Silný kalibr

Gun

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2010, 82 min

Všetkých vyjebancov vyjebať von! Rasisti posratý! Ten film je nahovno ale prečo verbal si sereš do huby a sereš sa do ich hudby ty mentál reatardovaný. O tej hudbe nevieš ani ko*ot. Keby všetci tí mainstreamový poperi mali takú lyrics počúvam rádio od rána do večera. Idež niekoho urážať prostredníctvom CSFD!!! Úbohé! A tý niggas v ghettách museli byť kedysi lebo sa nemohli ani ukázať na verejnosti ti magor. Keď bol ešte pár rokov dozadu černoch vodič autobusu bol pre nich hrdina asi taký ako pošahaný Quaid pre teba. A k tým rýmom - mal by si iné, keby si musel uživiť rodinu dealovaním cracku, ha? Možno by ťa strčili do lochu a taký ako ty by ťa začali nazývať neger. Potom by ťa zavolali do filmu a ty ako pán by si tam šiel zatiaľ čo taký ako ty by zas museli pi*ovať. V odpornej štvrti plnej tých negrov, by si ty nikdy nič nedokázal ty majsterko. Takýmto sa hovorí Hater - Hejter - Neznášač. Pretože neznášaš filmy kde tí "černoušci" kývu rukami a rýmujú nadávajú a sú sebavedomí..... Serú oni na teba! Si niečo o tom preštuduj a potom tu príď na CSFD písať aký si kráľ že môžeš s chuti zanadávať na týchto Béčkových filmoch.(18.5.2011)

• ilemas

Vyžranej neherec Val Kilmer, kterého nemusím, tam ani hrát nemusel, takovou přiblblou roli mohl zahrát kdokoliv. Danny Trejo se tam jen ukázal, na celém filmu mě zaujala jen AnnaLynneMcCord a trochu závěrečná přestřelka, jinak céčkový film jakých jsou mraky. Nebýt stálého naléhání abych film shlédl tak by mě naprosto minul a o nic bych nepřišel. Navíc se mi děsně nelíbila hrozná hudba. Ale ve filmu snad nejde ani o jakž takýs příběh , ale především o zbraně, v hlavní roli GUN, což napovídá originální název.(16.6.2014)

Nedělal jsem si žádné iluze, takže jsem zklamán nebyl. Chtěl jsem na to kouknout kvůli 50 centovi, protože i když hip hop nesnáším, jeho v něm uznávám nejvíc. Příběh z ulice, plné fuckujících černochů, kteří se (což mi vždycky přijde strašně úsměvné) snaží vypadat drsně, střílí z kvérů jako holky a používají slovo negr více než běloši, tu sice byl už milionkrát, ale já se, nejspíše i kvůli krátké stopáži, nenudil a proto dávám zasloužený střed. Co se týče Vala, je smutné jak dopadl kdysi herecký sexsymbol.(10.11.2011)

• Terva

CITÁT - Tak a už nemáme konkurenci.......... O čem to je ? O práci o zločincích a nenávisti k policajtům - tak že o ničem. Natočit něco podobného třeba Quentin Tarantino mělo by to grády, černý humor, dobrou hudbu a hlavně smysl, mělo by to smysl. Tady to prostě nefunguje, špatně zpracované a ani herci do toho nedávají vše, tedy skoro nic. Je to prostě propadák. Jednu hvězdu víc ani ťuk. CITÁT - Lidi hladověj, maj bídu............... Tenhle film je taky bídnej.(26.3.2012)

• verbal

Když se negerský recitátor a příležitostný neherec rozhodne vzít do rukou další věc, kterou umí nejhůř, vybije si na ubohém divákovi i své scénaristické ambice. Vznikne tak hnusně klišovitý maglajz, plný nářků na život na ulici a fuckujících, sebevědomých černoušků. Aby splnil veškeré požadavky podobných snímků třetí kategorie, mělo by i zde figurovat nějaké vyčpělé jméno někoho, koho kdysi třeba i považovali za herce. Rozhodl se proto exhumovat Valivého Kilmra. Ten, patrně po vzoru Marlona Branda, dorostl do porážkové váhy a už má evidentně problém na svých otylých nohách uchodit celý film! Nicméně účel to splnilo. Funivými pohyby a konstantně ztuhlým výrazem ve svém masitém obličeji jen potvrdil, že co je mrtvé, mělo by zůstat zakopáno. Tedy nejedná li se zrovna o další počin pana Romera. Ten po takovémto výkonu nepochybně zváží jeho participování na své novince, kterou asi tentokrát překvapivě bude "Return of return of living dead"! A hádejte, kdo k tomuto veledílu zprznil sountrack?? Ano, ano, samozřejmě samotný vítěz recitační soutěže "O zlatého motherfuckera"! A tak zní celý film ponurým Detroitem tklivá "duc, duc" rýmovačka na slova bič, mothafucka, nigga, die, kill a fuck, a to s kadencí Jiřinky Švorcové, přednášející nějaký ten normalizační klenot. Paráda!!(17.1.2011)