poster

Bílý Elephant

 • USA

  Elephant White

 • Slovensko

  Nájomný zabijak

 • Velká Británie

  Elephant White

Akční / Krimi / Thriller

USA, 2011, 91 min

Režie:

Prachya Pinkaew

Scénář:

Kevin Bernhardt

Kamera:

Wade Muller

Hudba:

Robert Folk
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Chrustyn
  *

  Prachya Pinkaew světu ukázal kousky Tonyho Jaa, ale přesto bylo vidět, že o režii toho moc neví. Naštěstí to akrobatické a bojové schopnosti Tonyho Jaa zakryly. Tentokrát už však Tony k dispozici není a režisér se pokouší o smrtelně vážný akční film. K ruce si přibral prakticky zapomenuté herce a natočil něco neuvěřitelně špatného, hloupého a ničím zajímavého a ve výsledku srovnatelného s čímkoliv, co nám v posledních letech předvádí obtloustlý Seagal.(3.4.2015)

 • liberator
  **

  Bezmyšlienkovitý film stvorený len na to, aby sa v degradácii štýlu Johna Woo vystrieľali bedne munície, bližšie sa predstavili divákom menej známe zbrane a vyliali litre falošnej krvi. Pre fanúšikov Pinkaewa z jeho svetlejšieho obdobia je to určite sklamanie. Ako pri väčšine slovenských súčasných filmov sa dá aj v tomto prípade spomenúť len jedno pozitívum - pekná kamera.(28.12.2011)

 • Idealista
  ***

  Bangkok nepřeje nájemným zabijákům . Přesvědčil se o tom N.Cage v Nebezpečném cíli . A bílý slon je na tom v kvalitě podobně . Trochu lepší biják s něj dělají skvělí herci , a velmi svižné místy nápadité akční scény .Právě ty oživují jednoduchý děj s bezduchými dialogy ve kterých působí budhistická moudra dost směšně . I tak se jedná o solidní béčkovou jízdu , kterou drží od tuctové dvd produkce výkon D.Hounsoua .(24.5.2011)

 • ywo666
  ****

  Mohol to byť perfektný film. Nechýbalo veľa a dalo by sa povedať, že mal hĺbku. Bacon sa pohybuje na hrane solídneho herectva a trápneho prehrávania, ale nakoniec prevláda pozitívnejšia možnosť. Djimon Hounsou je podľa mňa dobrý herec. Tu skôr ako herectvo ale dokazuje, že dlhoročný tréning boxu a kung fu je k niečomu, aj keď so skutočnými martial arts borcami sa srovávať nemôže. Scénar má pár dobrých vychytávok, ale aj kopec dier. Prachya režijne niektoré scény zvláda dobre (najmä akcia) ale v niečom zlyháva. Celkovo hodnotím film na 70%, ale nechýbalo veľa a mohol to byť skutočne dobrý akčný thriller po ktorom by zamrazilo na chrbte.(15.5.2011)

 • Fr
  ***

  ,,PROČ TO DĚLÁŠ?“... ,,UBLIŽUJÍ LIDEM!“....... /// Bangkog – nešťastný město. Jako lék by mohla platit Barret M82 v rukách blázna, kterej s ní odvádí kvalitní práci. Zdá se, že jeho snažení nemá smysl (– jedině snad jako pomoc z nezaměstnaností, páč obchodníků s bílým masem ubejvá a vznikají tak nová pracovní místa), ale dělá to z přesvědčení a ke všemu ho to baví. Škoda tý fantasmagorie s malou holkou. Kdyby to udělali jako čistokrevnou akčňí ,,likvidačku“ , nemyslím si, že by bylo co vytknout. Kdyby......A JEJÍ HLAS MU POMÁHÁ.... /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, proč měl doktor Barták tak rád Thajsko. 2.) Nevím, jak odbourat z těla heroin. 3.) Thx za titule ,,mindhunter29“ a ,,urotundy“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ** NAPĚTÍ *(17.10.2011)

 • - Natáčelo se v Thajsku v Bangkoku. (Terva)

 • - Hned v úvodu filmu můžeme v Bangkoku vidět reklamní poutač na film The Expendables (2010). (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace