Tony

Gerard Johnson

David Higgs

Kostýmy:

Suzie Harman

Další z řady ze snímků,kterej spíše než krvavou jízdo je ,cestou do hlubin duše sériového vraha.A stejně jako snímky co uvádí Flipnic v komentu plus já musím dodat film,který je podle mě nepochopenej a tudíž nedoceněnej H6: Diary of a Serial Killer staví na výkonu hlavního představitele.A ve všech těchto filmech byl hlavní killer vybrán výborně.A to je podle mě 50% úspěchu.Tady je to dement s ďáblem v těle co miluje starý akčňáky a cituje z Ramba.Což mě potěšilo.Stejně jako výběr hudby.Naopak mě docela nasral jakoby ošizenej konec.Já bych si dal klidně jěště nějakou porci minut navíc.Každopádně dík patří HorrFi(mu) za doporučení.Spokojenost.(7.8.2015)

Americké psycho po anglicku - s tím rozdílem, že hlavní hrdina je zde podivín na první pohled. Film zachycuje týden života samotářskýho magora, kterej vypadá, že neumí do pěti napočítat, přitom si fikaně vodí do bytu přihřátý fetky a spolehlivě je morduje. Snímek je natočený klasickým britským stylem, což podtrhuje neurčitost doby, ve které se odehravá (aspoň já jsem to ve filmu nezachytil).Stopáž je příjmně krátká, což je podle mě na úkor absentujícího rozuzlení. Zde se režisěr pradvěpodobně držel hesla "Lepší vrabec v hrsti.....", protože takto dávám celé 4*.....s dotaženým koncem by to mohlo být klidně 5*, ale vůbec by se taky nemuselo povést, a to by bylo více škody než užitku.(24.9.2012)

,,NEJSEM ZLOČINEC. JSEM VOJÁK. A ZASLOUŽÍM SI ZEMŘÍT JAKO VOJÁK. TY NEJSI VOJÁK. JSI JENOM MOUCHA SEDÍCÍ NA HOVNĚ“...... (monolog) /// Civilní(?) pohled na divnýho chlápka, kterej snad ani není zlej. Je jen jinej. A ještě jednu zvláštnost má – dokáže nechat ve svým bejváku zmizet člověka. (Dva. Tři. …) Ten film není ani tak o zabíjení (i když pár zmrtvenejch tady je). Ani o porcování (co taky doma s mrtvolou). Ten film ani nic neřeší. Jen ukazuje. A nechává…. No, taky možnost. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Má přijít exekutor a hledám řešení. 2.) Zajímaj mě divný lidi. 3.) Thx za titule ,,Chatterer“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(16.6.2013)

Docela týpek tenhle Tony. Vypadá, jakoby neuměl do dvaceti napočítat, nemá práci ani kamarády, lidé se ho buď stranní, nebo zneužívají. Jedinou společnost mu tak dělá sbírka videokazet s akčními fláky. Člověka ho je až líto. Pravá podstata tohodle podivína ale vyjde plně najevo v momentu, kdy si přizve do bytu dva pouliční feťáky... On totiž rád studený, a to buď v celku ve svý posteli, nebo na kousky rozřezaný v pytlích na odpadky. Tony je dalším zástupcem v subžánru "Serial Killer", i když méně známým, přesto zasluhujícím pozornost. Reálné, špinavé a depresivní dílko.(10.8.2012)

Tony je naozaj na prvý pohľad nesympatický, ale to asi robia len tie fúziky a sprostý účes. Na druhej strane, bol by to aj dobrý muž, keby každého, koho obšťastňoval svojou prítomnosťou nezabil. A koniec koncov mi ho bolo ako človeka ľúto. Jeho postav bola dobrá, jeho útulný, zamrežovaný bytík nasiaknutý krvou mi pripomínal ten, ktorý som si do budúcna vyhliadla ja. A taktiež mi samotný film pripomenul Alice v mužskej koži. Ona mala síce trošku iné dôvody k tomu, že sa z nej stala kurva za drogy a vrahyňa (pripomínam nezabudnuteľnú scénku z drvičom odpadkov) , ale svojim spôsobom by to bol výborný pár. Tony bola postava súca na zabitie večera/dňa, večer s ním si niekedy zopakujem. A navyše mi do oka padol Neil Maskell, ktorého ja osobne "zbožňujem" ako Roda od chelsea/hooligans.(30.7.2015)