Kriminalistická práce je především prací týmovou, ale vykonávají ji konkrétní lidé s konkrétními, jedinečnými osudy. Pro nás nejvýraznější jsou především dva blízcí partneři v kriminalistickém týmu, slovenská kriminalistka Zuzana, čerstvě přeložená z menšího města do Bratislavy, a český kriminalista Andy, pracující v bratislavské policii. Zuzana je rázná mladá dáma a má v této dvojici dominantnější slovo, ale není tomu tak vždy a za všech okolností. Její vztah s Andym není nejjednodušší, ale není to příliš vidět, protože jsou oba profesionálové a oba mají svůj dosti komplikovaný soukromý život. (Česká televize)

dyfur

.....kriminalistka Zuzana nastupuje-rozvedená s naznačeným možným bývalým vzťahom s prideleným parťákom -Matej Hádek....jej matka priznáva pomer......mladá má syna....má tajomného poradcu - expolicajt.... ...úlohu Dušana Lenciho som nepochopil - taká nasilu vyrobená figúrka .......naznačené veľa - videné minimum.... vyriešenie: zázračne sa nájde svedok ,ktorý opíše číslo auta páchateľa a máme to :(((((( ()