Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Bakemaster
  ***

  Nemůžu si pomoct, ale tenhle film je dělaný místy tak hodně po "kmotrovsku" až to bije do očí, lze to připsat datumu vzniku, film je jen o rok mladší než Kmotr. V té době muselo vzniknout hodně takových gangsterek. Jinak scénář je hodně slabý, postavy se chovají jak loutky bez mozku, nalétávají do léček jak pečení holubi do huby, to si místy divák musí plácat do čela. Ale na druhou stranu v něm najdeme pár dobrých fíglů, které stojí zato.Pro mě však lepší průměr.(7.5.2009)

 • D.Moore
  ***

  Očividná odpověď na o rok staršího Kmotra, obzvlášť tedy v závěru, kdy se mafiáni navzájem střílejí (vynikající scéna, vrchol filmu), podřezávají v holičských křeslech, nakládají do sudů a jinak rozverně likvidují. Tehdy také Šéf je mrtvý konečně nabere tempo. Do té doby totiž jde o velmi, veelmi, veeelmi pomalý film, v němž se sice stále něco děje, ale nedá se říct, že by to "něco" za něco stálo. Anthony Quinn ovšem nezklamává stejně jako hudba Jerryho Goldsmithe.(31.3.2014)

 • gotham
  ****

  Druhá polovina filmu je o moc lepší než ta první, zejména postava Tonyho Farga je naprosto úžasná a k mému překvapení fantasticky zahraná. Trošku více výrazný by mohl být nejen jeho bratr Vince, ale zejména třetí do party Frank, kterého hraje známý Robert Forster, ale nezaujal mě. Co mi kromě slabší úvodní části na filmu ještě vadilo, byla až příliš velká hloupost gangsterů v některých situacích, ale jinak velmi povedené mafiánské drama. Musím pochválit herecké výkony jak již zmíněného Frederica Forresta (Tony), tak samozřejmě i Anthonyho Quinna. 70%(18.12.2010)

 • Courtemanche
  ****

  Velmi kvalitní mafiánský film. Trošku pomalejší děj, napsaný ale výborně. Velmi dobré herecké výkony ne jen od Anthony Quinn, ale i Al Lettieri (Útěk, Kmotr,), málem jeho poslední film, taky hodně dobrý Robert Forster (Jackie Brown), anebo Frederic Forrest (Rozhovor), je to i velmi kvalitně obsazený film. 4/5(12.6.2014)

 • hlína
  ***

  Tak tenhle film si budu pamatovat, protože to byl první a dosud jediný film ke kterému jsem na ČSFD napsal komentář jako první :) Ale určitě bych si ho radši pamatoval protože byl něčím úžasný, výjimečný a nezapomenutelný. Bohužel to se nekonalo, film sice má svou kvalitu, ale místy se táhne pomalu jak med stékající po těle nahé ženy, která ale není natolik hezká aby ho chtěl někdo slíznout.(7.5.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace