poster

LEGO: Clutch Powers zasahuje

 • Česko

  LEGO: Dobrodružství kostiček

 • USA

  Lego: The Adventures of Clutch Powers

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2010, 78 min

Režie:

Howard E. Baker

Scénář:

Tom Rogers
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sima275
  *****

  Jé teďka dokonce 2 hodinovej film na motiv LEGA. Musím říci, že se to povedlo. Krásný, někdy srandovní a trochu akční LEGO film trošku na závěru připomíná kostlivcema LEGO Castle. Od toho, co jsem tenhle film viděl, jsem si zas o trochu víc začal hrát s legem. Takže postavičky můžou ožívat dále i v krátkometrážních filmech a zachvíli u LEGO filmů bude 6 hvězdiček. Takže dávám 90%(21.10.2011)

 • ViktorEl
  ****

  Výborná LEGO animácia, ktorá pobaví aj staršie publikum. Úplne neškodná rozprávka, ktorá aspoň nie je svojim dejom trápna ako iné rozprávky. Je to rozprávka pri ktorej sa dá zasmiať aj zaspomínať si na časi, keď sme ešte boli deťmi a každý sme mali doma aspoň jedno lego. A mať tak teraz 8 rokov tak by som to určite dokázal pozerať aj celý deň, preto nemôžem dať menšie hodnotenie ako 70%.(Ale priznám sa, že ma to niekedy nudilo)(2.4.2010)

 • Terva
  ***

  Hned v úvodu je zdařilá parodická scéna na film Vetřelci 2, kdy Elen bojuje zavřená ve vysokozdvižném nakladači proti Královně. Zde Cluth bojuje podobně. Jinak v tomto příběhu jsou vidět vlivy filmů jako je Star Trek, Star Wars, Riddick nebo MI6. Jako celek je to neucelené, moc dětské a ani choreografie není dobrá a působí spíš zmateně, hlavně při obléhání hradu. CITÁT - Mám pro vás další úkol.........50%(16.8.2014)

 • sskrblik
  ***

  Kdo nemiloval a neměl doma nějakou stavebnici LEGO? Lego byl hit dětství stejně jako když spatřily světlo světa pogy, kartičky sportovců nebo pokémonů :-). Do nejdelší doby mělo Lego pouze podobu plastovou, ale pak se pár chytrých hlav dalo dohromady a řekli dost! Rozhodly se oprášit stavebnici jak se sluší a patři. Nejdříve to byly vynikající počítačové hry na motivy Lega. Z poslední doby jmenujme LEGO Star-Wars (měl jsem tu čest hrát), LEGO Batman (měl jsem tu čest hrát), LEGO Indiana Jones a LEGO Harry Potter. Na odreagování sloužily dokonale a rovněž grafické zpracování chytalo za srdce. Film má v sobě kouzelně nostalgickou atmosféru jako výše zmiňované hry. Příběh je jednoduchý a film je hlavně pro děti, ale to vůbec nevadí. Clutch Powers je zábavnej snímek a hlavně to pohyblivý lego si člověk prostě musí oblíbit. Film má i pár vtipků, některé méně některé více povedené. Sice jsem už na takový věci starej, ale ten návrat do dětských let za to stojí!(14.8.2010)

 • Trustme
  ****

  Existují tzv. Brickfilms, což jsou většinou krátké filmíky tvořené pomocí LEGO. Většinou jde o různé parodie nebo tributy na slavné filmy či scény. Plno jich najdete na YouTube. Figurky, které se dají různě zapolohovat, nastavit, fixovat, totiž přímo vybízejí k takovým filmovým domácím miniprodukcím. Toto je však prvním oficiálním výtvorem s celovečerní (spíše odpolední) stopáží a s požehnáním přímo od LEGO. Tvůrci se inspirovali postavami, prostředím z opravdu existujících témat dostupných v prodeji. Film ovšem není tentokrát tvořen stop-motion animací, ale už solidním CGI. Je zábavné sledovat všechny ty dějové peripetie figurek, které mají definitivně danou stavbu těla s poněkud omezenými pohybovými aktivitami a mimikou, přesto však provádějící plnohodnotné výkony na úrovni konkurenčních animáků. Dějově dětsky skotačivé, ovšem okouzlující ve fantazii a využití legendárních kostek v očích kdejakého bývalého LEGiOnáře.(2.10.2010)

 • - Jméno filmové postavy Kjella je odvozeno od majitele dánské výrobní společnosti Lego Kjelda Kirka Kristiansena. (Conspi)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace