Tony

Gerard Johnson

David Higgs

Kostýmy:

Suzie Harman

Super horor/thriller .. Ne tak dobrej jako Henry: Portrét masového vraha nebo Angst ale je zase pojatej víc moderně a jinak zpracovanej ... Tony vypadá navenek jako zaostalej brejlatej chlap s knírkem ale ve skutečnosti ví přesně co dělá :)Děkuju uživateli Flipnic že mě na tehnhle kousek upozornil .. Je to syrový, zlý a depresivní ale nebyl jsem v šoku jako při Angstu(20.6.2014)

• Frajer42

Docela zvláštní a netradiční hodinová cesta za poznáním londýnské spodiny. V čele nám dělá průvodce super psycho Tony, který žije v absolutně odlišném světě a je pouhou přítěží společnosti. Na druhé straně je ho člověku malinko líto - coby bez cíle bloudícího vyvrhela. Snímek poskakuje na hranici mezi komičností a zhnusením. Těžko říct, co převládá. Do toho všeho nám přibrnkává poměrně depresivní hudba, která umocňuje depresivní atmosféru plnou beznaděje a totálního odcizení. Film mě ovšem nijak nevytrhl. Vidím to maximálně na slabší dva kousky.(7.7.2015)

Docela týpek tenhle Tony. Vypadá, jakoby neuměl do dvaceti napočítat, nemá práci ani kamarády, lidé se ho buď stranní, nebo zneužívají. Jedinou společnost mu tak dělá sbírka videokazet s akčními fláky. Člověka ho je až líto. Pravá podstata tohodle podivína ale vyjde plně najevo v momentu, kdy si přizve do bytu dva pouliční feťáky... On totiž rád studený, a to buď v celku ve svý posteli, nebo na kousky rozřezaný v pytlích na odpadky. Tony je dalším zástupcem v subžánru "Serial Killer", i když méně známým, přesto zasluhujícím pozornost. Reálné, špinavé a depresivní dílko.(10.8.2012)

Tazko povedat, co si o tomto filme mysliet. Za prve mal asi len 70 minut, co je na film relativne malo, ale na druhej strane, dalsie minuty by uz nic neposkytli, jedine iny zaver, ktory by mozno ani nepasoval. Cely ten cas, co som Tonyho sledovala som musela premahat hnus, lebo toto nebol fiktivny pribeh, tento pribeh sa naozaj stal. Samozrejme sa vrah nevolal Tony, ale nejako inak, uz si presne nespomeniem, ale videla som o nom dokument na Reality TV, kde vraveli ze takto zabil minimalne 15 ludi, schovala si casti ich tela nasolene po skriniach, v gauci a podobne. No hroza. Clovek sa moze len cudovat, kolko takych ludi po svete chodi. Hoci ma teda detektiv, ktory u Tonyho bol a podla smradu nic neodhalil docela zarazil. Kazdy spravny policajt by mal vediet rozpoznat hnijuce telo, nie? No dobre, tak nie :D:D(21.2.2010)

Takýchto "Tony-ovcov" behá po vašom meste viac, ako sa nazdávate. Musím uznať, že je samotný snímok celkom slušným zrkadlom duše sveta podivína, no z pohľadu gore či násilia som predsa len očakával trošku viac. V podstate, zakaždým keď by malo dôjsť na tieto prvky, nastane strih, a divák sa oboznámi len s pár faktami (že je skrátka PO "zabíjačke"). Najväčším plusom je tak fakt, že sa človek ani nenazdá, a je po filme - 55%(23.2.2017)