poster

Blissovy trampoty

 • USA

  Trouble with Bliss, The

 • USA

  East Fifth Bliss

  (neoficiální název)

Komedie / Drama

USA, 2011, 92 min

Režie:

Michael Knowles

Předloha:

Douglas Light (kniha)

Kamera:

Ben Wolf

Hudba:

Daniel Alcheh

Scénografie:

Lucio Seixas

Kostýmy:

Amy C. Bradshaw
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Firebug
  ****

  Vlastně jsem na to kouknul trochu z povinnosti, páč jsem před nějakým časem vypotil obsah k snímku a tak jsem si říkal, že by to možná bylo dobré i vidět. Nízká hodnocení mě připravila na nejhorší a já jsem byl tak v závěru příjemně překvapen. Jde o víceméně klasickou americkou, nezávislou tvorbu ovšem vyhýbající se jakékoliv kontroverznosti. Bliss je neambiciózní ztroskotanec parazitující na svém otci a k jednání ho vyprovokuje řada epizodek a lidí, kteří nejsou tak úplně normální. Místy mi to připomnělo Příběhy obyčejného šílenství, nevyhrocené do úplného absurdna. Příjemní a civilní herci podtrhují uvěřitelnost snímku i přes fakt, že se některé motivy svou neuvěřitelností až fantastičností otírají o magický realismus. Ovšem pouze velmi lehce v rámci indie filmu. Takže u mě jednoznačně za lepší 3* v tomto případě nadhodnocených nahoru k 4*, protože ten film si méně než 50% opravdu nezaslouží. Až to někdy budou dávat na ČT v rámci Amerického nezávislého léta (či něčeho podobného), tak tomu šanci určitě dejte.(21.2.2013)

 • vipeerr
  **

  Od doby co skončil Dexter, jsem hledal filmy kde bych Michaela našel alespoň v jedné z hlavních rolí a nemůžu mu upřít že Dextera hrál brilantně..byl to pro něj kabát šitý na míru, dále v Gamerovi hrál perfektního slizouna záporáka, a proč to vlaštně všechno jmenuju? Protože tohle je opravdu 90 minut o ničem. Michael a Lucy Liu tvoří sami o sobě již dobrý základ, nechápu jak se to mohlo tak moc nepodařit..40% s odřenýma ušima..slabota.(21.3.2014)

 • DonBraso
  ***

  Nemůžu si pomoct,ono jak to bylo takový blbý,tak jsem s tím typem(jsem si říkal jestli je to doopravdy Dexter) přímo žil.Nějaký ten fóreček,jednou si takhle zajít někam na pivko,nehnat se vůbec do ničeho,všechno má svůj čas a mě to uběhlo jako voda,ikdyž samozřejmě žádný dělo to nebylo.Tak hlavní,že tam byly dravý orel a sekera:)(11.9.2012)

 • studo
  ***

  Prvá polhodinová predstavovačka je nehorázna nuda, potom sa to našťastie vylepší, prídu lepšie dialógy aj lepšie scény... Koniec je však žiadny. Každá dejová linka sa nejako uzavrie spôsobom, ktorý si priam pýta ešte scénu či dve navyše... A aj keď som nevidel ešte úplne celého Dextera, Bože, ten herec pre mňa už zostane navždy zaškatuľkovaný ako chladnokrvný vrah bez emócií a veriť mu toho nedospelého 35níka bolo neskutočne namáhavé...(28.5.2012)

 • nirvana91
  *

  Bezpointový a strašne sa tiahnuci dej s kopou divných ľudí bez kvapky rozumu. Asi do polocičky filmu som nechápala prečo v pozadí hrá hudba, ktorá akoby bola vytiahnutá z Mojej tučnej gréckej svadby. Ešteže sa Lucy Liu pripila a opýtala sa tú "zlomovú" otázku objasňujúcu Morrisov pôvod a tak aj pôvod podivných gréckych melódií. To, že som Blissove trampoty dopozerala len značí o fakte, že som sa nudila a chcela som vedieť či celé toto "dielo" aj speje k nejakému veľkému vyvrcholeniu. A just NIE..(27.7.2012)

 • - Natáčanie filmu prebiehalo v americkom meste New York. (MikaelSVK)

 • - Michael C. Hall si ve filmu zahrál po boku herce Brada Williama Hanka, s kterým se setkal již při natáčení seriálu Dexter (od r. 2006), kde ztvárnil Michael hlavní roli a Brad v prvních dílech Dannyho Tucciho, jednoho z obětí vraha s „chlaďákem“. (lost815)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace