Souboj s podsvětím

Wrong Side of Town

Akční

USA, 2010, 83 min

• Shit

Myslel jsem, že to bude nějaká solidní béčková akce, která má tradičně nic moc hodnocení jen kvůli šaškovskýmu scénáří. No, což o to, se scénářem jsem měl pravdu, neuchytil by se ani jako choreografie cesty slonů v šapitó, ale bohužel ani žádná dobrá béčková akce se nekoná, protože i když pominu, že hlavní hrdina je suveréně největší guma v historii kinematografie, že i Brian Bosworth ze Stone cold proti němu vypadá jako profesor jaderný fyziky, tak akce v jeho podání je přímo děsná, neohrabaná a abych se náhodou nepřekouk, tak i absolutně kryplovsky nasnímaná, že se na to dá sotva koukat, takže, i když bych koukal jen jednim z 1/4 otevřeným okem, tak bych to nemoh přehlídnout.(21.6.2010)

• darkreider

No je to hrôza, čo si budeme hovoriť. Kamera, scenár, strih, réžia, všetko na úrovni telenovely a nižšie. A napriek tomu musím dať aspoň dve hviezdy. Sám neviem prečo, asi dobrá nálada. Akcia je kostrbatá, mierne ju pozdvihuje čierny ninja bijec a "kruté" hlášky nemajú obdobu :) Dúfam, že je cítiť veľká dávka irónie. [SPOILER] Nechcem spoilerovať, ale veľké prekvapenie na konci, kedy sa prezradí veľká (a absolútne zbytočná :) smajlík again) pravda o mŕtvom bratovi, je buď závan parodickej geniality alebo to scenárista prehnal s pilulkami. [/SPOILER] Všimnite si dvoch smajlíkov v tomto komentári, vďaka nim som sa usmieval veľkú časť filmu a preto dve hviezdy. BTW: hlavný hrdina je podobne nesmrteľný ako turecký(alebo indický?) rambo.(5.4.2010)

Echtovní akční béčko s pořádnejma koulema jako ve starých dobrých osmdesátých letech... je pravda, že od autora snímku The house in middle of nowhere sem čekal něco ještě více drsnějšího, film kde krev poteče proudem a pro samá obnažená ňadra nebudete mít kam plivnout... ale tohle mě celkem průměrně uspokojilo.(7.6.2010)

Tento akční film jsem chtěl vidět hlavně kvůli Daveovi Bautistovi,protože podle toho,že zde byl jmenován na prvním místě a i podle plakátu jsem očekával,že zde bude mít hlavní roli,ale to jsem se spletl,takže pokud na to chce někdo koukat ze stejného důvodu tak se připravte,že hlavní role připadá pro mě neznámému Robu Van Damovi,který je nejen jménem podobný Jeanu Claudovi hlavně co se obličeje týče.Přesto co se příběhu týče:hlavní hrdina se dostane do sporu s mafiánem,protože mu omylem zabije bratra(syna),který chtěl znásilnit jeho ženu a tím se rozpoutá hon na jeho osobu a je jasné,že na vypsanou odměnu se hlásí různí individua...Co se týče akce-bitky,střelba atd tak je film celkem koukatelný a nakonec se v roli kámoše objeví i ten zmiňovaný Bautista.Za mě tedy celkem 50 % a tři hvězdy.(24.4.2015)

• Lateef

Fakt jsem si chvílemi nemohl vybrat, jestli si vysrat oči z důlku, vysmrkat mozek z lebky nebo rozervat ušní bubínky. Tohle bylo totiž místy tak dementní, že to bylo vlastně vážně až vtipný. To je totální shitství, co jsem teď napsal, ale nemůžu si pomoct, fakt to tak je. Rob Van Dam vylezl z útulku pro medvědy a rve se stylem grizzlyho co sežral džber vraních ok čtyřlistých. Tam není technika, tam jsou prostě hulvácké sevřené hrsti. Bautista vypadá jako pokérovaná dukovanská chladící věž, je dobře nadabovanej, docela hlásí, no a v soubojích se mohou s Van Damem (do psí díry, to je tedy pseudonym) směle poplácat po nasteroidovaných ramenou. Těšil jsem se vlastně jen na Marrese a jeho akční skill, ale vesměs nepředvedl nic a když už to něco málo zavánělo capoeirou, tak se k tomu přimotali dva blbečci, kteří si říkají střihač a kameraman. Dva dementi, co mají radši sbírat borůvky na svazích. Jenže tihle by nasbírali právě ta vraní oka.(17.2.2015)

• - Dave Bautista a Rob Van Dam se znají už dlouhá léta. Oba totiž působili jako wrestleři ve World Wrestling Entertainment, kde se spolu několikrát setkali i v ringu. (Stanley619)