The Cursed

Horor / Thriller

USA, 2010, 88 min

• J*A*S*M

Sakra, měl bych si už konečně vyvinout ten podmíněnej reflex "Vidím logo SyFy" -> "Vypínám film".(2.3.2010)

• Campbell

Tak mě Syfy po dlouhý době zklamalo. tehle film je trašná konina bez příběhu a s neuvěřitelně špatnýma hercema, Mandyloři jsou hodně špatný herci a když spolu hrajou tak jsem se neubránil častému smíchu. Ani monstrum není nic extra. Hodně velká slabota.(3.10.2012)

• honajz

Tak AŽ tak úplně blbý to nebyo... Třeba kamera, lokace, práce se zvukem, to bylo pěkné. A docela ušly i triky toho démona... Ale jinak příběh originální jak ponožky Stephena Kinga, dialogy a motivace postav jak z pomocné školy, vyústění příběhu směšné.(30.3.2011)

• kaylin

„The Cursed“ je celkem klasický televizní film, kde se hraje spíše na mrtvá zvířata a na něco ošklivého v lese než na příběh, který by ale měl být v tomhle případě v první linii. Bohužel se ukázalo, že se není o co opřít a že tvůrci prostě jen chtěli něco, co bude na první pohled zajímavé, ale při druhém pohledu už je to jenom špatně odvedená práce, která ani není průměrná.(19.7.2016)