The Killers - koncert z Royal Albert Hall (koncert)

Killers: Live from the Royal Albert Hall, The

Hudební / Dokumentární

Velká Británie, 2009, 104 min (Alternativní: 55 min)

Dick Carruthers

Brandon Flowers

Tim Woolcott

Komentáře uživatelů ke koncertu (12)

Killers jsou určitě jedna z nejzábavnějších kytarovek a doufám, že k nám jednou dorazí. Pokud možno brzy.(21.5.2010)

Pokud možno brzy.(8.9.2010)

Totální pecka!(19.12.2014)

• slunicko2

Frontmanovi 28letému Brandonu Flowersovi to slušelo. Víc k této veskrze popové věci říci nemohu.(10.2.2019)

I když se moje cesta hudebního vyznání od cestičky vegaské kapely The Killers oddělila už před pěknými lety, nemohl jsem minout nadšené reakce na tento zachycený živák z Londýna. Může se vzchopit kapela, jejíž kníratý zpěvák se jmenuje toliko lame, kapela, která se už příliš utápí v barevnosti jak hudební, tak vizuální? Ano! The Killers si naprosto podmanili všeobecně chladné Brity nejenom hitovkami z prvního alba, ale i živelným provedením imho průměrného škváru z aktuální desky. A vše je hlavně atraktivně nasnímáno kamerami, které nechávají vyniknou krásnou architekturu Royal Albert Hall. 80 %(2.6.2010)

Výkon The Killers je bezchybný a "Zabijáci" jsou jedna z mojech nejoblíbenějších kapel, ale oproti Muse ve Wembley nebo Linkin Park at the Milton Keynes je tento koncert podle mě slaběji zrežírován. Stejně ale nemůžu dát méně než 5*(10.12.2010)

V titulcích pořadu uvedeno: český název The Killers: Koncert v Royal Albert Hall; originální název The Killers.(5.11.2017)

Pecka!(8.9.2010)

Báječný koncert, skvělá atmosféra! Ať žije Killers!(6.12.2012)

Jo, bejvávalo.(13.10.2017)

Killers jsem nějak zvlášť neposlouchal, ale tento koncert je skvělý. Z Royal Albert Hall jsem viděl zatím dvě představení a pokaždé pecka. (Robbieho taky doporučuju)(15.11.2010)

úžasný koncert , hlavně Spaceman byl fantastický . Snad přijedou brzy do ČR(11.9.2011)