Arianin souboj (TV film)

Olga Rosenfelderová

Kostýmy:

Eva Stanek
  • Djkoma

Tak tohle vážně NE. Tahle akční fantazi(??!!!!! proboha dyt to není ani pohádka natož tohle) je opravdovou ukázkou typu Takhle to nedělejte! Tak strohé výkony a naprosto nudné dialogy s příběhem(je to vůbec příběh?) jaký by napsal i žák 5 ročníku ZŠ jako slohovou práci.Kateřina Brožová není škaredá žena, ale v tomto filmu je naprosto nezajímavá! Eva Aichmajerová je krásná odpohledu, ale hraje postavu příliš jednoduchou, nudnou a nezajímavou. Škoda. Tento film je další ukázkou naprosto zbytečnečně zničeného filmového pásku.(1.12.2005)

• ecceHOMMO

Najväčšou hodnotou filmu sú veľé výstrihy šiat hlavnej predstaviteľky. A ešte spôsob ukončenia filmu, na ktorom som sa pobavil: ( Ala otázka do rádia Jerevan: Aký režisér je najväčší optimista?....Ten ktorý si myslí, že snímok typu Arianin souboj, bude mať úspech a bude sa dať natočiť pokračovanie....)....Inak úvodná scéna kedy princezná predvádza svoje šermiarske schopnosti bola natoľko kvalitná, že som mal nutkanie vypínať obraz......(1.8.2010)

• RajAthen

Má investice v Levných kninách se zúročila natolik, že "kvalita" tohoto "snímku" přesáhla má největší očekávání špatnosti, které budu svědkem. Toto je jeden z filmů, který je vskutku nepopsatelný, obzvláště pokud máte odvahu ho poslouchat v anglické verzi. Konec tohoto počinu mě ale opravdu překvapil, to se musí nechat (scénárista byl opravdu filuta), stejně jako mě vyděsil, že to nemá uzavřený konec (nejlépe pomalá smrt obou "hrdinek"). Nejlepší scéna je vzpomínková sekvence, která prakticky zopakuje všech těch pár scén, kde se dotyčná "žena v kůži" objevila...(14.10.2009)

• PetrPan2

Skutečný opad mezi odpady... o Simandlovi je sice známo, že točí béčka (nebo dle jeho slov filmy nezávislé), ale tímto filmem fakt ulítl a je to špatné i na něj. Zatímco ostatní jeho výtvory dokáží i přes echtovní bečkovost, nelogičnost, udržet divákovu pozornost obligátní nahotou a soft porno scénama, tak v tomto filmu chybí i právě to poslední co na Simandlových filmech, alespoň pro úzkou skupinu diváků, bylo zajímavé.(6.4.2007)

• Anopheles89

Snad nikdy jsem nedal s takovou jistotou odpad. Proboha, tohle někdo myslel vážně? Obvykle se v brakových sajrajtech tu a tam najde i něco nechtěně vtipného nebo natolik absurdního, že to rozbije tu hradbu zmaru a nudy. Ale tohle, dopíči fix (nemůžu si pomoct), bylo tak neskutečně stupidní, nudný a dementní ve všech ohledech, že jediný, co ve mě projekce vyvolávala (kromě až fyzického utrpení), byla vidina obrázku myšáka Mickeyho, jak si s úsměvem na tváří vytrhává oční bulvy.(10.2.2019)

• - Snímek byl natáčen současně s filmem Království hříchů (2003). (Halloween9)

• - Jedná se o první film Lloyda Simandla, který nebyl točen pro anglickou distribuci, ale pouze pro českou, slovenskou a japonskou. (Halloween9)