Krvavá odplata

Blood Out

Akční

USA, 2011, 90 min

Zabili jste mi bráchu, tak se k vám infiltruju a dam vám všem přes držku. Videobéčko s rychlou filtrovanou kamerou, klasickou story a nevyužitým Vinniem Jonesem. Bitky, drogy, štětky, tajní a zápasnickej turnaj. Občas v tom byl guláš, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Vypnout a hlavně nemyslet. 50%(30.11.2013)

• drake31

Ďalší film v ktorom "hviezdia" Kilmer-Cent-McCord a k nim sa ešte pridali Goss s Jonesom. Naozaj som netušil prečo to pozerám, keď už od začiatku som mal prst na tlačidle Delete ... ale stalo sa a tie minúty počas ktorých bol pustený film som robil niečo užitočnejšie (úloha do školy, lúštil sudoku, rozmýšľal som čo si pustím ďalej ...) a keď to konečne skončilo stlačil som Delete, vyprázdnil kôš, ohodnotil odpadom! a napísal "vysoko-kvalitný" komentár. Obrovská sračka ktorá si nezaslúži najmenšiu pozornosť ...(28.5.2011)

• ecceHOMMO

Krvavá odplata vo mne svojím názvom evokovala akčnosť, krviprelievanie a silný zážitok....ale zostalo len pri evokovaní, realita bola celkom iná - opačná. Slabá akcia, ničím výrazný príbeh so záverečným fiaskom, o krviprelievaní nemôže byť ani reči. Film by som premenoval radšej na odplata bez krvi.(23.12.2011)

Gossa možem. Podobá sa na Pitbulla, to u neho zvyšuje moje sympatie. 50 centovka naštastie nehrala veľa. A partia hassan jones, islo im to vskutnu uchvatne. A všetko to zaklincoval dlhovlasý Kilmer. Nijak extra zvlasny film. Pekné bitky, solidna akcia. Kamera v prvej scene bola taka špatna až som sa bal aby taka nebola aj nadalej ..nastastie nebola. Koniec resp nekonecne kotulanie sa digitálneho auta to zabilo. Cigan na konci bol riadne nabitý, a myslim ze Luke by len tak lahko z toho nevyviazol. Co este k tomu .... asi len ze 3 z 5(1.1.2013)

Chvíli po puštění v tom bylo hodně překotného střihu, roztřepané kamery, že jsem si říkal tak tohle bude bída. Pak se to tak nějak zklidnilo, jenže obsahově nic moc. Od tohoto filmu mě nejvíce odrazoval představitel hlavního hrdiny Luke Goss. Jeho ztvárnění postavy se mi nelíbilo a ne poprvé. Na danou roli se příliš nehodil, hlavně v počátku mi ta postava přišla příliš otravná, nesympatická a to se pak špatně dívá na film v němž hlavní roli. Ale překvapil mě Val Kilmer, který byl naopak snesitelný s ohledem na to co tropil v mnoha filmech v posledních letech. Příběhově je to prosté, mockrát ohraný příběh bez nějakého překvapení a celkově ztrácející smysl sám v sobě samotném. Závěr je hodně velký úlet a blbina, ale dalo se na to jakž takž dívat. Na akční současný akční film příliš prosté choreo bojových scén i když sem tam to bylo zase i přehnané, přehrávané. Ať už úvodní honička a střelba se skluzem pod prádlem, nebo zásadní bitka pro gangtsery v závěru, která měla být snad vrcholem, ale byla zklamáním. 5/10(21.4.2013)

• Luke Goss

• - Druhý film v priebehu dvoch rokov, v ktorom sa stretáva trio hercov Val Kilmer, Curtis "50 Cent" Jackson a AnnaLynne McCord. Tým prvým bol Gun (2010). (drake31)

• - Spoiler: Když Zed střílí v autě skrz střechu na Michaela pistolí Desert Eagle 50, po žádném z výstřelů není kohoutek natažený. Je to poloautomatická zbraň, což znamená, že se po každém výstřelu sama navine a natáhne kohoutek. (Kritiq)

• - Filmovanie snímky prebiehalo v meste Baton Rouge, ktoré je hlavným mestom amerického štátu Louisiana. (MikaelSVK)