Blissovy trampoty

Scénografie:

Lucio Seixas

Kostýmy:

Amy C. Bradshaw

Nemůžu si pomoct,ono jak to bylo takový blbý,tak jsem s tím typem(jsem si říkal jestli je to doopravdy Dexter) přímo žil.Nějaký ten fóreček,jednou si takhle zajít někam na pivko,nehnat se vůbec do ničeho,všechno má svůj čas a mě to uběhlo jako voda,ikdyž samozřejmě žádný dělo to nebylo.Tak hlavní,že tam byly dravý orel a sekera:)(11.9.2012)

Někdy bych ráda slyšela rozhovor s Michaelem, proč tuto roli vůbec přijal. Příběh nemastný neslaný, pro mojí smůlu jsem to našla jen s dabingem, takže jsem doslova trpěla Rašilova. Pár plusů to mělo - Michael C. Hall, otravná postava Stephanie a to, že zkrátka reálný byl příběh až dost. Slabý průměr.(28.9.2012)

• Malarkey

Michael C. Hall se nabízel jako slušný základ pro tenhle film. Ve výsledku se ale jedná o neuvěřitelnou zbytečnost, kterou když bych neviděl, tak bych vůbec o nic nepřišel. Alespoň jsem ale během filmu vyčistil a vyměnil počítač, poklidil, upravil co se dalo. Na nic jinýho tenhle film totiž ani není.(15.11.2012)

Prvá polhodinová predstavovačka je nehorázna nuda, potom sa to našťastie vylepší, prídu lepšie dialógy aj lepšie scény... Koniec je však žiadny. Každá dejová linka sa nejako uzavrie spôsobom, ktorý si priam pýta ešte scénu či dve navyše... A aj keď som nevidel ešte úplne celého Dextera, Bože, ten herec pre mňa už zostane navždy zaškatuľkovaný ako chladnokrvný vrah bez emócií a veriť mu toho nedospelého 35níka bolo neskutočne namáhavé...(28.5.2012)

• nirvana91

Bezpointový a strašne sa tiahnuci dej s kopou divných ľudí bez kvapky rozumu. Asi do polocičky filmu som nechápala prečo v pozadí hrá hudba, ktorá akoby bola vytiahnutá z Mojej tučnej gréckej svadby. Ešteže sa Lucy Liu pripila a opýtala sa tú "zlomovú" otázku objasňujúcu Morrisov pôvod a tak aj pôvod podivných gréckych melódií. To, že som Blissove trampoty dopozerala len značí o fakte, že som sa nudila a chcela som vedieť či celé toto "dielo" aj speje k nejakému veľkému vyvrcholeniu. A just NIE..(27.7.2012)

• - Michael C. Hall si ve filmu zahrál po boku herce Brada Williama Hanka, s kterým se setkal již při natáčení seriálu Dexter (od r. 2006), kde ztvárnil Michael hlavní roli a Brad v prvních dílech Dannyho Tucciho, jednoho z obětí vraha s „chlaďákem“. (lost815)

• - Natáčanie filmu prebiehalo v americkom meste New York. (MikaelSVK)