Reklama

Reklama

Batman vs. Red Hood

  • USA Batman: Under the Red Hood
Trailer

Tento akcí nabitý animovaný Batman staví proti hlavnímu superhrdinovi zvláštního nového nepřítele, postavu zvanou Red Hood, která terorizuje Gotham City. Tento zlý chlapík řídí organizovanou kriminální scénu ve městě a stává se postrachem ulic, ale Batman brzy zjistí, že Red Hood chce něco víc, než jen peníze... Každou noc vychází Batman z příšeří a chrání obyvatele Gotham City před fantomy. Ale poslední dobou se jiný samozvaný ochránce veřejného blaha plíží ulicemi a jeho nemilosrdné metody spíše nahánějí hrůzu, než aby přinášely uklidnění. Ďábelský padouch, který jakoby znal každý Batmanův krok, si klade za cíl vyčistit ulice Gotham City jednou provždy a současně chce zničit i samotného netopýřího ochránce pořádku. Teď, když Red Hood započal velmi selektivně likvidovat gothamské podsvětí, objeví se znovu Joker, aby se vysmál odvěkému nepříteli tím, že vykope nějaké kostlivce, kteří měli raději zůstat pohřbeni. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (180)

MikeZ 

všechny recenze uživatele

Nejtemnější, nejdrsnější a taky nejlepší animák od DC (a možná i celkově komiksový). Perfektní hlasové obsazení (Greenwood, Harris, Ackles, Di Maggio, Isaacs) a skvělý příběh, který na světlo vytahuje jednu nejbolestivějších proher v celé Batmanově kariéře, se kterou se musí konečně vypořádat.Tenhle film prostě nemůže nikoho zklamat (mě rozhodně nezklamal). ()

XdanteX 

všechny recenze uživatele

drobné odchylky od předlohy...ale jinak perfektní snímek o osudu Jasona Todda...Hloupými naivními nerdy nejnenáviděnějšího Robina. Pro mě naopak jedna z nejlepších postav Batmanova příběhu a tady se bez okolku a protahování dozví neznalý fanoušek vpodstatě nutnou většinu jeho životního příběhu...Doufám že časem přibude ještě pár snímků ve kterých se objeví...jeho příběh davá prostor hutným dark jatkům a je to neodmyslitelná část Waynova příběhu....za tohle....4,5* ()

Reklama

ledzepfan 

všechny recenze uživatele

Velmi vydařená podívaná-a to i v rámci všeobecně nadprůměrných DC animovaných adaptací..Příběh je komplexní ale nepřekombinovaný s hezky prokreslenou psychologií jednotlivých postav ... "filosofuje"se tu nad batmanovským morálním kodexem a smysluplností jeho cesty potírání zločinu...Chyby minulosti netopýra dohánějí, nový záporák v rudé masce není jen dalším v řadě a Joker v kreslené formě opět a znovu odkopává filmové NicholsonovskoLedgerovské snaživky někam dozadu/dolů/na level pro B-team ...........Animace je propracovaná, dynamická-a i v nejakčnějších místech-naprosto přehledná.........Prostě paráda! ()

PauloZ 

všechny recenze uživatele

Páni z Warner Bros mou osobu opět uspokojili až na samí okraj. Neselhali ani v jednom záběru tohohle akčního comicsového nátřesku a po nějakém tom pátku jsem se zase mohl kochat nad plynulostí a krásou kvalitní kreslené jízdy! Skvělé akční scény, nosný i když lehce fantasy příběh a pěkné old zpracování, tak to mám rád :) Jinak Black Mask je jedna z nejlépe nadabovaných postav kresleného průmyslu co si pamatuju. PS: Vy jste blbka a nevíte o Batmanovi vůbec nic! ()

dopita 

všechny recenze uživatele

Příběh to mělo na animovanej film až příliš dobrej, akční scény taky vypadaly dobře (ale jakýkoli útěk kohokoli mě připadal srandovní...), přesto z toho nijak neuchcávám. Komiksy jsem nikdy moc nemusel a vypadá to, že ani animovaný komiksy můj názor na tenhle žánr nijak nezmění. Ale tenhle film je docela ok. ()

Galerie (37)

Zajímavosti (11)

  • Úvodní sekvence, ve které Batman nese mrtvé Jasonovo tělo pryč z trosek, je převzatá přímo z komiksu. (Caszidy)
  • Příběh je postaven na komiksu "A Death in the Family" z roku 1988, kde čtenáři mohli volit mezi záchranou a smrtí druhého Robina Jasona Todda. Bylo zaznamenáno přes 10 tisíc hlasů, z nichž 72 % bylo pro možnost zabití Jasona Todda. Todd byl poté v roce 2005 vrácen zpět v komiksu Under the Hood. (Caszidy)
  • Režisérka Andrea Romano namluvila jednoho z reportérů. (Caszidy)

Reklama

Reklama