Nuit blanche

• USA White Night
všechny plakáty
Krátkometrážní / Drama / Fantasy / Romantický
Kanada, 2009, 5 min

Krátkometrážna snímka s prekvapením na záver zachytáva lásku prekonávajúcu všetky prekážky. (m3p)

Kesiak

Dokonalé technické spracovanie v noir atmosfére s minimalistickým "príbehom" alebo skôr zábleskom myšlienky. ()

frbulka

Moc zajímavé, technicky dokonale zmáknuté a krásné...ale jako bych držela číši plnou lahodného moku, jejíhož okraje se mé rty nikdy nedotknou...takový zvláštní pocit nenaplněnosti Nuit blanche ve mě zanechal... ()

mudvayner

Naprosto efektivně zpracovaná kombinace slow-motion a noirového looku spolu s podmanivou hudbou. Ale budu souhlasit s ostatními, konec to trochu sestřelil. Nicméně vizuální příběh lásky vyobrazený nezvyklou formou mé oko potěšil, a o to tu zřejmě šlo v první řadě. ()

odvedle

výborné! presne vystihujúce dnešnú dobu (prečo iný koniec?) ... najprv som si myslel, že je to kraťas o láske prekonávajúcej všetky prekážky, čo iste môže byť, koniec je ale ešte trefnejší: neschopnosť v dnešnej dobe vyjadriť, to čo človek cíti a o to v tom filmíku ide! ()

LaMadame

Donutí vás to zpomalit, zastavit, sledovat, poddat se tomu a to všechno ve stylu noir s dokonale sladěnou hudbou..tleskám.. ()

Akesha

Krása! Svět kdy se magické vizuální okamžiky mísí s těmi, které chcete v reálném životě prožít :) ()

m3p

Najdokonalejší krátkometrážny film vôbec ! Nádherný motív, neuveriteľné spracovanie, proste dokonalé. video môžete pozreť tu > vimeo.com ()

Kroenen

Pro mě jeden z nejintenzivnějších kratkometrážních filmů. Krásné propojení Noir vzhledu, jemné a přesto působivé hudby (Samuel Bisson) a CG efektů. (Ke shlédnutí na:www.vimeo.com/9078364 Making of: www.vimeo.com/9076775 ) ()