Arianin souboj (TV film)

Ariana's Quest

Akční / Fantasy

Kanada / Česko, 2002, 94 min

• ecceHOMMO

Najväčšou hodnotou filmu sú veľé výstrihy šiat hlavnej predstaviteľky. A ešte spôsob ukončenia filmu, na ktorom som sa pobavil: ( Ala otázka do rádia Jerevan: Aký režisér je najväčší optimista?....Ten ktorý si myslí, že snímok typu Arianin souboj, bude mať úspech a bude sa dať natočiť pokračovanie....)....Inak úvodná scéna kedy princezná predvádza svoje šermiarske schopnosti bola natoľko kvalitná, že som mal nutkanie vypínať obraz......(1.8.2010)

• RajAthen

Má investice v Levných kninách se zúročila natolik, že "kvalita" tohoto "snímku" přesáhla má největší očekávání špatnosti, které budu svědkem. Toto je jeden z filmů, který je vskutku nepopsatelný, obzvláště pokud máte odvahu ho poslouchat v anglické verzi. Konec tohoto počinu mě ale opravdu překvapil, to se musí nechat (scénárista byl opravdu filuta), stejně jako mě vyděsil, že to nemá uzavřený konec (nejlépe pomalá smrt obou "hrdinek"). Nejlepší scéna je vzpomínková sekvence, která prakticky zopakuje všech těch pár scén, kde se dotyčná "žena v kůži" objevila...(14.10.2009)

• drankeryth

Zaradenie filmu do zanru akcny fantasy ma dost pobavil. Neviem preco tento film disponuje tymto pomenovanim, ked to je uplne mimo toho a ani okrajovo sa neoskiera o fantasy a akcny film. Co na tom bolo akcne? Tie ubohe boje s mecmi, ktore boli tak nudne a vobec na mna neposobili, ze by som mal im uverit, ze im ide fakt o zivot. Hlavna hrdinka Ariana skor vyzerala ako pornoherecka a nie kralovna bezvyznamneho kralovstva niekde v prdeli. Ani jej spolocnicky na ceste mi nic nepovedali a aj boli skor zbytocne zakomponovane do akoze fantasy filmu. O hereckych vykonoch mozem len napisat, ze som ziaden nepostrehol a samotni herci mi pripadali, akoby to hrali nasilu pod vyhrazkou zabitia:) Ziadne pozitivum vo filme som nevidel a preto si len film zasluzi poriadne nakopnut do riti a poslat ho na recyklovane smetisko, aby z neho urobili nieco uzitocnejsie, ako tato megasracka.(26.12.2011)

• PetrPan2

Skutečný opad mezi odpady... o Simandlovi je sice známo, že točí béčka (nebo dle jeho slov filmy nezávislé), ale tímto filmem fakt ulítl a je to špatné i na něj. Zatímco ostatní jeho výtvory dokáží i přes echtovní bečkovost, nelogičnost, udržet divákovu pozornost obligátní nahotou a soft porno scénama, tak v tomto filmu chybí i právě to poslední co na Simandlových filmech, alespoň pro úzkou skupinu diváků, bylo zajímavé.(6.4.2007)

• Djkoma

Tak tohle vážně NE. Tahle akční fantazi(??!!!!! proboha dyt to není ani pohádka natož tohle) je opravdovou ukázkou typu Takhle to nedělejte! Tak strohé výkony a naprosto nudné dialogy s příběhem(je to vůbec příběh?) jaký by napsal i žák 5 ročníku ZŠ jako slohovou práci.Kateřina Brožová není škaredá žena, ale v tomto filmu je naprosto nezajímavá! Eva Aichmajerová je krásná odpohledu, ale hraje postavu příliš jednoduchou, nudnou a nezajímavou. Škoda. Tento film je další ukázkou naprosto zbytečnečně zničeného filmového pásku.(1.12.2005)

• - Snímek byl natáčen současně s filmem Království hříchů (2003). (Halloween9)

• - Jedná se o první film Lloyda Simandla, který nebyl točen pro anglickou distribuci, ale pouze pro českou, slovenskou a japonskou. (Halloween9)