poster

Arianin souboj (TV film)

 • Kanada

  Ariana's Quest

Akční / Fantasy

Kanada / Česko, 2002, 94 min

 • RajAthen
  odpad!

  Má investice v Levných kninách se zúročila natolik, že "kvalita" tohoto "snímku" přesáhla má největší očekávání špatnosti, které budu svědkem. Toto je jeden z filmů, který je vskutku nepopsatelný, obzvláště pokud máte odvahu ho poslouchat v anglické verzi. Konec tohoto počinu mě ale opravdu překvapil, to se musí nechat (scénárista byl opravdu filuta), stejně jako mě vyděsil, že to nemá uzavřený konec (nejlépe pomalá smrt obou "hrdinek"). Nejlepší scéna je vzpomínková sekvence, která prakticky zopakuje všech těch pár scén, kde se dotyčná "žena v kůži" objevila...(14.10.2009)

 • hiroshima
  *

  Tak když už se prezentuju jako fantasy fanoušek, po přečtení popisku a žánrového zařadění, jsem musel shlédnout i tento snímek. Jediné co je na filmu fantasy je to, že jsem ho dokoukal do konce... Ne, teď vážně. Dialogy jsou trošičku stupidní, souboje špatné ( avšak na obhajubu "Arianina souboje" jsem videl už i horší, ale trocha kečupu by přece jen nevadila.) a příběh velice slabý. Několikrát jsem kontroloval stopáž a dožadoval se konce. Přes to všechno co na filmu je negativní dávám jednu hvězdičku za tři krásné ženy v hlavních rolích...(29.7.2012)

 • ecceHOMMO
  odpad!

  Najväčšou hodnotou filmu sú veľé výstrihy šiat hlavnej predstaviteľky. A ešte spôsob ukončenia filmu, na ktorom som sa pobavil: ( Ala otázka do rádia Jerevan: Aký režisér je najväčší optimista?....Ten ktorý si myslí, že snímok typu Arianin souboj, bude mať úspech a bude sa dať natočiť pokračovanie....)....Inak úvodná scéna kedy princezná predvádza svoje šermiarske schopnosti bola natoľko kvalitná, že som mal nutkanie vypínať obraz......(1.8.2010)

 • Djkoma
  odpad!

  Tak tohle vážně NE. Tahle akční fantazi(??!!!!! proboha dyt to není ani pohádka natož tohle) je opravdovou ukázkou typu Takhle to nedělejte! Tak strohé výkony a naprosto nudné dialogy s příběhem(je to vůbec příběh?) jaký by napsal i žák 5 ročníku ZŠ jako slohovou práci.Kateřina Brožová není škaredá žena, ale v tomto filmu je naprosto nezajímavá! Eva Aichmajerová je krásná odpohledu, ale hraje postavu příliš jednoduchou, nudnou a nezajímavou. Škoda. Tento film je další ukázkou naprosto zbytečnečně zničeného filmového pásku.(1.12.2005)

 • Prubner
  *

  Spíše než jako fantasy to působí jako česká televizní pohádka. Navíc je to takové jakési nedodělané, a tím nemyslím jen ten utnutý konec (že by autoři počítali s druhým dílem ?), díky kterému to působí jako televizní pilot k nějakému seriálu. Autoři si s příběhem moc hlavu nelámali, spíš hledali příležitost k co největšímu počtu šermířských soubojů, které ovšem působí přávě tak, jako z nějaké pohádky ČT. Nebyl by to ale Simandl, aby tu neprotlačil aspoň trochu své oblíbené erotiky: titulní hrdinka tedy samozřejmě musí mít nejmíň čtyřky kozy a výstřih až k pupku. Potěší Eva Aichmajerová, která prokazuje, že jakýž takýž talent přece jen asi má.(23.12.2005)

 • - Jedná se o první film Lloyda Simandla, který nebyl točen pro anglickou distribuci, ale pouze pro českou, slovenskou a japonskou. (Halloween9)

 • - Snímek byl natáčen současně s filmem Království hříchů (2003). (Halloween9)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace