poster

Stevie (TV film)

 • Španělsko

  Stevie

 • Slovensko

  Vytúžené dieťa

Drama / Horor

Španělsko, 2008, 91 min

Režie:

Bryan Goeres

Kamera:

Jacques Haitkin

Hudba:

Sean Murray
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • cariada
  *

  To byla ,ale kravina a ještě k tomu v sk dabingu. Jediný pozitivum že ta malá holka byla velmi příjemná. Dějově to tady už bylo mnohokrát. Prostě mimino, chtělo říct pa pa.(12.2.2019)

 • Phobia
  **

  Stokrát omletá duchařská pohádka - ale pozor! - tentokrát v lacině televizním provedení. Nad neoriginálním příběhem by tolerantní divák ještě velkomyslně mávnul rukou, ale ono i všechno ostatní kulhá na obě nohy: nulová atmosféra, telenovelovité herecké výkony s telenovelovitým českým dabingem, rušivá hudba, žádné napětí. Moc ze svého času jsem tomuto filmu nedala, stěží 40-45, které se daly využít podstatně smysluplněji. Nejsem si docela jistá, za co dávám tu druhou hvězdičku... nějaká slabší chvilka nebo co. 35%(22.3.2010)

 • blackrain
  **

  U filmů jako je tento vždycky čekám na konec, kde se všechno vyřeší. Někdy bývá to čekání okořeněné něčím zajímavým a jindy je bohužel nudné a vyplněné jedním klišé za druhým. Většinou za všechny události může něčí minulost. Tady už se asi nedá nic originálního vymyslet a to je velká škoda.(22.8.2011)

 • sona123
  **

  Už z prvních záběrů bylo patrné, že půjde o béčkový film, což se skutečně potvrdilo. Nechci být přehnaně kritická, dívat se na to dalo, ale mám dojem, že takových filmů už byly natočeny minimálně desítky (adoptované dítě, v domě se začnou dít divné věci, včetně toho, že se přeskládávají písmenkové magnetky na ledničce - to už je trapné klišé) a moc nerozumím tomu, proč se přes kopírák točí pořád znovu a znovu, s obměněnými herci (a zde mimochodem ani nejmladší představitelka nijak zvlášť nezazářila).(21.3.2010)

 • jafuska
  **

  byl to zajímavý film, ale pak to bylo zmatený, v půlce to bylo až do konce nudný, žádné napětí, což je škoda, tento film mohl být zajímavější(23.3.2010)

 • pupidup
  ***

  Celkem zajímavá zápletka dojde ke konci k totálně banálnímu, až naivnímu rozuzlení....(21.3.2010)