvrdí, že se chce přiznat k několika vraždám. Policistům se nedaří zjistit jeho totožnost, ale záhadný cizinec v nich vzbuzuje podivný pocit nejistoty a strachu. Jako by jej odněkud znali. Když se na stanici začnou dít podivné věci a cizinec začne pomalu odkrývat své tajemství, dovtípí se policisté s hrůzou toho, že cizinec má nejspíš spojitost s událostmi před několika měsíci, kdy ve snaze najít detektivovu dceru vzali zákon do svých rukou… (Šakalík)

misterz

Začínalo to ako dobrý, mysteriózny thriller a končilo hororovým masakríkom s pískajúcim pomstiteľom. V. Kilmer tu však pôsobil ako päsť na oko, ani nie tak kvôli hereckému stvárneniu postavy ako skôr kvôli jeho vizáži. Myslím, že keby tam miesto neho hral Jon Bon Jovi, ani by som nepoznal rozdiel. Koniec, vzhľadom na masaker, si pýtal väčšiu dávku napätia, aj keď na druhú stranu, to pískanie išlo riadne na nervy (v dobrom). 65/100 ()

Freemind

Příšernost. Horror, který děsí hlavně svým provedením.Jediné, co v tomto filmu dosahuje slabého průměru, je kamera milosrdně obalená modrozelenými filtry. Jinak je to laciná, téměř céčková záležitost s topornými herci, špatným střihem a efekty, a hlavně naprosto uhozeným scénářem, který každou vteřinu ukazuje jak se to NEMÁ dělat. Nedokážu si představit člověka, který by se u této tragédie bál. Definitivní herecká sebevražda Vala "dám-si-ještě-jeden-koblížek" Kilmera. Budiž mu země lehká. ()

Dellamorte

Málovravný Val ( Mr. Nobody ) si príde mysterióznym spôsobom vyrovnať rest na zatuchnutú policajnú stanicu v zapadákove , kde v jednom kuse prší ( a na Vianoce ešte viac ). Celý systém všetkým zúčastneným zmrvila postrádaná 1 nedolescentka ! Náležite si to všetci užijú ( vrátane Kilmera , ktorého identita je viac , ako záhadná... ). Sympatický cop / thrill ktorý Mi vzdialene pripomenul " Identity " a to sa Mi nestáva tak často. Pár blbiniek sa síce nájde , no sympatická postprodukcia a kvalitné večerné kino , to celé zrovná. Každopádne Val je v Mojom srdci vytetovaný navždy ako Doc Holliday ! ()

heyda

Slušná kamera a zajímavý konec. To je asi tak vše, co nám může Traveler nabídnout. Vše ostatní tvoří jen laciná vložka, nevhodné vraždy a ukrutná nuda v podání nalajnovaného příběhu a uspávající hudby. Tady je krásně vidět, jak je hudba mocný prvek. Včera jsem viděl obyčejný slasher jménem F, kde byla absolutně vynikající hudba, která mi neustále popoháněla srdeční tep dopředu (hodnotil jsem díky tomu výš než bych hodnotil normálně), naopak tady v Traveleru se hudba starala jen o to, abych pomalu usínal. Škoda, mohly to být 3 slušný hvězdičky, takhle se musí Traveler smířit se dvěma. 45% ()

ricci.s

Veľmi sa mi tento horor páčil, jednoznačne súhlasím s komentárom Dellamorte. Začalo to ako thriller a skončilo sa to ako poriadny horor. Nebolo to dokonalé, ale určite je to jeden z 10 najlepších tohtoročných hororov. Vytkol by som len scénku s hádzaním vnútorností o stenu, zdalo sa mi to trošku smiešne. Ináč paráda - chválim hlavne námet a atmosféru. To pískanie hlavného záporáka bolo čím ďalej tým viac nepríjemnejšie a neustále sa opakujúci ten istý flashback spravil z filmu poriadne psycho. Scéna v aute je úplným vrcholom. Samozrejme sa veľmi nebolo čoho báť, ale bol som v takom príjemnom napätí, takže som spokojný. ()