poster

Megapiraňa (TV film)

 • USA

  Mega Piranha

Sci-Fi / Akční / Horor

USA, 2010, 90 min

Režie:

Eric Forsberg

Scénář:

Eric Forsberg

Producenti:

David Michael Latt

Střih:

Bill Parker

Scénografie:

Marissa Leguizamon

Kostýmy:

Gregory Paul Smith
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (196)

 • L_O_U_S
  odpad!

  "It wasn't explosion. It wasn't terrorists. It was giant piranha." Tyto tři věty zhruba dokládají ujetost celého projektu s názvem Mega Piranha. Pověst předcházející tento film nelhala. Studio Asylum se tentokrát opravdu překonalo a stvořilo ten nejvíc nejhorší humus, jaký se kdy dostal na TV obrazovky. Ještě zvrácenější než Mega Shark vs. Giant Octopus, z kterého si Asyláci vypůjčili jak exteriéry, tak interiéry, herce a střihačské postupy včetně opakování použitých scén. Herci jsou trapní, Paul Logan je neuvěřitelný toporák a Tiffany na rozdíl od Deborah Gibson bohužel není ani MILF. Digitální efekty jsou hrůzné a dovedly mě k závěru, že studio Asylum točí takto špatné filmy zcela úmyslně a že zdánlivá odfláknutost triků není ničím jiným než ekonomickým kalkulem. Průměrná béčka nikoho nezajímají, a tak tvůrci záměrně vsadili na image zetkových trotlů, jen když z toho vytřískají pár dolarů navíc. (562.)(2.6.2010)

 • SOLOM.
  *

  Dámy a pánové hranice hororového žánru a především zvířecího (monster) odvětví dostaly další těžké K.O. Společnost Asylum ve spolupráci s ‘‘ režisérem‘‘ Ericem Forsbergem dokázali stvořit něco, co před nimi zřejmě ještě nikdo nedokázal a stali se nefalšovanými králi odpadních vod. Všem jenž se na tomto veledíle podíleli bych doporučil psychiatrickou léčebnu a doživotní zákaz práce ve filmovém průmyslu. Jediný důvod proč tomu nedám čistý odpad, který si mimochodem tenhle kousek plnohodnotně zaslouží je ten, že jsem se u toho opravdu několikrát musel zasmát, protože větší pi.....nu jsem snad ještě neviděl.(26.9.2010)

 • radomiil
  *

  Čekal jsem že slupnou i sondu na oběžné dráze---úplná trapárna.(11.6.2011)

 • DinoRaptor
  *****

  Obří a neustále rostoucí piraňe napadající lodě a baráky? Proč ne?. Akorát mě trochu mrzel ten divný konec kde jednu zabili ty ostatní jí začali trhat na kusy a všichni se začali radovat že zvítězili ale to že až jí ty piraně rozcupujou že se zase vrátí to už nikoho nezajímalo.(23.9.2010)

 • MartinNDL
  ****

  Na festivalu fanoušků bé plus filmů nutný jako koks v šatně hard rockový kapely. Mnohými dílčími momenty odpovídá porno filmům v těch fázích, kdy se nepíchá. Animace vytvořené v Malování sedmiletým downem. Matrix uhejbání s vrtulníkem, akční scény jak z Dívky na koštěti, drsňácký hlášky a spousta obřích kaprů.(3.1.2011)

 • corpsy
  odpad!

  Čo napísať o filme, v ktorom je každý záber na smiech. A to či už po režijnej, scenáristickej alebo hereckej stránke - ak sa vôbec o týchto formách vôbec dá povedať ako o niečom ako umenie. Ako vidím, Asylum je proste spoločnosť, u ktorej má šancu každý. Tak by to mohli skúsiť aj slovenský režiséri a herci. Do takéhoto bludu by sadli ako prdel na nočník.(2.8.2011)

 • Morholt
  odpad!

  Piraně, modely Heinkel He 111 a Mitstubitshi A6M Zero - kamikadze útočící ve Venezuele. Je to těžko uvěřitelný i na Asylum a to nejen díky úžasně mizerným trikům, ale i díky hlavnímu hrdinovi. tady trval casting asi hodně dlouho, protože takový nemehlo po celoobličejový mrtvici by hned tak nenašli. Tohle se prostě musí vidět. :D(10.7.2014)

 • kaylin
  *

  „Megapiraňa“ je prostě klasický otřesný film, který dostanete, když chcete béčko z produkce amerických společností. Co je nejhorší, tak to je skutečnost, že tady už se kašle na to, jak budou vypadat potvůrky, prostě už jde jenom o to, aby tu bylo co nejvíc záběrů na herce, kteří vás stejně nebudou bavit. Film „Megapiraňa“ si pusťte jenom na vlastní nebezpečí, nebo pokud jste zarytými fandy žánru.(16.3.2016)

 • Martin741
  odpad!

  Akonahle ryba /pirana/ zautocila na vrtulnik, film smeroval do filmarskeho hnoja. 0 %(17.3.2013)

 • Hans.
  odpad!

  Megasračka, která si myslí že je hrozně cool.(4.1.2016)

 • st.jim
  odpad!

  Jen jsem nevěřícně zíral, co se vlastně dá dnes natočit. Hledám aspoň nějaké pozitivum.......ano, závěrečné titulky ale ani za ně jednu hvězdičku nedám :-)(30.6.2010)

 • darek kartac
  odpad!

  Naprostá kravina, která nemá konce po hodině jsem vypínal. Grafika filmu strašná. Je o TV film a proto hned jak bude v TV vypínám jí!(27.9.2010)

 • raimi
  ****

  Ajaj. Megashark zůstal nepokořen, ale stále je to megazábava. Takový odkopávání na břeh řeky útočících rybek, nebo smrtící atak na letadlovou loď U.S.S. ST. HARPER, to jsou scény kultovního statusu. A hlavní hrdina, to je prostě neuvěřitelnej, ehm, kokot! :-)))(28.9.2010)

 • DivX
  *

  Dlouho jsem brečel ale ještě dýl se smál! 5% (DĚJ odpad HOROR * AKCE * EFEKTY odpad)(26.9.2011)

 • Pajky3
  odpad!

  Co člověka vede ke sledování takového skvostu? Prozradim, recese, dva spoluhráči a flaška rumu. Snažim se, opravdu se snažim najít něco, co na tom bylo k zapamatování. A jediný co mě vlastně napadá, je to, že jsou tam použitý stejný zaběry jako v Megasharkovi. Treasure Island Rulez. A jestli jsem Megažralokovi a obří chobotnici dal jednu hvězdičku, tak tohle je zhruba tak o tři až čtyři slabší. A ty hlášky, z těch snad ani nebudu moc usnout. Tohle byla opravdu ztráta času.(22.11.2011)

 • hallelluja
  odpad!

  Megapiraňa si nepochybne svoj ODPAD! zaslúži. Vďaka svojmu naivnému príbehu, neexistujúcej réžii, vďaka šialene otrasným efektom či tupým dialógom. Je skrátka DOKONALÝM anti-filmom.(12.5.2013)

 • Nivenx
  odpad!

  Ach bože. Co to zase bylo.(21.6.2012)

 • Danny F.
  *

  I když jsem věděl podle hodnocení do čeho jdu, bral jsem to spíše jako zábavu. Je zde hooodně nelogických záběrů, trapných a nevtipných hlášek, ale ve filmech této společnosti je to docela běžné. 10%(15.7.2012)

 • JasonCZ
  ****

  tezko hodnotit, je to jasnej odpad, ale brutalni sranda - (mega) pirane jak skacou z vody a demoluji baraky a tovarny je proste mazec:) za tezkou srandu 4*(28.7.2010)

 • Trustme

  V dnešní době musí být strašně náročné natočit tak viditelně trapné efekty. A taktéž i já podezřívám společnost The Asylum z úmyslné nekvality a záměrně stupidního pojetí jejich tvorby. Chcete-li přece vydělat budete se snažit udělat film co nejlépe. The Asylum jdou na to ovšem fíkaně z druhé strany, nemaje tolik prostředků udělají naopak z nevýhod pozitivum. Oči rvoucí názvy filmů, extrémní náměty a technické zpracování na úrovni let 50.tých. A divák se chytne, protože tohle je mega-zhovadilost a ty jsou vzácné. Pochopitelně, že tento film funguje jen jako divácký úlet a oddych od všech těch náročných dramat Kubricka, Viscontiho, Buňuela či Pasoliniho, jimiž jsme jako nároční uživatelé ČSFD a zkušení diváci toliko ovlivněni . .. .(11.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace