Horoskopičiny (TV pořad)

Talk-show

Česko, 1995, 50 min

Viktor Polesný

Karel Šíp

Karel Šíp, Miloslav Šimek, Jiří Lábus, Milan Lasica, Július Satinský, Miroslav Horníček, Hana Hegerová, Josef Dvořák, Karel Černoch, Jiří Wimmer, Milan Kňažko, Juraj Kukura, Iveta Bartošová, Bára Basiková, Ivan Mládek, Miroslav Zikmund, Zlata Adamovská, Viktor Preiss, Jan Ruml, Vladimír Železný, Petr Janda, Radek John, Jiří Bartoška, Pavol Habera, Lucie Bílá, Sabina Laurinová, Karel Smyczek, Petr Malásek, Jiřina Bohdalová, Jan Saudek, Kája Saudek, Oldřich Kaiser, Marcela Holanová, Helena Růžičková, Václav Klaus, Tomáš Halík, Karel Zich, Luděk Sobota, Helena Vondráčková, Jana Švandová, Yvonne Přenosilová, Karel Gott, Pavel Pecháček, Jiří Krampol, František Ringo Čech, Janek Ledecký, Eva Pilarová, Miloslav Švandrlík, Vladimír Páral, Michael Kocáb, Pavel Bobek, Hana Zagorová, Radoslav Brzobohatý, Ondřej Gregor Brzobohatý, Zora Jandová, Jan Nedvěd, Václav Faltus, Marie Rottrová, Marcela Březinová, František Šťastný, Jan Kanyza, Petr Freund, Josef Alois Náhlovský, Antonín Panenka, Lešek Semelka, Marek Eben, Věra Špinarová, Jiří Sovák, Richard Tesařík, Karel Kyncl, Věra Martinová, Simona Krainová, Vladimír Mišík, Jaroslav Tomsa, Pavel Dostál, Stella Zázvorková, Petr Hapka, Barbora Hrzánová, Ivan Hlas, Věra Bílá, Daniel Hůlka, Leona Machálková, Bronislav Poloczek, Bolek Polívka, Boris Hybner, Michal Horáček, Michal Prokop, Karel Fiala, Miroslav Žbirka, Miroslav Plzák, Veronika Žilková, Ilona Csáková, Josef Vinklář, Heidi Janků, Jiří Stivín, Petr Muk, David Rath, Miroslav Donutil, Mahulena Bočanová, Markéta Hrubešová, Petr Spálený, Martin Dejdar, Ondřej Havelka, Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Boris Rösner, Štefan Margita, Jana Kratochvílová, Josef Váňa, František Nedvěd, Gabriela Osvaldová, Marek Vašut, Jana Štefánková, Roman Šmucler, Josef Mladý, Václav Jelínek, Martin Kocián, David Škach, Aleš Lehký, Iva Kubelková, Ivana Christová, Lucie Vondráčková, Kateřina Neumannová, Vlastimil Harapes, Jiří Korn, Ladislav Křížek, Michal Suchánek, Lukáš Vaculík
  • WANDRWALL

Další úlet let devadesátých...Televizní historie to už zařadí...(26.7.2010)

• iamek

Další z řady stupidních počinů TV nova v devadesátých letech.(18.10.2010)

Náhodou jsem teď viděl několik reprízovaných dílů Horoskopičin a řeknu vám, velice mile mě překvapilo, jak slušnou úroveň ten pořad měl. Obzvlášť tedy pokud se sešli dobří hosté, třeba jako v části s Bronislavem Poloczkem, Šárkou Kašpárkovou a Bolkem Polívkou jako zlatým hřebem na závěr. Vzpomínal jsem si, že se mi Horoskopičiny líbily tehdy, ale jestli by se mi líbily i teď, to jsem nevěděl.(19.8.2013)

• MM_Ramone

Svojho času mal skôrnatený moderátor, nezábavný bavič, mizerný scénarista, podradný hudobník a trapný textár Karel Šíp na obrazovkách českej súkromnej komerčnej televízie Nova svoju vlastnú takl show. Vysielala sa pod názvom "Skopičiny". Tieto Šípové skopíčoviny ma vôbec nedokázali pobaviť, ale nebol to až taký hnoj ako stupidná astrálna shit show, ktorá bola predchodcom "Skopičín". Tá sa volala "Horoskopičiny" a to vám boli vskutku totálne pičoviny. Absolutný odpad!(31.12.2016)

Ne každá zrzka je náruživá, ne každá blondýna hloupá, ne každá bruneta by vraždila blondýny, ne každá stračena si zoufá, a ne každá talk-show patří do odpadu. Paušály nechme operátorům (už ti to s nima houno uměj), Skopičiny vás na rozdíl od mnohých dalších alespoň nenutí strkat si čípky do tyčinek.(10.11.2015)