Krvavá odplata

Blood Out

Akční

USA, 2011, 90 min

• mala_kea

Sociopatické hnutí má definitivně svou další obět. Killmer se pomalu na plátno ani nevejde a 50 cent je spíš za šaška, než za drsnáka. Jediný rádoby béčkový tahoun je Luke, který si myslí, že je stejně dobrý jako Statham. Není a nikdy nebude. Anna Lynne ani neukázala prsa a to tu má být prosím za děvku..(29.1.2012)

• Luukec

Těžký béčko, který ovšem ani přes svůj žánr diváka pravděpodobně moc nezaujme. Trapnej příběh, trapně natočenej, trapnej Luke Goss.. prostě celý mi to přišlo děsně trapný.. Policajtovi zabijou bratra, začne si hrát na gangstra a jak to bude pokračovat už všichni víme.. celej se potetuje a stane se z něho ten nejdrsnější.. a konec? abych tu nespoiloval tak to komentovat nebudu, nechcu váš odrazovat, ale rozhodně nedoporučuju..(22.4.2011)

• cukorek

Bolo to jednoducho čitateľné ako nápojový lístok v lacnom bare, ktorý prečítate behom krátkej chvíľky a hneď viete pri ktorom drinku skončíte, keďže ponuka je dosť mizerná. Akčný účel bol splnený bitky a prestrelky o tie núdza nebola (dostal som to čo som si objednal), ale celé to bolo bez príchutí, bez akejkoľvek zápletky či zamotania príbehu, ktoré mi tam chýbalo. Pár okamihov mi pripomenulo Zbaľ prachy a vypadni práve s Vinnie Jonesom, ale jeho staré dobré gangsterské vyčíňanie mi taktiež chýbalo. Každopádne malo to viacej chýb a to myslím, že hlavne zo strany tvorcov, pretože herecké obsadenie bolo až prehnané a nedali možnosť vyniknúť ani jednému z nich a tak ich spoločné účinkovanie nemôžem ohodnotiť na viac ako 40%.(2.3.2012)

Gossa možem. Podobá sa na Pitbulla, to u neho zvyšuje moje sympatie. 50 centovka naštastie nehrala veľa. A partia hassan jones, islo im to vskutnu uchvatne. A všetko to zaklincoval dlhovlasý Kilmer. Nijak extra zvlasny film. Pekné bitky, solidna akcia. Kamera v prvej scene bola taka špatna až som sa bal aby taka nebola aj nadalej ..nastastie nebola. Koniec resp nekonecne kotulanie sa digitálneho auta to zabilo. Cigan na konci bol riadne nabitý, a myslim ze Luke by len tak lahko z toho nevyviazol. Co este k tomu .... asi len ze 3 z 5(1.1.2013)

• Lateef

Tak si to celou dobu mašírovalo ke třem videobéčkovým hvězdám a pak přišel závěr, kterej to všechno tak zmrvil, že jsem vzteky jedný hvězdě ukopal všech pět cípů a snížil tak hodnocení na dvě. Né že bych konec nějak zásadně popřel dění ve filmu, ale byl zvolen krajně nevhodně. Prostě se z ničeho nic najednou všechno vyřešilo, máme tu automobil, co bourá pouhým otočením volantu a to tak, že provede asi 75 vrutů a samotné zakončení scény nese přívlastek nejklišovitější z klišovitých. Přitom předchozích 70 minut jsem sledoval nenáročnou gangsterskou zábavu, žánru odpovídající herecký výkony, sem tam nějakej fight a celé se to zahalovalo mírně zfetovanou atmosférou. Škoda. P.S.: Val Kilmer musí bejt nemocnej, není jinak možný, aby někdo vypadal jako blonďatá přerostlá panda. A souboj s Hectorem měl být vrchol filmu, ne?? Něco tak špatnýho už nechci dlouho vidět...(8.8.2011)

• Val Kilmer

• - Filmovanie snímky prebiehalo v meste Baton Rouge, ktoré je hlavným mestom amerického štátu Louisiana. (MikaelSVK)

• - Druhý film v priebehu dvoch rokov, v ktorom sa stretáva trio hercov Val Kilmer, Curtis "50 Cent" Jackson a AnnaLynne McCord. Tým prvým bol Gun (2010). (drake31)

• - Spoiler: Když Zed střílí v autě skrz střechu na Michaela pistolí Desert Eagle 50, po žádném z výstřelů není kohoutek natažený. Je to poloautomatická zbraň, což znamená, že se po každém výstřelu sama navine a natáhne kohoutek. (Kritiq)