• Hal_Moore

Nenáročná video oddechovka, která si na nic chytrého nehraje. Na každém třetím kroku je vidět céčková produkce a strašně odfláknutá technická stránka. Hrozné efekty bych ještě pochopil a překousl, ale šíleně mi vadila roztřesenost kamery v akčních scénách. Na druhou stranu mě překvapilo docela zářivé obsazení, na céčkovou produkci moc nevídané. Díky hercům a první polovině dávám podprůměrné hodnocení. Ale všechno zkazila technická stránka a konec tomu už jen nasadil korunu.(10.10.2011)

• Lateef

Tak si to celou dobu mašírovalo ke třem videobéčkovým hvězdám a pak přišel závěr, kterej to všechno tak zmrvil, že jsem vzteky jedný hvězdě ukopal všech pět cípů a snížil tak hodnocení na dvě. Né že bych konec nějak zásadně popřel dění ve filmu, ale byl zvolen krajně nevhodně. Prostě se z ničeho nic najednou všechno vyřešilo, máme tu automobil, co bourá pouhým otočením volantu a to tak, že provede asi 75 vrutů a samotné zakončení scény nese přívlastek nejklišovitější z klišovitých. Přitom předchozích 70 minut jsem sledoval nenáročnou gangsterskou zábavu, žánru odpovídající herecký výkony, sem tam nějakej fight a celé se to zahalovalo mírně zfetovanou atmosférou. Škoda. P.S.: Val Kilmer musí bejt nemocnej, není jinak možný, aby někdo vypadal jako blonďatá přerostlá panda. A souboj s Hectorem měl být vrchol filmu, ne?? Něco tak špatnýho už nechci dlouho vidět...(8.8.2011)

• Trustme

Chápu snahu Luka Gosse očistit svou reputaci z minulosti, kdy byl křehkým hřejivým pop zpěvákem (skupina Bros), že cíleně mění image prostřednictvím drsných rolí v akčně laděných filmech. Bohužel to, ale neznamená, že když si obleče bílý nátělník, odhazuje zpomaleně cigaretové špačky v mlze vyfouklého dýmu a nechá se divoce "potetovat" propiskou, že ho prohlásíme za připraveného do akce... Režisér Hewitt zřejmě hrál příliš hru Grand Theft Auto - San Andreas, jeho film se taky hemží podobným panoptikem gangsterských postaviček a pojednává o problémech se začleněním v mafiánské organizaci... Opilý kameraman, střihač, co asi usmrkává kokain z rekvizitárny, obrazová úprava jakoby jí schvaloval Marilyn Manson, úžasné neherecké výkony všech neherců, skvěle namaskovaný Val Kilmer na vypaseného odulého bosse (stejný tým upravuje i Stevena Seagala do jeho filmů) a snaha zamaskovat, že to není videofilm, ale film. Mladým divákům s rovným kšiltem a naraženou kapucí by se, ale Blood Out mohl líbit.(10.2.2012)

Gossa možem. Podobá sa na Pitbulla, to u neho zvyšuje moje sympatie. 50 centovka naštastie nehrala veľa. A partia hassan jones, islo im to vskutnu uchvatne. A všetko to zaklincoval dlhovlasý Kilmer. Nijak extra zvlasny film. Pekné bitky, solidna akcia. Kamera v prvej scene bola taka špatna až som sa bal aby taka nebola aj nadalej ..nastastie nebola. Koniec resp nekonecne kotulanie sa digitálneho auta to zabilo. Cigan na konci bol riadne nabitý, a myslim ze Luke by len tak lahko z toho nevyviazol. Co este k tomu .... asi len ze 3 z 5(1.1.2013)

Dosť sklamanie. Luke Goss síce pôsobí drsne ale predsa len nie je to práve veľká martial arts hviezda a je to príliš veľké tintítko. Dej je lacný a nie vždy dáva zmysel. Dialógy nič moc. Kilmer, Jones a 50 Cent sú tam len z povinosti a vo filme sa vyskytujú len na pár minút. Vlastne je to všetko celé zle. Len akcia to ako tak zachraňuje. Slabé 3* hviezdičky. Dal by som dve ale záverečná scéna z "prevráteným" autom pobavila tak, že som si ju musel pustiť ešte pár krát potom a zvyšujem za ňu na tri.(11.5.2011)

• - Spoiler: Když Zed střílí v autě skrz střechu na Michaela pistolí Desert Eagle 50, po žádném z výstřelů není kohoutek natažený. Je to poloautomatická zbraň, což znamená, že se po každém výstřelu sama navine a natáhne kohoutek. (Kritiq)

• - Druhý film v priebehu dvoch rokov, v ktorom sa stretáva trio hercov Val Kilmer, Curtis "50 Cent" Jackson a AnnaLynne McCord. Tým prvým bol Gun (2010). (drake31)

• - Filmovanie snímky prebiehalo v meste Baton Rouge, ktoré je hlavným mestom amerického štátu Louisiana. (MikaelSVK)