Megapiraňa (TV film)

David Michael Latt

Bill Parker

Scénografie:

Marissa Leguizamon

Komentáře uživatelů k TV filmu (193)

• SOLOM.

Dámy a pánové hranice hororového žánru a především zvířecího (monster) odvětví dostaly další těžké K.O. Společnost Asylum ve spolupráci s ‘‘ režisérem‘‘ Ericem Forsbergem dokázali stvořit něco, co před nimi zřejmě ještě nikdo nedokázal a stali se nefalšovanými králi odpadních vod. Všem jenž se na tomto veledíle podíleli bych doporučil psychiatrickou léčebnu a doživotní zákaz práce ve filmovém průmyslu. Jediný důvod proč tomu nedám čistý odpad, který si mimochodem tenhle kousek plnohodnotně zaslouží je ten, že jsem se u toho opravdu několikrát musel zasmát, protože větší pi.....nu jsem snad ještě neviděl.(26.9.2010)

Obří a neustále rostoucí piraňe napadající lodě a baráky? Proč ne?. Akorát mě trochu mrzel ten divný konec kde jednu zabili ty ostatní jí začali trhat na kusy a všichni se začali radovat že zvítězili ale to že až jí ty piraně rozcupujou že se zase vrátí to už nikoho nezajímalo.(23.9.2010)

• radomiil

Čekal jsem že slupnou i sondu na oběžné dráze---úplná trapárna.(11.6.2011)

• corpsy

Čo napísať o filme, v ktorom je každý záber na smiech. A to či už po režijnej, scenáristickej alebo hereckej stránke - ak sa vôbec o týchto formách vôbec dá povedať ako o niečom ako umenie. Ako vidím, Asylum je proste spoločnosť, u ktorej má šancu každý. Tak by to mohli skúsiť aj slovenský režiséri a herci. Do takéhoto bludu by sadli ako prdel na nočník.(2.8.2011)

Na festivalu fanoušků bé plus filmů nutný jako koks v šatně hard rockový kapely. Mnohými dílčími momenty odpovídá porno filmům v těch fázích, kdy se nepíchá. Animace vytvořené v Malování sedmiletým downem. Matrix uhejbání s vrtulníkem, akční scény jak z Dívky na koštěti, drsňácký hlášky a spousta obřích kaprů.(3.1.2011)

• Morholt

Piraně, modely Heinkel He 111 a Mitstubitshi A6M Zero - kamikadze útočící ve Venezuele. Je to těžko uvěřitelný i na Asylum a to nejen díky úžasně mizerným trikům, ale i díky hlavnímu hrdinovi. tady trval casting asi hodně dlouho, protože takový nemehlo po celoobličejový mrtvici by hned tak nenašli. Tohle se prostě musí vidět. :D(10.7.2014)

• Pajky3

Co člověka vede ke sledování takového skvostu? Prozradim, recese, dva spoluhráči a flaška rumu. Snažim se, opravdu se snažim najít něco, co na tom bylo k zapamatování. A jediný co mě vlastně napadá, je to, že jsou tam použitý stejný zaběry jako v Megasharkovi. Treasure Island Rulez. A jestli jsem Megažralokovi a obří chobotnici dal jednu hvězdičku, tak tohle je zhruba tak o tři až čtyři slabší. A ty hlášky, z těch snad ani nebudu moc usnout. Tohle byla opravdu ztráta času.(22.11.2011)

• hallelluja

Megapiraňa si nepochybne svoj ODPAD! zaslúži. Vďaka svojmu naivnému príbehu, neexistujúcej réžii, vďaka šialene otrasným efektom či tupým dialógom. Je skrátka DOKONALÝM anti-filmom.(12.5.2013)

• Hans.

Megasračka, která si myslí že je hrozně cool.(4.1.2016)

• kaylin

„Megapiraňa“ je prostě klasický otřesný film, který dostanete, když chcete béčko z produkce amerických společností. Co je nejhorší, tak to je skutečnost, že tady už se kašle na to, jak budou vypadat potvůrky, prostě už jde jenom o to, aby tu bylo co nejvíc záběrů na herce, kteří vás stejně nebudou bavit. Film „Megapiraňa“ si pusťte jenom na vlastní nebezpečí, nebo pokud jste zarytými fandy žánru.(16.3.2016)

• st.jim

Jen jsem nevěřícně zíral, co se vlastně dá dnes natočit. Hledám aspoň nějaké pozitivum.......ano, závěrečné titulky ale ani za ně jednu hvězdičku nedám :-)(30.6.2010)

• darek kartac

Naprostá kravina, která nemá konce po hodině jsem vypínal. Grafika filmu strašná. Je o TV film a proto hned jak bude v TV vypínám jí!(27.9.2010)

Ajaj. Megashark zůstal nepokořen, ale stále je to megazábava. Takový odkopávání na břeh řeky útočících rybek, nebo smrtící atak na letadlovou loď U.S.S. ST. HARPER, to jsou scény kultovního statusu. A hlavní hrdina, to je prostě neuvěřitelnej, ehm, kokot! :-)))(28.9.2010)

• DivX

Dlouho jsem brečel ale ještě dýl se smál! 5% (DĚJ odpad HOROR * AKCE * EFEKTY odpad)(26.9.2011)

• Danny F.

I když jsem věděl podle hodnocení do čeho jdu, bral jsem to spíše jako zábavu. Je zde hooodně nelogických záběrů, trapných a nevtipných hlášek, ale ve filmech této společnosti je to docela běžné. 10%(15.7.2012)

• Nivenx

Ach bože. Co to zase bylo.(21.6.2012)

• Tarantinoid

Film ve kterém se obří piraňa nabodne na věž majáku. What's not to love?(5.6.2013)

tezko hodnotit, je to jasnej odpad, ale brutalni sranda - (mega) pirane jak skacou z vody a demoluji baraky a tovarny je proste mazec:) za tezkou srandu 4*(28.7.2010)

• Trustme

V dnešní době musí být strašně náročné natočit tak viditelně trapné efekty. A taktéž i já podezřívám společnost The Asylum z úmyslné nekvality a záměrně stupidního pojetí jejich tvorby. Chcete-li přece vydělat budete se snažit udělat film co nejlépe. The Asylum jdou na to ovšem fíkaně z druhé strany, nemaje tolik prostředků udělají naopak z nevýhod pozitivum. Oči rvoucí názvy filmů, extrémní náměty a technické zpracování na úrovni let 50.tých. A divák se chytne, protože tohle je mega-zhovadilost a ty jsou vzácné. Pochopitelně, že tento film funguje jen jako divácký úlet a oddych od všech těch náročných dramat Kubricka, Viscontiho, Buňuela či Pasoliniho, jimiž jsme jako nároční uživatelé ČSFD a zkušení diváci toliko ovlivněni . .. .(11.10.2010)

• ghatos

Pokud při dívání použijete zesilovač v podobě vodky, dostaví se velmi příjemný pocit z filmu :) . Neustálá akce, prostřihy, brilantní herecké výkony, dynamická dějová linka, spektakulární efekty.... např. rybičky ničící Key West! Ano, bavil jsem se :) ! 30%.(30.9.2010)