poster

Silný kalibr

 • USA

  Gun

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2010, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mala_kea
  odpad!

  Asi jako se každé kolo u vozu jednou ojede, tak stejně tady se postavy jednoho dne okoukají. Netrvalo však ani 10 minut a postavy už byly profláknuté, sobecké a děsně okoukané....Val už nemá na to, aby něco pořádně zahrál, nepomůže mu k tomu ani černošský blb v podobě 50 centa. Takovéto patosy by měly být maximálně televizní záležitostí...(12.3.2011)

 • stephano
  *

  Na tomhle filmu je nejhorší fakt, že ho napsal 50 cent, což se hrdě v úvodních titulkách objeví. Hudba je obstarána převážně 50 centem. Zápletka je hloupá jak skákací hrad, takže každej přesně ví co bude v následující scéně. Nejlepší na tom sou přestřelky, ty mě opravdu nechtěně pobavily. (Chlápek to zchytá do pánve vyskočí a střílí dál, tak ho střelej znova do pánve a co udělá? Vyskočí a střílí dál. Nevim kolik kulek člověk potřebuje do pánve aby neskákal ... asi tři a více.) Zbytečnej film příšerný herci scénář režie ..prostě všechno hrozně amatérský.(5.1.2011)

 • Terva
  *

  CITÁT - Tak a už nemáme konkurenci.......... O čem to je ? O práci o zločincích a nenávisti k policajtům - tak že o ničem. Natočit něco podobného třeba Quentin Tarantino mělo by to grády, černý humor, dobrou hudbu a hlavně smysl, mělo by to smysl. Tady to prostě nefunguje, špatně zpracované a ani herci do toho nedávají vše, tedy skoro nic. Je to prostě propadák. Jednu hvězdu víc ani ťuk. CITÁT - Lidi hladověj, maj bídu............... Tenhle film je taky bídnej.(26.3.2012)

 • kingik
  ***

  Nějak z toho nešlo dostat víc než obstojný průměr. Curtis Jackson, známější v hudební branži jako 50 Cent, má pořád potřebu hrát, i když to moc neumí, a tentokrát si napsal vlastní scénář o drsném černém nelegálním obchodníkovi se zbraněmi, který má vedle sebe nohsledy, do party přijal z vězení čerstvě propuštěného Vala Kilmera coby policejního informátora a v zádech má policii, která mu jde vytrvale po krku. Příběh docela průhledný, málo akční, ale se snaživou režií Jessy Terrera a sličnou AnnaLynne McCord, která film ozdobila svou účastí. Film se tvářil velmi schopně, ale stín průměru se mu, ani přes drobnou roli Dannyho Treja a urputnou snahu, překročit nepodařilo.(14.1.2011)

 • Kosmik 1
  **

  Úplný průser to zas nebyl, závěrečná přestřelka docela ušla. Ale ten balast okolo byl dost chatrný. Nudní herci, nudný scénář a zmatlané dialogy. Hlavně Val Kilmer vypadal dost nepřítomně, jako by mu to celé bylo u prdele. A tak i mě je tenhle snímek u prdele. Za finální přestřelku a za tu extra pušku na konci dávám 2*, víc ani ťuk. 40%(6.2.2014)

 • 50 Cent

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace