Věk draků

Debbie Farrer

Kostýmy:

Anne Rose
  • Oralfabet

Jsou filmy, u nichž si člověk říká: "Proč sakra někdo něco takovýho točil?", ale ve skutečnosti se nad nimi docela baví, minimálně nad tím, jak jsou špatné. Nad Věkem Draků vyvstane výše uvedená otázka zcela určitě, ale bavit se nebudete, tedy aspoň ne příliš dlouho. Příště bych rád viděl adaptaci Knihy Džunglí, která by se odehrávala ve vesmíru a místo medvědů by tam byli wookieové ze Star Wars.(31.3.2018)

• merigieren

koukat se na to ještě dá, ale nebaví, děj lze shrnout do pár slov, kluk najde šílenýho dědka, vyvraždí spící draky, výčitky, přiznání smrt. nic moc, krom toho, že mě příšerně nebavily ty jejich umělohmotné proslovy, šílený dědkovský chvásty, taky tam byla hezká krajina a holka. A to zabíjení ve spaní v akčním filmu asi nebylo pravý ořechový, navíc hodně nefér.(19.9.2014)

• noriaki

Ne že bych chtěl ukazovat, a nebo hledat obětního beránka, ale za všechno může režisér. Zprznil parádní námět, nedokázal z herců vymáčknout vůbec nic a dokonce i Danny Glover pod jeho vedením nechutně přehrává. A aby svou neschopnost ještě podtrhl, tak jeho fantasy vypadá jako epizoda z rakouského seriálu. Prostě všechno špatně. Z dialogů tradičně trčí sláma, jak to už už takových béček bývá a i když scénář přetéká ambicemi, tak výsledný dojem umírá na všeobecný amatérismus. Kdyby mi bylo deset tak bych to možná vzal, ale dneska film od odpadu zachrání jenom krasavice ve vedlejší roli. I'm too old for this shit.(1.9.2012)

• maverick10

Vsechno podstatne uz tu bylo receno, avsak musim se pozastavit nad moudrym indianskym nacelnikem a bodyguardem v jedne osobe, ktery celym filmem nesl to filosoficke duhovno. Moudre vety typu: "Vsichni musime umrit." bych zaradil do pokladnice narodni moudrosti!!! Clovek se tesi na Vinnieho a oni nam z nej udelaji smazenku hned na zacatku, pak nam tam akorat zbyde radoby drsna modelka, ktera prisla na drevenou kocabku asi primo od Elle, nebasnik, ktery ma asi takovou jiskru jako Ludek Sobota a Denny Glover u jehoz postavy uz mi chybela jenom pronesena hlaska: "Na tyhle blbosti jsem uz starej!" Nechapu jak se muze vyplatit nekomu tohle tocit!(6.9.2012)

• Tommassi3

Nechápu ty připomínky k originalitě filmu !! Kdo z Vás v případě tohoto, nezastírám, hodně stupidního filmu někde četl něco o původním scénáři ?? Myslíte, že Walter Newman po napsání scénáře k Sedmi statečným špatně spal ?? Já zapomněl, že dnes je zakázáno se nechat inspirovat, byť jakkoliv klasickým dílem !! Ano, zcela jistě žijeme v době, kdy nikdo na nikom neparazituje.. ;) A kvalitní filmy jsou jen ty s naprosto novými nápady !! Dovolte, abych se potrhal smíchy..(27.4.2013)

• - V roli Ahaba, kterého ztvárnil Danny Glover, se měl původně objevit Val Kilmer. (Matros)

• - S rolí filmové Rachel byla původně spojována Summer Glau. (Conspi)

• - Filmový štáb se během natáčení střetl přímo na place s jedovatým chřestýšem. (Conspi)