• verbal

White Justice : Black Power - 1:0 . Další tendenční, černo-bílá, tklivá historka o tom, jak sympatičtí, milí černoušci strádali pod bezohledným bitchem otrokáře. Tenhle Jeb asi nebude žádný Indián nebo Vietnamec, jinak by se na toto téma nejspíš vyJebal, nebo nevykreslil charaktery tak "nestranně". Jižanští patrioti jsou náležitě odpudiví zmrdi, utlačovaní američané s afrem mírumilovní Teletubbies, jejichž jediným zastáncem je ta děsně kúl, altruistická církev, která vždy byla na straně chudých a utlačovaných. Než mě nařknete z nějakých -ismů, rád bych vám ještě povyprávěl tu o Perníkové chaloupce, kde je roztomilá, pacifistická stařenka, která se snaží uchránit nebohé děti před prochladnutím v lese, nemilosrdně těmi parchanty ugrilována xmrti. To je sadismus, co?(13.12.2010)

No načo tam poskakovali, ako opice s holými rukami nad hlavou,okolo toho policajného auta?? Mali začať s Molotovom hned' od samého začiatku a bolo by.(20.2.2011)

• Lacike

Trochu mi to pripomenulo skvely A Time to Kill. Tiez tu mame smutnu udalost s nevinnym negrom v nejakom zapadakove, ktora vyusti v boj hordy negrov za svoje prava a nasledny proces s pachatelmi. Ale vysledok je taky nemastne neslany. Postavam sa film prilis nevenuje a aj cela udalost s negrikom je zobrazena dost odtazito, takze film vo mne nevyvolal ziadne emocie. Cely cas som nechapal, naco ma vo filme velky priestor rodinka bieleho pastora, ked pre udalosti filmu je uplne zbytocna. Snad aby tu bola aspon nejaka kladna biela postava. Inak fakt neviem. Mna najviac bavil slizky obhajca Michael Rooker, ktory ako jediny si svoju ulohu uzival. Zvysok hercov je rovnako nevyraznych ako tento film. Jeb Stuart je solidny scenarista ale ako reziser nie je nic extra. 4/10.(22.5.2016)