Krvavá odplata

Blood Out

Akční

USA, 2011, 90 min

• Luukec

Těžký béčko, který ovšem ani přes svůj žánr diváka pravděpodobně moc nezaujme. Trapnej příběh, trapně natočenej, trapnej Luke Goss.. prostě celý mi to přišlo děsně trapný.. Policajtovi zabijou bratra, začne si hrát na gangstra a jak to bude pokračovat už všichni víme.. celej se potetuje a stane se z něho ten nejdrsnější.. a konec? abych tu nespoiloval tak to komentovat nebudu, nechcu váš odrazovat, ale rozhodně nedoporučuju..(22.4.2011)

• Hal_Moore

Nenáročná video oddechovka, která si na nic chytrého nehraje. Na každém třetím kroku je vidět céčková produkce a strašně odfláknutá technická stránka. Hrozné efekty bych ještě pochopil a překousl, ale šíleně mi vadila roztřesenost kamery v akčních scénách. Na druhou stranu mě překvapilo docela zářivé obsazení, na céčkovou produkci moc nevídané. Díky hercům a první polovině dávám podprůměrné hodnocení. Ale všechno zkazila technická stránka a konec tomu už jen nasadil korunu.(10.10.2011)

• Lateef

Tak si to celou dobu mašírovalo ke třem videobéčkovým hvězdám a pak přišel závěr, kterej to všechno tak zmrvil, že jsem vzteky jedný hvězdě ukopal všech pět cípů a snížil tak hodnocení na dvě. Né že bych konec nějak zásadně popřel dění ve filmu, ale byl zvolen krajně nevhodně. Prostě se z ničeho nic najednou všechno vyřešilo, máme tu automobil, co bourá pouhým otočením volantu a to tak, že provede asi 75 vrutů a samotné zakončení scény nese přívlastek nejklišovitější z klišovitých. Přitom předchozích 70 minut jsem sledoval nenáročnou gangsterskou zábavu, žánru odpovídající herecký výkony, sem tam nějakej fight a celé se to zahalovalo mírně zfetovanou atmosférou. Škoda. P.S.: Val Kilmer musí bejt nemocnej, není jinak možný, aby někdo vypadal jako blonďatá přerostlá panda. A souboj s Hectorem měl být vrchol filmu, ne?? Něco tak špatnýho už nechci dlouho vidět...(8.8.2011)

Dosť sklamanie. Luke Goss síce pôsobí drsne ale predsa len nie je to práve veľká martial arts hviezda a je to príliš veľké tintítko. Dej je lacný a nie vždy dáva zmysel. Dialógy nič moc. Kilmer, Jones a 50 Cent sú tam len z povinosti a vo filme sa vyskytujú len na pár minút. Vlastne je to všetko celé zle. Len akcia to ako tak zachraňuje. Slabé 3* hviezdičky. Dal by som dve ale záverečná scéna z "prevráteným" autom pobavila tak, že som si ju musel pustiť ešte pár krát potom a zvyšujem za ňu na tri.(11.5.2011)

• cukorek

Bolo to jednoducho čitateľné ako nápojový lístok v lacnom bare, ktorý prečítate behom krátkej chvíľky a hneď viete pri ktorom drinku skončíte, keďže ponuka je dosť mizerná. Akčný účel bol splnený bitky a prestrelky o tie núdza nebola (dostal som to čo som si objednal), ale celé to bolo bez príchutí, bez akejkoľvek zápletky či zamotania príbehu, ktoré mi tam chýbalo. Pár okamihov mi pripomenulo Zbaľ prachy a vypadni práve s Vinnie Jonesom, ale jeho staré dobré gangsterské vyčíňanie mi taktiež chýbalo. Každopádne malo to viacej chýb a to myslím, že hlavne zo strany tvorcov, pretože herecké obsadenie bolo až prehnané a nedali možnosť vyniknúť ani jednému z nich a tak ich spoločné účinkovanie nemôžem ohodnotiť na viac ako 40%.(2.3.2012)

• Val Kilmer

• - Filmovanie snímky prebiehalo v meste Baton Rouge, ktoré je hlavným mestom amerického štátu Louisiana. (MikaelSVK)

• - Druhý film v priebehu dvoch rokov, v ktorom sa stretáva trio hercov Val Kilmer, Curtis "50 Cent" Jackson a AnnaLynne McCord. Tým prvým bol Gun (2010). (drake31)

• - Spoiler: Když Zed střílí v autě skrz střechu na Michaela pistolí Desert Eagle 50, po žádném z výstřelů není kohoutek natažený. Je to poloautomatická zbraň, což znamená, že se po každém výstřelu sama navine a natáhne kohoutek. (Kritiq)