Srbský film

(festivalový název)
  • Srbsko Srpski film (více)

Majkowski odpad!

Morbidní velesračka stvořená ve zvrácené mysli za účelem uspokojení svých nechutných sexuálních choutek. Rozhodně se nejedná o film s nějakým hlubším významem nebo se skrytou zprávou o současné lidské společnosti, ve které žijeme, to tak maximálně tvůrci tvrdí, aby mohli aspoň nějakým způsobem odůvodnit tuto odpornou věc, kterou oni hrdě považují za film. Bohužel nemám takové sexuální choutky, jako třeba kolega Verbal, takže mě bohužel penis protagonisty zasunutý do očního důlku plešatého chlapíka příliš nevzrušil. ()

kristovanoho

Jaký si to uděláš, takový to máš a je jedno, jestli si to uděláš do syna, bráchy, ženy, bezhlavý kurvy, bezzubý kurvy a nebo snad stylem ňůbornporn. Největší hrůzou jsou pak "herecké" výkony. Od odpadu tohle dílo uchrání jen moje přirozená zvrácenost. Ale teď už musím letět, bratrova stará si právě kousla do jablka a já potřebuju nutně na záchod. Jen by mě zajímalo, jestli se mladýmu Mylošoj točí kolečka i poté, co mu starej protáhnul trumpetu? ()

Ihor odpad!

Druhý NEJODPORNĚJŠÍ FILM, který jsem mohl kdy vidět (prvním byl ZVRÁCENÝ). Ve filmovém světě už toho bylo tolik natočeno, že už tvůrci filmů neví jak zaujmout diváky a tak vymýšlejí takové zvrácenosti jako je Srpski film. Tvúrci takových odpornostrí své dílo nepovažují za zvrácené, úchylné, ale berou to jako "výpověď doby" - vždyť i těm malým dětičkám se líbí hračky jako sliz, upír, Gormit a jiné příšerky. Tak proč nepokračovat v tomto duchu - čím odporněji, tím lépe - i pro dospěláky? Na filmu je velmi zajímavá atmosféra, stále stoupající napětí. V určitém momentu - UBLIŽOVÁNÍ DÍTĚTI - se z filmu stává naprostý HNUS !!! Proto píšu tento vzkaz - NEDOPORUČUJI FILM PRO CITLIVĚJŠÍ OSOBY , ANI PRO TY, CO MAJÍ MALÉ DĚTI... ()

Tycygo

Ani se mi nechce to nijak komentovat jak jsem zhnusen. Film s minimem děje, maximem extrémních nechutností a sen každého snuff vyznavače. Je to jen hromada maximálních ultramegaprasáren slepená do sebe dost neobratným způsobem. Účelový film pro velmi úzké publikum. Je pravda, že v tomhle žánru je asi jeden z těch kvalitněji provedených, ale v porovnání s jakýmkoliv průměrným filmem neobstojí. Koukněte na to, pokud hledáte hnus. Hnus jak v primitivním a účelovém provedení, tak v samotném obsahu. Jediným pozitivem je konec, kde i sám film přizná, že není nutno ho brát seriozně. Jo a herecké výkony taky stojí zaprd, monology primitivní (dialogy ve filmu snad ani nejsou) a bez náboje. A samosebou, že to je velmi komentovaný film, protože takováhle porce humusáren se jen tak nevidí a chápu, že slabší povahy to budou rozdýchávat ještě měsíce po shlédnutí. ()

Milonak odpad!

Tak nevím, musím si to ještě pořádně srovnat v hlavě a možná taky ještě jednou celé zhlédnout, i když se mně do toho vůbec nechce. Stejně jako spousta ostatních hodnotitelů totiž nevím, zda dát odpad nebo nějaké hvězdy. Je to chvílemi celkem dost velký humus, ale na mě osobně to nepůsobilo samoúčelně, ačkoliv jsem o tom chvílemi přemýšlel a nebyl si jist, jak to vlastně režisér myslel. Herci výborně typově zvolení a stejně tak jejich výkony nelze než povětšinou chválit, ale ten obsah..... Po pár dnech jsem se nad tím zamyslel a uvědomil jsem si, jak nesmyslně vlastně v dnešní době přemýšlíme, když dokážeme ocenit něco takového jako Srbský film. Já dávám odpad - ačkoliv herecké výkony (a nejen ty) patří k celkem dost profesionálně odvedené práci. Důvodem odpadu je samotný smysl filmu, který nemá v podstatě za úkol nic jiného, než ukázat v druhé polovině co největší humus. Jiný důvod k tomu nenalézám. Celý scénář s krachujícím pornohercem a nabídkou na velkou zakázkou, která ho finančně zajistí, je naprosto pitomý. Film je v podstatě úplně zbytečný, nechápu důvod, proč vznikl a proč by měl lidem ukazovat takovéto zvrhlosti. Anebo je režisér prostě a jednoduše jenom obyčejný úchyl. ()

KrissPappas

Zvrácený soft porno s příběhem. Násilí není tak grafický, jako to vypadá podle některých komentářů. Děj tam je, mimo úchylárny se na to dá i koukat. Uplně mě to nenudilo, a zároveň to ve mně nevyvolalo nějaký přehnaný emoce, nepůsobí to nijak moc reálně, takže šok se nedostavil. Slabší 2* ()

neurol

Nemohu se rozhodnout zda je to odpad ,nebo film ,který má dostat 100 procent,proto dávám průměr. Je to opravdu výplod chorého mozku stejně jako Lidská stonožka a Grotesque ,ikdyž Japonci jsou úplně jiná liga.... ()

Stannley_B

Jendou jedinkrát jsem po bráchovi chtěl aby mi doporučil dobrej film, na kterej v poslední době koukal. Od tý doby jsem tuhle chybu už nikdy neudělal. ,, Pusť si Srbski film'', řekl mi ,,ale nekoukej před tím na CSFD, má to nízký hodnocení, ale film je to fakt dobrej. Bude se ti líbit''. A já se fakt na ty komentáře nepodíval. Místo toho jsem film po půlce stopl (dřevěnej stůl, rodící ženská a 120ti kilovej spocenej plešatej porodník) a 10 minut minut chodil dokolečka dokola a snažil se nepozvracet. Kdyby v tu chvíli stál brácha vedle mě, asi bych mu vrazil nůž do krkavice. Ale nakonec jsem to dokoukal. Protože to prostě nešlo vypnout. Film vás na začátku přiková jeho přitažlivým tématem porna. Jste zvědaví, co bude v další scéně a trochu ve vás šimrá vzrušení, protože zatím nevíte skoro nic o tom, co pro vás režisér připravil. Člověk by nemohl být duševně v pořádku aby předvídal, co ho v tomhle filmu čeká. Začíná to jako Vltava od Smetany a končí to jako japonskej Brutal Core nejhrubšího zrna. Hlavní ''hrdina'' je vtažen do hry, kterou může jen těžko vyhrát a tak jen čekáme na to, jak moc blbě to s ním skončí, protože po 30ti minutách vám dojde, že se může stát úplně všechno. Záběry ve filmu jsou tak reálné, že ve vás hlodá podezření, jestli jsou všichni herci ještě naživu. Přes veškerou otřesnou nechutnost musíte film ocenit, protože tohle není žádná amatérská slátanina, ale strhující, profesionálně zpracované dílo, o jehož totální amorálnosti musí přednášet až v pekle. Rozhodně nikomu nedoporučuji na to koukat. Je to krutý snímek o zpustlosti duše a absenci jakýchkoliv morálních zásad, který vám vpálí do ksichtu takovou pecku, že vám bude pár dní trvat, než se z ní proberete. Ale následky si nejspíš ponesete do konce života. ()

Welington odpad!

Abych se přiznal, viděl jsem dost nechutných věcí. Bodejť, trávím většinu času na sociálních sítích, internetu a bůhví, kde ještě se občas zastavím na skok. A to nepočítám, že se každé ráno vidím v zrcadle, to je taky pěknej sajrajt, ale všechno, co znám, nesouvisí s tímto filmem. Ani zdaleka ne. Kdyby to všechno nechutné, co jsem viděl a slyšel mělo spolu s tímhle večeřet u jedné tabule, zvracelo by to. Neuvěřitelně blbé a zvrácené. Příšerně natočený film. ()

Jarsey odpad!

Kdysi jsem četla, že kdo dokáže vidět film Kanibalové, pak už ho žádná brutální filmová scéna nemůže pohoršit či znechutit. To bylo pár let předtím, než jsem viděla tento film. Takový film snad může napsat a natočit jen člověk s hodně okopanou psychikou až nemocí nebo někdo, kdo se chce vytáhnout před kámošema. Některé scény dost nechutné (ta s useknutou hlavou patřila ještě k těm mírnějším). Na to je potřeba silný žaludek. Ten já sice mám, ale když se schyluje k dětskému pornu, to už je i na mě dost silná káva. ()

cyglos

Psát něco o filmu hned po jeho shlédnutí může mít dva důvody. Prvním důvodem může být to, že je natolik úžasný, že nesdělit pocity znamená strach z vyčpění. Druhým důvodem jsou pocity z opačného břehu. Nesleduji prvoplánové horory, které jsou postaveny na šoku a jistém duševním kolísání autorů. Tohle je film, který jsem dosledoval jen proto, abych viděl, kam něco podobného vede, jaký bude konec. 8mm byl film, nad kterým jsem přemýšlel několik dní. Zde jde o něco podobného. Od prvního k druhému uběhla nějaká doba. Uchylnosti mocných se více poodkrývají. Pokud je jen náznakem sdělené, co oni k "blaženým"pocitům potřebují, tak se svět pomátl. Každopádně nebudu udělovat nic. Ani odpad. Výsledné vykoupení všech třech je slabej puntík. Když pominu děj, tak řemeslo to je, ale co natočí tento režisér dalšího? Určitě nikomu tohle kino nedoporučím, nejde to. ()

angelle odpad!

Príbeh o pornohercovi so srdcom, ktorý doplatil na vidinu peňazí...Chcela som dať jednu hviezdičku pre ten istý poučný charakter, ale pri spomienke na scénu s novorodencom sa hanbím dať i tú jednu. ()

DJanko

Čekal jsem větší šílenost upřímně. Spiš než odpornost, je film dobrý námět na zamyšlení k tomu, v jakém světě žijeme a že i tohle se někde může dít. ()

Allesandra.W

Kde začať? Toto rozhodne nie je pre každého, ale ak sa divák, ktorý je schopný sa na toto pozerať odosobní a hodnotí kvalitu scenáru a filmu, tak to je určite zaujímavý výtvor. Nechutné scény sú nadmieru kvalitné, teda aspoň ten zážitok, ktorý po nich vo vás zostane. Film je z kategórie odporných a nechutných, no scéna s mačetou a odseknutou hlavou ma rozhodne dostala a posadila už na raz sediaci zadok. Film som si pozrela len raz a som si istá, že už viac krát nepotrebujem, pretože jeho scény boli tak silné, že netreba opakovať. Ak sú tvorcovia v poriadku a chceli týmto len poukázať na odporné veci, ktoré sa možno niekedy diali, tak rozhodne palec nahor, no ak je to výtvor uchyla, ktorý ma svoje predstavy ďaleko odklonené od normálnosti, tak je to pre mňa odpad. Rozhodne posúďte sami, ak máte na takýto druh filmu žalúdok. ()

JohnnyJohnny

Tak to byla jízda. Jsem znechucen, nadšen, ohromen, udiven ... málokterý film se mnou takhle zacloumal. Pokaždý, když po mně někdo chce tip na dobrý horor/thriller, tak nikdy nezapomenu tenhle kousek zmínit (ale vždy předem varuji, že tohle je opravdu extrém). Nespočet explicitních scén, brutalita, sex a dobrý soundtrack - no já se bavil - 80 %. Film pro opravdu okrajovou část publika. ()

Nejcenzurovanější film desetiletí?

Nejcenzurovanější film desetiletí?