• Luukec

Těžký béčko, který ovšem ani přes svůj žánr diváka pravděpodobně moc nezaujme. Trapnej příběh, trapně natočenej, trapnej Luke Goss.. prostě celý mi to přišlo děsně trapný.. Policajtovi zabijou bratra, začne si hrát na gangstra a jak to bude pokračovat už všichni víme.. celej se potetuje a stane se z něho ten nejdrsnější.. a konec? abych tu nespoiloval tak to komentovat nebudu, nechcu váš odrazovat, ale rozhodně nedoporučuju..(22.4.2011)

Zabili jste mi bráchu, tak se k vám infiltruju a dam vám všem přes držku. Videobéčko s rychlou filtrovanou kamerou, klasickou story a nevyužitým Vinniem Jonesem. Bitky, drogy, štětky, tajní a zápasnickej turnaj. Občas v tom byl guláš, ale nakonec všechno dobře dopadlo. Vypnout a hlavně nemyslet. 50%(30.11.2013)

• cukorek

Bolo to jednoducho čitateľné ako nápojový lístok v lacnom bare, ktorý prečítate behom krátkej chvíľky a hneď viete pri ktorom drinku skončíte, keďže ponuka je dosť mizerná. Akčný účel bol splnený bitky a prestrelky o tie núdza nebola (dostal som to čo som si objednal), ale celé to bolo bez príchutí, bez akejkoľvek zápletky či zamotania príbehu, ktoré mi tam chýbalo. Pár okamihov mi pripomenulo Zbaľ prachy a vypadni práve s Vinnie Jonesom, ale jeho staré dobré gangsterské vyčíňanie mi taktiež chýbalo. Každopádne malo to viacej chýb a to myslím, že hlavne zo strany tvorcov, pretože herecké obsadenie bolo až prehnané a nedali možnosť vyniknúť ani jednému z nich a tak ich spoločné účinkovanie nemôžem ohodnotiť na viac ako 40%.(2.3.2012)

• mala_kea

Sociopatické hnutí má definitivně svou další obět. Killmer se pomalu na plátno ani nevejde a 50 cent je spíš za šaška, než za drsnáka. Jediný rádoby béčkový tahoun je Luke, který si myslí, že je stejně dobrý jako Statham. Není a nikdy nebude. Anna Lynne ani neukázala prsa a to tu má být prosím za děvku..(29.1.2012)

Na to, že v tom chrochtá Valivý Kilmer a recituje "ohyzdná půldorarová opička" Jackson, jejichž prezence se poslední dobou stává etalonem "opravdové kvality", to zase až tak k poblití není! Padesátikilový, krajně nesympatický hrdina s asymetrickýma ušima během devadesáti minut sice pěstičkama rozšmelcuje bandu metrákových negrů, aniž by se zadýchal, klišovitě pomiluje nějakou tu odpudivou blondýnu a pomocí patrně magického, nevyčerpatelného zásobníku s přehledem vykulkuje drsný hispánský gang, ale příjemně to odsejpá , dialogy mají vesměs minimálně hlavu a někdy dokonce i patu a hlavně na konci nevyhrajou rusáci.(22.7.2011)

• - Druhý film v priebehu dvoch rokov, v ktorom sa stretáva trio hercov Val Kilmer, Curtis "50 Cent" Jackson a AnnaLynne McCord. Tým prvým bol Gun (2010). (drake31)

• - Filmovanie snímky prebiehalo v meste Baton Rouge, ktoré je hlavným mestom amerického štátu Louisiana. (MikaelSVK)

• - Spoiler: Když Zed střílí v autě skrz střechu na Michaela pistolí Desert Eagle 50, po žádném z výstřelů není kohoutek natažený. Je to poloautomatická zbraň, což znamená, že se po každém výstřelu sama navine a natáhne kohoutek. (Kritiq)