• igi B.
  odpad!

  Uzři, pozři, vytři... . . . Další celebřitní střikárna, ejhle vepřové hlavy poplácávající se s madam Wepřoffskou, hotová šoupissnic (j)elita... °-( . . . Za neustálého míchání vylévejte do hajzlu... %-[.. - - - - - (Nahlédnuto třikrát a dost a víc už rači nic na >barandoffské psychovizi< , hodnocení 166., komentář zde vrhlý jako od stolu čtrnáctý - 14.7.2011)(14.7.2011)

 • SOLOM.
  *

  Když jsem viděl Halinu Pawlowskou, měl jsem vždycky po chuti. Nějak mi osobně neublížila, občas jsem se na ty její Banánové rybky i podíval, ale když už je pořad o žrádle a ona před kamerou, nějak jsem to prostě nedokázal strávit. Inu další klasická „perla“ z dílny hnojařské TV Barrandov. Ta nám tu žumpu plní poctivě již několik let a jak se zdá, má zřejmě neomezené zdroje…(10.2.2019)

 • Segrestor
  odpad!

  Se divím, že jim to Halina s Naďou všechno nesežraly!(13.5.2013)

 • Hromino
  odpad!

  Mohla by banánová velryba odmítnout nabídku moderovat pořad o žrádle, zvlášť když na sebe hodí co nejuplejší hadry, aby byla její postavička jak labutička na kameru viděti? Myslím, že je odpověď na tuhle otázku jasná, stejně jako na to, jaké hodnocení tomuhle skvostu dám.(26.10.2011)

 • Jacinda
  odpad!

  fakt ne...vykradačka jak hrom navíc bez nápadů...(16.6.2010)