Reklama

Reklama

Silný kalibr

  • USA Gun
Trailer

VOD (1)

Díky přílivu nelegálních zbraní otřásá Detroitem rostoucí kriminalita a brutální přestřelka ve striptýzovém klubu v centru města je tou poslední kapkou. Policie spolu se speciálním útvarem ATF zahajuje válku nelegálnímu obchodu se zbraněmi na všech frontách. Jde po krku Richovi (50 Cent), který nemilosrdně likviduje svou konkurenci. Ve stejnou dobu je z vězení propuštěn bývalý překupník Angel (V. Kilmer), jehož první kroky vedou přímo za Richem. Opatří si zbraň a přidá se k jeho bandě. Rich je na vrcholu své „kariéry“ a díky krásné Gabrielle (A. L. McCord) má šanci dostat se z ulice k mezinárodnímu obchodu se zbraněmi. Netuší však, že má v týmu informátora. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (58)

kingik 

všechny recenze uživatele

Nějak z toho nešlo dostat víc než obstojný průměr. Curtis Jackson, známější v hudební branži jako 50 Cent, má pořád potřebu hrát, i když to moc neumí, a tentokrát si napsal vlastní scénář o drsném černém nelegálním obchodníkovi se zbraněmi, který má vedle sebe nohsledy, do party přijal z vězení čerstvě propuštěného Vala Kilmera coby policejního informátora a v zádech má policii, která mu jde vytrvale po krku. Příběh docela průhledný, málo akční, ale se snaživou režií Jessy Terrera a sličnou AnnaLynne McCord, která film ozdobila svou účastí. Film se tvářil velmi schopně, ale stín průměru se mu, ani přes drobnou roli Dannyho Treja a urputnou snahu, překročit nepodařilo. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

CITÁT - Tak a už nemáme konkurenci.......... O čem to je ? O práci o zločincích a nenávisti k policajtům - tak že o ničem. Natočit něco podobného třeba Quentin Tarantino mělo by to grády, černý humor, dobrou hudbu a hlavně smysl, mělo by to smysl. Tady to prostě nefunguje, špatně zpracované a ani herci do toho nedávají vše, tedy skoro nic. Je to prostě propadák. Jednu hvězdu víc ani ťuk. CITÁT - Lidi hladověj, maj bídu............... Tenhle film je taky bídnej. ()

Reklama

ConanVJ 

všechny recenze uživatele

To zas byla kravina. Namachrovanej 50 halíř stojí za hovenec, Val Kilmer taky nudnej. Jediný pěkný na tom filmu je ta blondýna, ale ta zas neví komu vlézt do pelechu, jestli starýmu bossovi, nebo přiblblýmu bubákovi. No nevim, takovýhle rádoby akční filmy o rádoby trvdých bubácích by si mohli odpustit. Za tu buchtu 5%. :) ()

verbal 

všechny recenze uživatele

Když se negerský recitátor a příležitostný neherec rozhodne vzít do rukou další věc, kterou umí nejhůř, vybije si na ubohém divákovi i své scénaristické ambice. Vznikne tak hnusně klišovitý maglajz, plný nářků na život na ulici a fuckujících, sebevědomých černoušků. Aby splnil veškeré požadavky podobných snímků třetí kategorie, mělo by i zde figurovat nějaké vyčpělé jméno někoho, koho kdysi třeba i považovali za herce. Rozhodl se proto exhumovat Valivého Kilmra. Ten, patrně po vzoru Marlona Branda, dorostl do porážkové váhy a už má evidentně problém na svých otylých nohách uchodit celý film! Nicméně účel to splnilo. Funivými pohyby a konstantně ztuhlým výrazem ve svém masitém obličeji jen potvrdil, že co je mrtvé, mělo by zůstat zakopáno. Tedy nejedná li se zrovna o další počin pana Romera. Ten po takovémto výkonu nepochybně zváží jeho participování na své novince, kterou asi tentokrát překvapivě bude "Return of return of living dead"! A hádejte, kdo k tomuto veledílu zprznil sountrack?? Ano, ano, samozřejmě samotný vítěz recitační soutěže "O zlatého motherfuckera"! A tak zní celý film ponurým Detroitem tklivá "duc, duc" rýmovačka na slova bič, mothafucka, nigga, die, kill a fuck, a to s kadencí Jiřinky Švorcové, přednášející nějaký ten normalizační klenot. Paráda!! ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Val Kilmer vypadá v tomhle filmu fakt nechutně – vyžrané prase co se taktak hýbe – chlapec hluboko klesl nejen vzhledově…Celý film byl jeden velký vopruz, kde jediné co za něco stály, byly všechny ty zbraně, blonďatá štětka AnnaLynne McCord a mlácení tlusťocha do koulí basebalovou pálkou. Originální to bylo asi jen, co by se za nehet vešlo a 50 Cent by se měl na ty scénáře raději vysrat… ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama