Vánek osudu

• USA Flying Lessons

Když se pětadvacetiletá Sophie Conway (MAGGIE GRACE) octne na životní křižovatce, vrátí se do městečka, na které vždycky chtěla zapomenout. Jakmile je zpátky, musí se postavit čelem k dřívějším milencům, složitému vztahu s matkou a také k Harry Pleasantovi, který trpí Alzheimerem a na rozdíl od Sophie se zoufale snaží si vzpomenout. (Filmbox)

kaylin

Lidský příběh nijak velký, prostě návrat jedné holky domů, kam se nikdy nechtěla moc vrátit, ale kde má prostě kořeny a kde zrovna potřebuje být. Na diváka to asi moc velký dojem nezanechá, ale v tu chvíli, kdy to sleduje, si možná i něco odnese o tom, že život je někdy fajn, někdy na hovno. Prostě očekávaná podívaná. ()

ARI50

Takové slušné rodiné drama, Sofie je v pohodě ale až moc drsná na mě, prostředí super prostě jedná velká pohodovka. ()

kolemjdouc odpad!

Absolutně nezáživný děj.Příběh holky která vzala život do vlastních rukou.Nepovedlo se a tak se s brekem vrátila k opilecké matce  a brnkala na city bývalému kámošovi.A jako vykoupení se, je výpomoc se senilním dědulou.Což v ní otevře sebereflexi. ()

sochoking

Rodinná dráma na nudnú nedeľu o mladej ženskej ( Maggie Grace), ktorá si príde z LA prakticky k máti po prachy, na dedinu odkiaľ pochádza, a už tam zostane a začne riešiť staré záležitosti. V žiadom smere to so mnou citmi ani len nepohlo a navyše hlavnej hrdinke som veril akurát ten bombastický prsteň, ktorý nosila furt na prste a bol väčší než ona sama. Dokonca nevedela ani cigaretu normálne držať v paprčiach a šípku do vody tiež pochybne skočila... ()

• Natáčení probíhalo v Los Angeles. (lost815)