poster

600 kilo zlata

 • Francie

  600 kilos d'or pur

 • slovenský

  Honba za zlatým pokladom

 • anglický

  In Gold We Trust

Dobrodružný / Komedie

Francie, 2010, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JARDAHONDA
  ***

  Na tomto snímku si zaslouží největší hodnocení příroda a džungle... Děj působí hodně planě, herci nejsou špatně zvoleni, ale zase nic světoborného nepředvedou. Trochu nechápu, proč nazvali tvůrci tento film komedií, když se tam nic vesélo neděje, ale nevadí :) Závěrem jen dodám, že se z tohoto snímku dal udělat skvělý film, prostředí je totiž excelentní, ovšem rozpočet byl asi hodně nízký,, škoda no ***(26.5.2012)

 • Terva
  **

  Zajímavá je grafika mizení úvodních titulků. První dojem po půl hodině je kladný. Pěkná příroda, povedená hudba, zatím dobrý děj akorát ti herci jsou nějaký divný. CITÁT - Málem nás kvůli tobě dostali......... Jenže pak už jde štěstí do háje, respektive do džungle a začíná haprovat i logická část děje. CITÁT - 600 kilo zlata je 600 kilo zlata......... Krokodýl ve 40 minutě má pěknou jiskru v oku. Bohužel film tu jiskru někde v tomto momentu ztrácí. A když už jsme mluvili o krokodýlech, jak to že se skupina lidí docela dlouho přesouvá řekou bez lodě, "pěšky" nebo spíš "plavmo" a nikde žádný krokodýl. Že by měli takové štěstí ? CITÁT - Sviňská džungle......... Dalších půl hodiny je ve stylu - když se to sere, tak se to sere - v této části je to nejnudnější. Pak to všechno vyvrcholí v tak podivnou a zajímavou skrumáž událostí, že jsem nevěděl, zda se smát, brečet a hlavně komu fandit. Snad nejzajímavější je střelec, který je slepí, ale jeho střelbu by mu mohl každý střelecký vidící profík závidět. Na konci filmu jsem začal usínat. Chvilkama jsem si myslel, že koukám na dokumentární snímek o přírodě. A vůbec, celé to vyvrcholení mi připadalo divné a možná i nespravedlivé.(23.4.2012)

 • Kingjiri
  **

  Komedie to teda vůbec neni. Dobrodružný to vzhledem k putování v džungli docela je, ale čekal jsem víc napětí spolu s akcí. Právě na akci se nejvíc projevil pravděpodobně nevelkej rozpočet, takže je to na ní občas vidět a je jí tu po skromnu. Jinak to teda je natočený vcelku obstojně, a dá se to jednou vidět. Jenomže celkově snímek tak trochu vede od nikud nikam, stejně jako cesta hlavních hrdinů po džungli, protože příběh nepůsobí moc celistvě. Rád bych dal lepší hodnocení a podpořil tak evropskou kinematografii, ale abych byl fér, nemůžu dát víc, než dvě slabší hvězdy.(3.10.2011)

 • Big Bear
  ***

  Srovnání s Krvavým diamantem (2006) se skutečně přímo nabízí a není to jen závěrem a podobnou vizáží hlavního hrdiny. 600 kilo zlata je celkem příjemným výletem do džungle Guyany v Jižní Americe. Ta džungle byla opravdu skvělá a se zvukem 5.1 jsem to všeliké šustění a švitoření měl opravdu kolem sebe jako ve skutečnosti. Asi bych tam v noci na šíro tak v klidu nekempoval při mručení jaguára.... Po krátkém úvodu se děj celkem svižně rozběhne až do momentu odletu ze základny prodejců zlata. Pak k veliké škodě ztrácí tempo a je to už jen takové plahočení (jak po scénáristické tak po režijní stránce) ke konci. Stačilo málo a bylo to dobré! Nicméně já jsem od toho Krvavý diamant nečekal, spíše dobrodružný snímek něco ve stylu Souboj o poklad Yankee Zephyru (1981) leč o poznání modernější, proto jsem nebyl zklamán. Kdo si chce v pohodičce shlédnout lehce akční dobrodružný snímek o lupičích zlata, ať jde v klidu do toho. Dávám tři zlaté cihly. * * *(6.12.2012)

 • kaposlav
  ***

  Tak po prvé toto komédia určite nebola. Film by bol viac než priemerny, keby ho lepšie domysleli. Prostredie, hudba, strih, kamera všetko sedi a dokonca aj herci. Nereálna je tam scénka, keď slepy odstreli dvoch či troch a každého na jednu ranu to je fakt sci-fi. Myslím, že film je napriek tomu podhodnotený. 3*(28.2.2012)

 • - Natáčení probíhalo na Guyaně. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace