• T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,340,000(16.6.2010)

 • Tommassi3
  **

  "Dobrou past člověk pozná, teprve až sklapne.." Zato zpackanou příležitost, špatný film a nesmírně promrhaný potenciál na slušnou parodii - Dokonce, a to chtělo pořádný koule, domácího legendárního braku !! - divák pozná za pár minut.. Kdyby alespoň to německé režijní duo Boss, Stennert pochopilo, že i zde to nekonečné pitvoření boří většinu pozitiv téhle křeče, která vlastně nakonec není ani parodií, ani poctou.. A tak jen jeden zamáčkne slzu při vzpomínce na George Nadera a ty padesát let staré nesmírně nepřímočaré béčkové cottonovky, dost paradoxně, v jejich ukrutně zběsilém tempu, které taky platí za jediného společného jmenovatele obou projektů.. Dobře, ještě je tu vlastně ten červený jaguár..;)(13.4.2015)

 • JFL
  **

  Parodie na klasické brakové kriminálky s Jerrym Cottonem, které vznikaly v Západním Německu v 70. letech. Tentokrát je vyprávění pojaté ve velkém stylu (áčková forma a výprava, natáčené v New Yorku), ale film právě troskotá na tom, že campovitost brakových originálů převádí do precizního blockbusterového stylu a ten doplňuje o občasné pitvoření a přehrávání. Výsledkem je prapodivný hyprid, který funguje spíš jako praštěný akční film než parodie. 5/10(7.12.2010)

 • iXtr3m3
  *

  Od odpadu to delilo len celkom fajn technické spracovanie. Inak to bola nuda, bieda, strach, od komédie to malo ďalej ako pôvodné staré kriminálky, ktoré boli odpoveďou na Bonda. Za spracovanie by som možno dal dokonca aj druhú hviezdu, ale keď si vybavím mimoriadne zábavné paródie Manituova Topánka a Ružová loď Surprise, ktoré aj napriek teplému smerovaniu boli ďaleko viac vtipné (na svoje pomery) ako tento paskvil. Škoda, pretože rozpočet bol evidentne celkom fajn, len výsledok tomu absolútne nezodpovedal.(27.2.2018)