Silný kalibr

Gun

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2010, 82 min

• ilemas

Vyžranej neherec Val Kilmer, kterého nemusím, tam ani hrát nemusel, takovou přiblblou roli mohl zahrát kdokoliv. Danny Trejo se tam jen ukázal, na celém filmu mě zaujala jen AnnaLynneMcCord a trochu závěrečná přestřelka, jinak céčkový film jakých jsou mraky. Nebýt stálého naléhání abych film shlédl tak by mě naprosto minul a o nic bych nepřišel. Navíc se mi děsně nelíbila hrozná hudba. Ale ve filmu snad nejde ani o jakž takýs příběh , ale především o zbraně, v hlavní roli GUN, což napovídá originální název.(16.6.2014)

• Kosmik 1

Úplný průser to zas nebyl, závěrečná přestřelka docela ušla. Ale ten balast okolo byl dost chatrný. Nudní herci, nudný scénář a zmatlané dialogy. Hlavně Val Kilmer vypadal dost nepřítomně, jako by mu to celé bylo u prdele. A tak i mě je tenhle snímek u prdele. Za finální přestřelku a za tu extra pušku na konci dávám 2*, víc ani ťuk. 40%(6.2.2014)

• stephano

Na tomhle filmu je nejhorší fakt, že ho napsal 50 cent, což se hrdě v úvodních titulkách objeví. Hudba je obstarána převážně 50 centem. Zápletka je hloupá jak skákací hrad, takže každej přesně ví co bude v následující scéně. Nejlepší na tom sou přestřelky, ty mě opravdu nechtěně pobavily. (Chlápek to zchytá do pánve vyskočí a střílí dál, tak ho střelej znova do pánve a co udělá? Vyskočí a střílí dál. Nevim kolik kulek člověk potřebuje do pánve aby neskákal ... asi tři a více.) Zbytečnej film příšerný herci scénář režie ..prostě všechno hrozně amatérský.(5.1.2011)

Všetkých vyjebancov vyjebať von! Rasisti posratý! Ten film je nahovno ale prečo verbal si sereš do huby a sereš sa do ich hudby ty mentál reatardovaný. O tej hudbe nevieš ani ko*ot. Keby všetci tí mainstreamový poperi mali takú lyrics počúvam rádio od rána do večera. Idež niekoho urážať prostredníctvom CSFD!!! Úbohé! A tý niggas v ghettách museli byť kedysi lebo sa nemohli ani ukázať na verejnosti ti magor. Keď bol ešte pár rokov dozadu černoch vodič autobusu bol pre nich hrdina asi taký ako pošahaný Quaid pre teba. A k tým rýmom - mal by si iné, keby si musel uživiť rodinu dealovaním cracku, ha? Možno by ťa strčili do lochu a taký ako ty by ťa začali nazývať neger. Potom by ťa zavolali do filmu a ty ako pán by si tam šiel zatiaľ čo taký ako ty by zas museli pi*ovať. V odpornej štvrti plnej tých negrov, by si ty nikdy nič nedokázal ty majsterko. Takýmto sa hovorí Hater - Hejter - Neznášač. Pretože neznášaš filmy kde tí "černoušci" kývu rukami a rýmujú nadávajú a sú sebavedomí..... Serú oni na teba! Si niečo o tom preštuduj a potom tu príď na CSFD písať aký si kráľ že môžeš s chuti zanadávať na týchto Béčkových filmoch.(18.5.2011)

• Andersis

Všechno, naprosto všechno je ve filmů průměrné. Akční scény, (moc jich není), technická uroven, herecké výkony (50 cent je teda pekelně topornej). Film má 73 min, bez titulků, za tu dobu je tam plno postav a několik zbytečných. Jednině Kilmer byl dobrej a s jeho postavou sem mohl nevázat náký vztah ostatní mi byli ůplně ukradeni. Pokud čekáte přehip-hopovaný film, tak to můžete zkouknout.(18.1.2011)