Maxihra

(pořad)
všechny plakáty

Televíznu šou vysielala v roku 1997 Markíza.
Pomocou telefónnych prijímačov bolo možné ovládať postavičku zvanú Crash Bandicoot napríklad na závodoch motoriek.
Moderovali Andrej Bičan a Dagmar Dianová. (Cappuccino)

standsiller

Ako malému zmagorenému chlapcovi to spríjemnilo náladu. Ale ich " tú tú tú " a takmer nulová šanca na dovolanie sa znepríjemňovali rodinnú idylku. Radšej som si kúpil playstation. V podstate nešlo o nič viac ako zdieranie detí za vidinou " super cien ". ()

KR4T4S

Za žabu žužlu, obra bobra, babku, co peče koláče, Karlosa Santéra Klobása, múmiu lúmiu a v neposlední řadě úžasného moderátora. ()

borec999

Dokonalá reklama na Crasha Bandicoota a odrazový mostík v kariére pre Andreja Bičana. Cica, umbakarna, krabičky, jabĺčka, bendi. Kto videl, ten vie o čom je reč... 70% ()

dobso

Problém mali len ľudia, ktorý mali klasický telefón s kolečkom. Súhlasím s RSS čistá nostalgia. Dnes by už nebola šanca takéto niečo dávať. ()

punk_zero

Raz sa mi tam podarilo zavolať, ale hneď som zložil. Som sa zľakol tej moderatorky :D Inač mám pekné spomienky na túto hru. Pozeral som ju s mamou a tiež som fandil hráčom. ()

Furmi

Každodennou zábavkou detí 90. rokov (keď sa cena playstation1 hýbala okolo 10 000sk) bolo sledovanie a neustále volanie do Maxihry. Show bola celkom zábavná pri hre Crash bandicoot s Bičanom (ktorého nemusím). Akurát ma dosť frustrovalo to že niektoré deti aj napriek úplnej primitívnosti ovládania (4 tlačidla na telefóne) to proste hrať nevedeli a to z istej miery dosť kazilo celkový zážitok a dojem. 60% ()

desolator6

Ako malý som to pozerával...ale teraz asi ani keby ste ma mučili :D . P.S : Ďaľšia relácia čo poskočí o 3%, záleží ako ju ohodnotíte :-) ()

figliar

Nikdy som nemal Playstation, takže Crash Bandicoot bola pre mňa vzácnosť. Veľakrát som sa pokúšal do Maxihry dovolať, no márne. Každý deň som poctivo sledoval skvelých moderátorov a fandil hráčom, nech si vyhrajú čo najlepšie ceny. Po odchode Bičana však relácia stratila svoje kúzlo. ()

albionlady

Geniálna súťaž, pozerala som to vždy, a hoci som tam nikdy nezavolala (lebo naši ma strašili, že to bude stáť milióny a aj tak sa tam nedovolám), vždy som mala nervy z detí, ktoré to nevedeli ovládať - ja by som to isto vedela o sto percent lepšie :D. Bičan bol skvelý, a stále som sa tešila na jeho čítanie záverečných titulkov. Bendy Micuš, štartuj, Cicuš! :) ()

Petike

Relácia môjho detstva. Nostalgia, čo dodať. :-D Áno, kašľať na určitú dávku product placementu, áno, Bičan bol najzábavnejší zo všetkých moderátorov (ale mal som rád aj ostatných). P.S. Podobne ako pri iných reláciách, ktoré najprv produkovala STV a potom sa presunuli do TV Markíza, aj pri tejto nastal po presune do Markízy rýchly pád v kvalite (moderovanie, spontánnosť, atmosféra) a prestalo to byť ono. ()

Zombiepod

Nedávno som sa po veľmi dlhej dobe dopracoval v internetovom archíve k tomuto klasickému televíznemu programu, ktorý ponúkol obrovskú zábavu či už deťom, alebo odrasteným hráčom videohier, za vecné ceny. Maxihra je programom, ktorý sa žiaľ netešil toľkej sledovanosti aby slávil väčší úspech a mohol si dovoliť pretrvať na obrazovkách dlhšie, čo je obrovská škoda, pretože vo svojej dobe to bol hit. ()

Mire

Ty kokso ani som netušil že to tu nájdem :DD A šupnem tomu hneď plný kotol z ťažkej nostalgie. K tejto relácii som sa dostal v roku 1999 cez spolužiaka a odvtedy som to pozeral v podstate každý deň až do skonania na STVčke. Miloval som to a hoci som sa tam nikdy nedovolal (hoci som skúšal len 2x a aj to cez babkin telefón, doma sme nemali tlačítkový :D), tak ma to o to viac bavilo pozerať ako hrali iní. A musím vám povedať že pred dvoma rokmi som prešiel na kompe všetky tie levely čo tam boli z Bandicoota a žeby to bolo niečo ťažké by som sa neodvážil povedať :D Ale samozrejme je to výborná hra ktorá bola myslím právom tak dlho obľúbená v tejto relácke. A čo sa moderátorov týka, Danica Jurčová bola OK, len ma mrzelo potom keď odišla, Didiana bola tiež fajn aler samozrejme najlepší bolo Lolo (niekedy olol, niekedy lloo :D), teda Andrej Bičan. Toto bol jeho moderátorský vrchol ako tu písal MM_Ramone, bol skvelý a vedel ako na tie deti a vedel skvele komentovať priebeh hry. Potom ako isto vieme sa duch tejto relácie preniesol do TV Markíza kde to uvádzala sexi Stanka Pavolová (aj keď vtedy to bola ešte "malá ryba") ale už to samozrejme zďaleka nebolo také ono. Škoda no. ()