Tony

David Higgs

Kostýmy:

Suzie Harman
  • Frajer42

Docela zvláštní a netradiční hodinová cesta za poznáním londýnské spodiny. V čele nám dělá průvodce super psycho Tony, který žije v absolutně odlišném světě a je pouhou přítěží společnosti. Na druhé straně je ho člověku malinko líto - coby bez cíle bloudícího vyvrhela. Snímek poskakuje na hranici mezi komičností a zhnusením. Těžko říct, co převládá. Do toho všeho nám přibrnkává poměrně depresivní hudba, která umocňuje depresivní atmosféru plnou beznaděje a totálního odcizení. Film mě ovšem nijak nevytrhl. Vidím to maximálně na slabší dva kousky.(7.7.2015)

Takýchto "Tony-ovcov" behá po vašom meste viac, ako sa nazdávate. Musím uznať, že je samotný snímok celkom slušným zrkadlom duše sveta podivína, no z pohľadu gore či násilia som predsa len očakával trošku viac. V podstate, zakaždým keď by malo dôjsť na tieto prvky, nastane strih, a divák sa oboznámi len s pár faktami (že je skrátka PO "zabíjačke"). Najväčším plusom je tak fakt, že sa človek ani nenazdá, a je po filme - 55%(23.2.2017)

Existenciální drama o samotáři, který se beznadějně pokouší navazovat kontakty s okolním světem. Nechce pracovat, v sexu má chaos (což spíše plyne z jeho zoufalých pokusů o komunikaci) a tváří se, jako by měl každou chvíli padnout a nevstat. Ale pozor, nikoliv u sebe doma, ve svém království, kde je ON pánem. A běda, kdo by se s ním chtěl dostat do křížku. Znáte snad něco strašnějšího, než když chtějí někomu, jehož valnou náplní času je sledování videa, sebrat televizi? Kamera ukáže ledacos, ale mnohé nechutnosti jen naznačí, čímž podtrhne hrůznost Tonyho konání. Nejděsivější je otevřený konec.... Hudba The The.(25.6.2014)

Další z řady ze snímků,kterej spíše než krvavou jízdo je ,cestou do hlubin duše sériového vraha.A stejně jako snímky co uvádí Flipnic v komentu plus já musím dodat film,který je podle mě nepochopenej a tudíž nedoceněnej H6: Diary of a Serial Killer staví na výkonu hlavního představitele.A ve všech těchto filmech byl hlavní killer vybrán výborně.A to je podle mě 50% úspěchu.Tady je to dement s ďáblem v těle co miluje starý akčňáky a cituje z Ramba.Což mě potěšilo.Stejně jako výběr hudby.Naopak mě docela nasral jakoby ošizenej konec.Já bych si dal klidně jěště nějakou porci minut navíc.Každopádně dík patří HorrFi(mu) za doporučení.Spokojenost.(7.8.2015)

,,NEJSEM ZLOČINEC. JSEM VOJÁK. A ZASLOUŽÍM SI ZEMŘÍT JAKO VOJÁK. TY NEJSI VOJÁK. JSI JENOM MOUCHA SEDÍCÍ NA HOVNĚ“...... (monolog) /// Civilní(?) pohled na divnýho chlápka, kterej snad ani není zlej. Je jen jinej. A ještě jednu zvláštnost má – dokáže nechat ve svým bejváku zmizet člověka. (Dva. Tři. …) Ten film není ani tak o zabíjení (i když pár zmrtvenejch tady je). Ani o porcování (co taky doma s mrtvolou). Ten film ani nic neřeší. Jen ukazuje. A nechává…. No, taky možnost. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Má přijít exekutor a hledám řešení. 2.) Zajímaj mě divný lidi. 3.) Thx za titule ,,Chatterer“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(16.6.2013)