Stačí zlomok sekundy a zo záchranárov sú obete a zo zachránených žalobcovia.  V živote aj na cestách striehnu na nás každý deň - havárie. Stačí zlomok sekundy a všetko sa zmení. Pôvodný televízny seriál z prostredia záchranárov, prináša príbeh o súčasných ľuďoch, ktorí sa musia vyrovnať s tieňmi minulosti, aby mohli začať odznova. (STV)

mira007

Slovenský "akční" záchranářský seriál s dramatickými a osobními linkami. Pokus by byl, to se cení a linka s Romanem Luknárem by možná i byla zajímavá, ale celkové provedení není moc povedené. Jsem tolerantní k primitivní amatérské akci, ale způsob vyprávění je strašně nemastný neslaný. PS: Velké plus je Andrea Kerestešová, kterou běžně nemusím, ale tady je zatraceně sexy ()

Brundisson

Mne sa tento serial páčil,aj preto ze sa na nič nehral.Bol to klasicky pribeh zo života,ktoremu sa da uverit že sa naozaj mohol stat.Skvela bola najma pointa, na ktoru musel divak čakat az do konca serialu a bola prekvapujuca.To že jedna z hlavnych postav,ktoru mimochodom skvele zahrala česka herecka Klara Issova,si nakoniec spomenie že za smrt svojho manžela može jej odhodená cigareta,bola skvelá.Jediné čo chcem vytknut seriálu,je že niektorych slovenskych hercov zbytocne predabovali a mohli im nechat ich povodne hlasy. ()

Babulik

Včerajšia premiéra prvého dielu zrejme vojde do histórie slovenských seriálov ako deň zrodu nového žánru-záchranárska telenovela. Hlavnými charakteristickými črtmi sú: naivný scenár, smiešna réžia (alebo naopak?), stále usmievajúce sa hlavné postavy, ohurujúce nasprostastými dialógmi á la turecká telenovela, kváziakčné scény socialistického typu a zmätočné dejové línie. Nezabúdajme na príšerný postsynchron (to koho napadlo???) a ušidrásajúcu záverečnú skladbu neurčitého hudobného žánru, ktorý by moja stará mať (daj jej Boh večnú slávu) okomentovala slovami jej vlastnými-ako keď sa hovno na plot škriabe. Prvý diel bol zlý, zlý a zlý. Je mi jasné, že točiť na Slovensku seriál nie je srandavýlet do ZOO a zvlášť pre skostnatenú a podvyživenú inštitúciu ako STV, ale radšej nič ako toto. Radšej dochtor Ludsky ako toto (nemôžem uveriť, že som to napísal...). Možno sa stane zázrak a ďalšie diely budú kvalitnejšie. Možno sa stane zázrak a ja vyhrám v Lote. A možno by som mal prestať veriť na zázraky a nekukať STV. ()

WinoEscPlan odpad!

Včera ma to zastihlo nepripraveného , bolo to v noci, a.. trpel som.... ALE POTOM SA TAK ZACAL SMIAT AKO DLHO NIE :D:D:D ...prečo máme v móde , natáčať seriály s prepáčením o hovne a na úrovni amatérskeho porna (čo sa kamery a atď týka :D) , a prečo PREDABOVÁVAME SLOVENSKÝCH HERCOV? slovenským jazykom ?:D:D:D:D:D:D a ešte nesedí do tej papule ACH!!! ....odpad bez mihnutia brvy:D ()

tatka

10 melónov, a to v eurách.................a nikde ich nevidno, pekný tunel, však? Milá pani režisérka Vančíková. Kto, za čo a preboha prečo práve vám zveril do ruky toľko peňazí? A prečo to muselo byť rovno 14 dielov? Nemohli ste si to prubnúť na jednom? Však ste okrem pár rozprávok, ktoré si už nikto nepamätá, nenatočili nič slušné. Pravda, rozprávky boli ideologicky veľmi aktuálne a angažované, ale to bolo pred viac ako 20 rokmi, teraz nám netreba proletárskeho internacionalizmu. A či? Už sa nedivím, v akých sračkách je slovenský film, keď rozjebe, prepytujem pekne, toľký kopec peňazí za takúto seriálovú demenciu. Jediné, čo ma na tejto veci teší je, že už 10 rokov neplatím dane na Slovensku, takže som vám, pani režisérka, na tento filmársky tunel neprispela ani deravým grajciarom. Za to dostáva tento filmársky potrat tú jedinú hviezdu. Pekne vás prosím, už nič nikdy a nikde netočte. Nájdite si inú zábavku a skúste si ju financovať sama. Čo tak venovať sa pyrotechnike? To by bolo pre daňových poplatníkov iste lacnejšie, a bezpečnejšie. ()